Napi tipp - június 17.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - június 17.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesül!

Figyelem! Amennyiben a tipped a 2020-as foci Eb bármely eseményére vonatkozik akkor a nyeremény 5.000 forint!


Foci, EB
2021-06-17 18:00

Dánia - Belgium
Belgium (1x2)
2,15
unibet

Guruban is írtam róla, jobb csapat egyértelműen a belga válogatott, egy itteni győzelemmel az utolsó csoportmeccsen kicsit rotálhatnak, kaphatnak egy kis pihenőt a kezdő játékosok. A múltkori 3:0 után nem sok kérdés maradt bennem azon kívül, hogy miért adják őket ilyen jó oddson most is...

Sportág, időpont: Labdarúgás EB, 18:00
Esemény: Dánia - Belgium
Tipp: AH Belgium -1.50
Odds: 4.50
Iroda: Unibet

Eriksen nékül nem lesz ugyanaz a dán válogatott. Ugyan már jobban van hála az égnek, de az egész csapatot megviselték az utóbbi napok. A belgák tavaly szeptemberben és novemberben már elverték őket 2-2 góllal (0-2 és 4-2) a nemzetek ligájában, most Eriksen nélkül még nehezebb dolguk lesz a dánoknak.

Ukrajna-Észak Macedónia
Foci Eb

Tipp: lapok száma 5 felett (fogadáskészítős rész, tehát hat lap kell a jó tipphez) @ 7.00 (bet365)

Manzano ha már átesett a Covidon leküldte az UEFA Copázni, Rapallini feljött argentinként az Euróra. Amolyan diákcsere program csak sporikkal. Ez a spori igazi lapgyár, de arrafelé mondjuk mindenki. 6 Libertadores meccsen 10 piros lapot adott meg 38 sárgát, 16 bajnokin 111 sárga lapot villantott. Ha a stílusához hű marad, a két csapat pedig beleveti magát, itt bizony lapeső lesz. Beten a lapokra jók a szorzók, bwinnel unibetel hasonlítom itt össze hirtelen, unibet és bet365 között sure is van, kár, hogy én nem tudom kihasználni a korlát miatt, de hátha valaki igen


Hollandia - Ausztria
Labdarúgás EB
2021.06.17. 21:00

Tipp: Depay vagy Sabitzer legalább 2 gólt szerez
Odds: 6.25
Iroda: betclic

A holland védelem egy vicc, látszott az ukránok ellen is. Aranautovic kipontozta magát a meccsről, ezért biztosan megint Kalajdzic-Sabitzer kettős kezdhet. Valami miatt érzek egy osztrák büntit, ezért sabitzernek lehet esélye a két gólra, őt választottam osztrák oldalról, mint lehetséges gólgyáros. Depay az első meccsen jól játszott, a gól nem jött az ukránok ellen. Most jöhetnek a gólok is, hiszen benne van a meccsben a sok találat, mivel a két csapat védelme katasztrófa.

röplabda, Nemzetek Ligája
2021.06.17. 10:00

Argentina - Szerbia
tipp: szettek száma 3.5 felett
odds: 1.763
iroda: pinnacle

Dánia - Belgium
18:00
2,5 over
@2.21
Tippmixpro

2021.06.17 18:00

Dánia-Belgium
V/V
odds:3,2
unibet

Belgium lendületes és eredményes focit játszik.Már a mérkőzés elejétől sok gólhelyzetet ki fognak alakitani,aminek meg lesz az eredménye.A Dánok nem fogják birni a rájuk nehezedő nyomást és már félidőben vesztésre fognak állni.

Sportág, Időpont: labdarúgás, 2021.06.17. 15:00
Esemény : Ukrajna - Ész-Macedónia
Tipp:  1X2 + Gólszám 1,5 : Hazai, és több
Odds: 2.04
Iroda: Tippmix

Beírom az egyszerű tippemet annak ellenére, hogy valószínűleg Oak nyer a büntetőlapos tippjével.
Az ukránok kettőt gurítottak pár perc alatt a hollandusoknak. A macedónok hármat kaptak az osztrákoktól. Minden azt mutatja, hogy az ukránoktól is többet bekapnak.


2021. 06. 17. 15:00
Labdarúgás, EURÓPA, Euro

Ukrajna - Észak-Macedónia

Tipp:    2
Odds:   5.25
Iroda:  Unibet

A tét a harmadik hely, nekem tetszettek a macedónok az első körben, rájuk szavazok.


Labdarúgás, 2020-As Labdarúgó Európa-Bajnokság, 2021. 06. 17., 18:00

Dánia - Belgium
Tipp: Belgium nyer és mindkét csapat gólt szerez


Odds: 4,75
Iroda: Unibet

Indoklás: Egyértelmű favorit a belga csapat, ezzel nem nagyon lehet vitatkozni. Nyerni is fognak, de - úgy érzem - egy gólra jók lesznek a dánok. Nagyon nem volt szerencséjük eddig ezzel az EB-vel (finoman fogalmazva), épp itt az ideje, hogy egy kicsit melléjül álljon Fortuna. Túl nagy a különbség a két gárda között ahhoz, hogy ebből pontszerzés legyen, de egy szoros meccs simán kisülhet belőle. Szerintem 3-1-re nyernek végül a belgák.

2021.06.17. 18:00
Olaszország Serie C - Play Offs
Alessandria - Padova
Tipp: X
Odds: 2,88
Unibet

Hollandia-Ausztria
1X2+Mindkét csapat szerez gólt
Hazai és igen
3.2
Tippmix

A hollandok első meccsükön változatos második félidőjüket követően nagy nehezen nyertek. Ma hasonló meccset várok, mint az első volt, annyi különbséggel, hogy ma várok Depay gólt is, meg félidei gólt is. Az osztrákok első meccsét nem láttam, de a macedónokat aki nem veri, az tuti tovább se juthat. Alaba, Sabitzer, Kalajdzic közül bárki betalálhat, a holland védelem azért sebezhető. A papírforma azonban marad, nyer az Oranje.
Off: Nem értem ezt a sok belga sikert mára. Mindenki rájuk fogad ma, de lesz abban azért egy-két kanyar.

Hollandia-Ausztria
Tipp: Hollandia hátrányból nyer
Odds: 8
Bet365

Bátran játszhatnak az osztrákok hiszen van már három pontjuk, benne lehet a pakliban hogy az első gólt ők lövik mint underdog de utána Depayék dominanciáját és fordítását várom.

Hollandia - Ausztria
Labdarúgás EB
2021.06.17. 21:00
Tipp: 2-0
Odds: 8.5
Iroda: bet365

Az osztrákok gyengék, mi is vernénk őket, de nekünk más osztályrész jutott. Valószínűleg gólt sem nagyon lőnek, vagy max. 1-et. A hollandok viszont jól játszottak az első meccsen, meglepően jól, most is hazai pályán lesznek, motiváltak lesznek ezért, úgyhogy a 90 perc alatt meglőhetik ezt a kényelmes 2-0-t.