Napi tipp - június 13.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - június 13.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesül!

Figyelem! Amennyiben a tipped a 2020-as foci Eb bármely eseményére vonatkozik akkor a nyeremény 5.000 forint!


Tenisz, French Open, 2021. 06. 13., 15:00

Novak Djokovich - Stefanos Tsitsipas
Tipp: Szett hendikeppel - Novak Djokovich -1,5


Odds: 1,57
Iroda: Unibet

2021. 06. 13. 18:00
Kézilabda, EURÓPA, Bajnokok Ligája - Final Four

Barcelona - Aalborg

Tipp:    61,5 gól alatt
Odds:   2.63
Iroda:  Unibet

A dánok rohanós kézilabdát játszanak sok góllal, de a Barca most megfogja őket és 60 alatt le fogja hozni a meccset.

#3 június 13, 2021, 09:35:14, hillandkimi
EURÓPA: Euro - 1. forduló 13.06.2021 21:00

Hollandia vs Ukrajna

Tipp: Mindkét csapat lő gólt és V

Odds: 13.00

Office:bet365


Indoklás: Sokat elemeztem az EB-rajt előtt és azt kellett megállapítanom, hogy ez a holland válogatott nagyot éghet, főleg, De Boer miatt. Gyorsan kirúgdosták minden klubtól... Crystal Palace... csak az egyike emlékezetes ténykedésének. Egyedül az MLS-ben tudott "maradandót" alkotni. A száraz tények, hogy pocsék edző és érthetetlen, hogy hogyan kaphatta meg a válogatott kispadját. A hollandok előrefele csak-csak megvannak minőségben, de kapus poszton és a védelem mostani állapotában eléggé vékony. De Ligt nem tudom, hogy tudja e vállalni a játékot. Azt tudjátok-e, hogy a holland szurkolók mit tettek nem rég a csapat edzésén? Szépen felültek egy kisgépre, majd a csapat edzése alatt kifeszítették a levegőben De Boer-nak, hogy milyen játékrendszerben játsszon a csapata. :D A másik borzasztó tény: A következő sajtótájékoztatón De Boer fájdalmasan összetévesztette a Szpartak Moszkva Promes-ét az FC Twente Queensy Menig-ével, aki még csak nem is szerepel a csapatában. Volt még egy kínos pillanat De Boer számára, amikor azt állította, hogy Donny van de Beek körülbelül 4000 percet játszott, amikor az valójában Davy Klaassen volt. - Nem ez volt a legjobb sajtókonferenciám - mondta De Boer. :D :D Hát, így áll Hollandia. Már csak poénból is megéri az ukránokra rakni...   

 ;)
13.06.2021  16.00
Foci Fehérorosz Premier Liga
Isloch-Dinamo Brest
mindkét csapat gólt szerez
  Isloch és igen
   odss:6.00
    bet365
:P

2020-as EB 21:00
Hollandia-Ukrajna
nincs fogadás döntetlenre
Ukrajna
5.00
bet365

Az ukrán futball erősödött az utóbbi években, elkaptak már nagycsapatot is pl. tartalékosan. A holland foci azonban megtorpanni látszik kezdeti javulás után, és Van Dijk is kidőlt, továbbá a játékosok minősége sem a régi. Ezért eléggé kiegyenlített lesz a mérkőzés. Állítólag a hollandoknál kinevezett szövetségi kapitány is nagyon rossz választás volt. Úgyhogy itt simán okozhat meglepetés Ukrajna, a döntetleneket nem számítva van 20% esélye nyerni. (Inkább 30-35%.)

Anglia - Horvátország
2021.06.13. 15:00

Tipp: Phil Foden kapufát lő
Odds: 12.00
Iroda: unibet

Még nem volt kapufa az EB-n, lassan ennek is el kell jönnie (ezután jön a piros lap). A mai meccsek közül Foden esetében látok lehetőséget a kapufára. A Cityben mutatott játéka alapján sokat mozog, sokat próbálkozik. Ő a szezonban 3 alkalommal lőtt fát, szeret mindenhonnan tüzelni, tőle várom azt, hogy berobban a tornán. Szerintem 3-4 alkalommal is tüzelhet, amiből lecsöpöghet egy kapufa is.

Tenisz, Rolland Garros, 15:00

Djokovic - Tsitsipas

Tipp: Tsitsipas
Odds: 3.70
Iroda: Tippmixpro

Ez az az eset, amikor az oddsot játssza az ember... Noha Djoko esélyesebb itt most, de Tsitsi messze nem olyan esélytelen, ahogy azt az odds mutatja. 3.70-en nekem kötelező bet a görög... Mindketten remek formában, de bízom benne, hogy fizikálisan jobb lehet a fiatal görög, ami a pályán nagyon sokat jelent a hosszú labdamenetekben, főleg majd 2-3 óra játékot követően... Szó mi szó, value a szorzó.

Lillestrom-Haugesund
2,5 több gól
odds:2,12
unibet

Anglia - Horvátország
2021.06.13. 15:00

Tipp: 1
Odds: 1.54
Iroda: unibet


2021.06.13. 18:00
Norvég bajnokság
Strömsgodset - Rosenborg
Tipp: Mindkét csapat szerez gólt az 1.félidőben
Odds: 3,20
TippmixPro

Anglia - Horvátország
2021.06.13. 15:00

Tipp: lesz-e kiállítás - igen
Odds: 5.00
Iroda: tippmixpro

Orsato vezeti aki szeret lapozni, a horvátok meg elveszíthetik a fejüket könnyen, ez egy kemény meccs, nagy harc lesz, több lapot várok itt, közte egy pirosat is.

2021. 06. 13. 18:00
Kézilabda, EURÓPA, Bajnokok Ligája - Final Four

Barcelona - Aalborg

Tipp:    62,5 gól felett
Odds:   1.58
Iroda:  Unibet

A Barca végre célt érhet, és az Aalborgtól is örömkézit várok, hisz nincs ember a földön, aki döntőbe tippelte őket pár hónappal ez előtt. Szerintem nem tipikus szar és nézhetetlen meccs lesz, mint a döntők java része, hanem jó és overes meccs. 38-32 a tippem

Labdarúgó EB

Ausztria- Észak-Macedónia
Pontos végeredmények
2:1, 3:1, 4:1
5.00
Tippmix

Tudom nincs köze a kettőnek egymáshoz, de ha tegnap nem nyernek a finnek, akkor ma győzelemre vettem volna a makedónokat. Az osztrák csapatban van néhány klasszis, de nem lesz ez egy könnyű meccs. Nyilván nem akarják azt a hibát elkövetni, mint öt éve, de nagyon figyelniük kell ma végig. Ez a meccs mindkét csapatnak rendkívül fontos, de csakis a győzelem hozhat esetleges továbbjutást. Menni is fognak érte keményen, de papírforma lesz.

Labdarúgás EB
21:00
Hollandia - Ukrajna
Hollandia győzelem
1,50
BET365