Napi tipp - június 16.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - június 16.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesül!

Figyelem! Amennyiben a tipped a 2020-as foci Eb bármely eseményére vonatkozik akkor a nyeremény 5.000 forint!


Labdarúgás, Euro 2020, 2021. 06. 16., 18:00

Törökország - Wales
Tipp: Törökország 1-0 arányban nyer


Odds: 7,0
Iroda: Bet365

Indoklás: Ki ellen nyerjenek a törökök, ha nem Bale-ek ellen? Ha tovább akarnak menni a csoportból, nem bukhatnak újra. Ugyanakkor korántsem voltak olyan meggyőzőek az első meccsen, mint azt várni lehetett volna, ráadásul a szigetországiak is bizonyították, hogy elég jól zár a védelmük. Küzdelmes meccset várok, ahol egyetlen gól dönt végül a félholdasok javára.

Törökország - Wales
Labdarúgás EB
2021.06.16. 18:00

Tipp: Gareth Bale vagy Burak Yilmaz egyike legalább 2 gólt szerez
Odds: 7.50
Iroda: betclic

Kicsit jobban képbe kerülhettünk a csapatok játék erejét tekintve. Még mindig nem tudom eldönteni azonban azt, hogy az olaszok ennyire jók, vagy a törökök ilyen rosszak. Mert az első meccsen konkrétan épkézláb megmozdulása nem volt a járékosoknak, valami 1 kapuralövéssel abszolválták a meccset, de azt sem tudni, hogy matekozta ki az opta. Akiben láttam tüzet, az Yilmaz volt, de annyira egyedül volt a pálya elején, hogy nem tudott mit csinálni, mert valljuk be, nem egy Szalai Ádi, aki leköt három védőt is egyszerre. Szóval Yilmaz, aki pedig rohadt nagy formát mutatott eddig a bajnoki érában, a Lille bajnoki címében nagy szerepet vállalt a 16 góljával. Ráadásul a nemzeti csapatban is hintette a gólokat, a hollandoknak 3-at lőtt, de a letteknek, és Moldovának is betalált. A walesi csapat védelme nem túl fifikás, csak szimplán kemény, azzal jobban elbír Yilmaz, meglőheti a két gólt. A másik oldalon Bale nem játszott jól a svájciak ellen, a török játékosok képességei viszont gyengébbek. Az oldalán Karaman és Celik nyomja, hát az tényleg német másodosztályú szint volt. Látok esélyt nála is a gólra, egy török kaliberű csapat ellen ez laza ujjmozdulat lenne számára, ha épp akar focizni. És most szerintem nagyon akar, a hazájáért mindig tudott küzdeni. Összegezve, mindkét játékos esetében látok esélyt a két gól szerzésére.

EB 21:00
Olaszország-Svájc
2-0
7.50
bet365

Az olasz nagyon jó csapat, a góllövés is megy nekik mostanában, az olasz bajnokság is a leggazdagabb lett. Ugyanakkor védekezni is nagyon tudnak. Ezért Svájcnak nehéz dolga lesz, ha gólt a akar lőni, az olaszok pedig fognak. De Svájc azért egész jó csapat, úgyhogy ellenük megállnak majd 2-nél szerintem, ami már megnyugtató eredmény a győzelemhez. 90 perc alatt képesek erre a kiváló formában lévő olaszok. 7-8 mérkőzés óta nem kaptak gólt. Forza Italia!

Finnország-Oroszország
Foci-Eb
Tipp: Oroszország javára 11-est ítélnek @ 4.20 (unibet)

Makkelie vezeti, aki az első meccsén 3 büntetőgyanús opció közül választhatott, egyet sem fújt be, fülére sem szóltak, pedig az olaszoknak egy teljesen jogos büntetőt nem ítélt meg. Most ha nem is az olasz, hanem az orosz csapat profitálhat ebből, hisz a fejében motoszkál majd a gondolat, hogy én vagyok a sípos ember, aztán semmit sem ítélek, akkor minek vagyok itt. Most egyet befúj az oroszoknak, mert eleve szerintem végig dominálnak majd, vagy Dzyubát rántják le, vagy Cherysevet rúgják fel, vagy valaki kezez, nekem mindegy. Egyébként a finnek szeritnem tuti az ikszre mennek, van egy győzelmük, ezt ha kibekkelik ikszre, szerintem 4 ponttal tovább is mennek csont nélkül. Nagyon egyoldalú meccset várok, az oroszok gyömöszölnek, a finnek meg védekeznek szarásig. Sajnos a meccsek 70-80%-a ilyen az EB-n, és ez baj!

Foci, EB
2021-06-16 21:00

Olaszország - Svájc
Olaszország (1x2)
1,70
unibet

Az első meccs alapján elég jó kis csapat ez az olasz, végre összerakták magukat egy nagy versenyre. A védelem azért mindig is stabil volt, de most is nagyon rendben vannak, míg támadóposzton is jónak néz ki a gépezet. Olasz fölény mellett olasz győzelmet várok hazai pályán.

2021.06.16 20:30

Gdynia-Lodz
2,5 több gól
odds:1,97
unibet

 ;)
16.06.2021   15.00
foci Euro 2020
Finnország-Oroszország
mindkét csapat 2+büntetőlapot kap
             IGEN
odss:5.00
bet365
:-\
Az oroszoknak nincs mit veszteniük,hajtani fognak.A finneknek elég egy pont is a továblépésre,a csoprtból ugy-
hogy kiélezet küzdelem lesz.Ami a büntetőlapok számának a kiosztására kedvezően fog hatni.

Törökország - Wales
Labdarúgás EB
2021.06.16. 18:00
Tipp: HT/FT  x/2
Odds: 6.50
Bet365

Óvatos kezdést várok, viszont a második félidőben elsősorban a nulla pontos törököknek kéne valamit alkotniuk és így a kitámadó törökök mellett Bale egy kontrával elmegy és megnyeri a három pontot Walesnek.

Törökország-Wales
Szögletszám 12.5
Több, mint 12.5
4.95
Tippmixpro

Tiszta gagyi eddig az EB, se sok szöglet, se sok szép gól, se sok büntetőlap. Remélem a tapogatózás befejeződik és ma megindulnak a csapatok minden téren. Ezen a meccsen a vesztes szinte biztosan elbúcsúzik a tornától. Épp ezért nyílt sisakos harcot várok, s remélem 7 percenként lesz corner is.

Labdarúgás EB
2021.06.16. 18:00
Törökország - Wales
Törökország végez el több szögletet
1,84
Tippmixpro

2021. 06. 16. 18:00
Labdarúgás, NORVÉGIA, Eliteserien

Molde - Sarpsborg 08

Tipp:    no btts
Odds:   1.95
Iroda:  Unibet

Sportág, Időpont: labdarúgás, 2021.06.16. 19:00
Esemény : National Bank Egypt - ENPPI
Tipp:  Ázsiai gólszám Több, mint 3,75
Odds: 5.25
Iroda: Tippmix

Januárban egy szép 3:2 -es eredményt értek el. Most jön a visszavágó. A bankos csapat a múlt fordulóban a harmadik Smouhanak is rúgott kettőt. A végeredmény 2:2 lett. Kieső helyen vannak, úgyhogy bevállalósnak is kell lenniük. Jöhetnek a gólok.

#13 június 16, 2021, 19:25:10, mityuka
Idézetet írta: mityuka Dátum június 16, 2021, 13:44:42
;)
16.06.2021   15.00
foci Euro 2020
Finnország-Oroszország
mindkét csapat 2+büntetőlapot kap
             IGEN
odss:5.00
bet365
:-\
Az oroszoknak nincs mit veszteniük,hajtani fognak.A finneknek elég egy pont is a továblépésre,a csoprtból ugy-
hogy kiélezet küzdelem lesz.Ami a büntetőlapok számának a kiosztására kedvezően fog hatni.
Büntetőlapok  2:3
Akkor most hogy is van? Ennyi elég?Vagy a fineknek is még egy szögletet kellet volna rugni,hogy nyertes legyen a tipp.

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 16, 2021, 14:38:52
Törökország-Wales
Szögletszám 12.5
Több, mint 12.5
4.95
Tippmixpro

Tiszta gagyi eddig az EB, se sok szöglet, se sok szép gól, se sok büntetőlap. Remélem a tapogatózás befejeződik és ma megindulnak a csapatok minden téren. Ezen a meccsen a vesztes szinte biztosan elbúcsúzik a tornától. Épp ezért nyílt sisakos harcot várok, s remélem 7 percenként lesz corner is.

Nyertes