Póker - SPF Eb Freeroll az Unibeten

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum június 10, 2021, 19:34:42
Kire gondolsz? Rám?  ::)

lckysm volt a nick, ezek szerint többen vagytok?  ;D

Preflop mentem all in KK-val 55 ellen.... tudtam már a mutatásnál, hogy lejavul....  ;D Minden SPF Pókeren így szívok, ez már tradíció...  :redchug: :bash:

Ráadásul egy olyan játékos ellen, aki kb végig sit out-on van, néha amikor épp nincs, akkor betol any2-t... K7off , QT off... Komolyan nem hiszem el... és minden lejön neki  ;D


Prigioni ellen volt hogy a fluppolt flushom kevés volt a nut floppolt flushe ellen.. :DD

Eskü, amikor lejött a flop, 3an voltunk, mondtam magamnak hogy valaki lever nagyobb flushsel..

Idézetet írta: Carpeks Dátum június 10, 2021, 19:36:27
lckysm volt a nick, ezek szerint többen vagytok?  ;D

Mi rengetegen.  ;D

Csak azért kérdeztem, mert nekem is volt egy hasonló szituációm, de mondjuk nem preflopon.

Idézetet írta: Milan Dátum június 10, 2021, 19:48:00
Mi rengetegen.  ;D

Csak azért kérdeztem, mert nekem is volt egy hasonló szituációm, de mondjuk nem preflopon.

Ez preflop volt KK ellen, ki is esett :D


Nem hiszem el, hogy egy riveren leesett lappal esek ki a 8. helyen...  :'(

Nem szagoltam Fortuna asszony lába nyomát se  ;D

Köszi egyébként a szervezést, remélem, a következőn több szerencsém lesz   :beerchug: :ok:

Igen, köszönjük a szervezést! Lehetne minden magyar meccs előtti este egy ráhangoló póker, akár kisebb prize pool-lal is!  :ok:

Adott meccshez kötött versenyeket is lehetne... szoktak olyat, hogy meg kell tippelni a résztvevőknek egy adott meccs kimenetelét, vagy valami hasonlót, és a jól tippelők részesülnek utána nyereményben a versenyen elért eredménnyel arányos mértékben... na mindegy, ha van rá idő és keret, ez jó móka!  :beerchug:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum június 10, 2021, 19:40:14
Preflop mentem all in KK-val 55 ellen.... tudtam már a mutatásnál, hogy lejavul....  ;D Minden SPF Pókeren így szívok, ez már tradíció...  :redchug: :bash:

Ráadásul egy olyan játékos ellen, aki kb végig sit out-on van, néha amikor épp nincs, akkor betol any2-t... K7off , QT off... Komolyan nem hiszem el... és minden lejön neki  ;D


Nehéz nem sit outolni állva a villamoson :D

Idézetet írta: szalist Dátum június 11, 2021, 12:31:59
Nehéz nem sit outolni állva a villamoson :D

Máskor figyelj inkább a kapaszkodásra...  ;D Haha, viccelek, nincs harag!  ;D  :beerchug: :ok: