EB Mérkőzéstipp

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: lacko23 Dátum június 16, 2021, 21:54:03
Tisztelt Admin!

Nem tudom beirni az unibet azonositomat ezt írja ki:

Ezek módosítását a fórumon kérheted, privát üzenetet küldve SPF Admin felhasználónak, megadva a módosítás okát.


illetve privát üzenetet sem tudok küldeni számodra.

Unibet azonostiom:   Felhasználói azonosító: 101389772

@lacko23

Nem tudod beírni, mert már korábban megadtad. Cserélni valóban csak úgy lehet, ha külön írsz nekünk.

Hozzáadtuk.  :ok:

Ide a számokat kell megadni, nem is a felhasználónevet?

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 16, 2021, 23:16:25
Ide a számokat kell megadni, nem is a felhasználónevet?

Igen, azonosítószám kell, úgy egyszerűbben be tudnak azonosítani.  :cya:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 16, 2021, 21:44:40
Fejlemény!

Kettő jó hírem is van számotokra:

1. ....

2. Nincs korlátozás! Mától egy játékos többször is részesülhet Unibet bónuszban. Tehát ha mondjuk te nyertél már ezen a foci Eb-n Unibetes bónuszt, akkor nyugodtan nyomhatod tovább, ugyanis újra nyerhetsz!  :topbet_125:

Hát... nem mindenkinek jó hír ez.
Én végig azzal kalkuláltam, hogy amíg eljutunk a döntőig, addig mindenki hülyére nyeri magát, és mivel a döntőre már csak én leszek az egyetlen, aki még nem nyert, így ott elég lesz a mérkőzés kimenetelét eltalálnom.  ;D

Sziasztok!

Ebben a játékban honnan tudom, melyik meccsre tippeltem? 1 tippem volt valamikor, de fogalmam sincs melyik meccsre...

"Én végig azzal kalkuláltam, hogy amíg eljutunk a döntőig, addig mindenki hülyére nyeri magát, és mivel a döntőre már csak én leszek az egyetlen, aki még nem nyert, így ott elég lesz a mérkőzés kimenetelét eltalálnom.  ;D"

Ha a döntőig nem nyersz akkor a döntő végeredményét se fogod eltalálni,még kétesélybe se   ;D

@lazanyja a Török - Olaszra biztosan tippeltél.

#52 június 17, 2021, 21:12:37, curpy82
Mivel tegnap kiderült, hogy többször is lehet nyerni, ezért mától beszálltam én is. Kezdtem egy Yarmolenko 31.perccel.  ;D

Yussuf Poulsen is megvan, csak a gólt a második félidőre vártam.

Baszdki! Ezt nem hiszem el. Depay is jó lett. Miért nem szántam erre a hármas kombira egy ezrest? :bash:

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 17, 2021, 16:57:27
Mivel tegnap kiderült, hogy többször is lehet nyerni, ezért mától beszálltam én is. Kezdtem egy Yarmolenko 31.perccel.  ;D

En is ma tettem vissza konyvjelzore, s nalam is ult az elso golszerzo.  :ok:

Tipped
Mérkőzés kimenetele: 1
Első gólszerző: Luuk de Jong
Első gól időpontja: 11

Depay és de jongon gondolkoztam utolsó pillaantba áttjavitottam kárr volt pedig a perc tipp jó volt  :police:

Depay 10 perc talán jön

Depay 11. percem van, de lehet más is fogta még, meglátjuk!

Sziasztok! Van nyereményem az első körből, viszont csak most adtam meg az Unibetes azonosítómat. Az lenne a kérdésem az adminokhoz, hogy időben vagyok-e még vagy már kicsúsztam, és elküldtétek a nyerteseket tartalmazó levelet?

Sajna nekem is a hollandok győzelme mellett Depay 11.perc van...😂

Idézetet írta: Seanconnery Dátum június 18, 2021, 00:35:33
Sziasztok! Van nyereményem az első körből, viszont csak most adtam meg az Unibetes azonosítómat. Az lenne a kérdésem az adminokhoz, hogy időben vagyok-e még vagy már kicsúsztam, és elküldtétek a nyerteseket tartalmazó levelet?

Időben vagy.