Napi tipp - június 15.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - június 15.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesül!

Figyelem! Amennyiben a tipped a 2020-as foci Eb bármely eseményére vonatkozik akkor a nyeremény 5.000 forint!


Foci, EB
2021-06-15 18:00

Magyarország - Portugália
Bruno Fernandes gól + CR gólpassz + 2.5 gól felett
11,00
bet365

Gyártottam egy forgatókönyvet, amiben ezek az események bekövetkeznek, szóval semmi értelmes indoklás. :D Nyilván bőven benne van, hogy Bruno Fernandes betalál meg Roni is oszt 1-2 gólpasszt, ha belelendülnek a játékosok.

Labdarúgás, Euro 2020, 2021. 06. 15., 18:00

Magyarország - Portugália
Tipp: Fogadáskészítő - Portugália nyeri a mérkőzést + 1,5 gól felett


Odds: 1,75
Iroda: Bet365

Magyarország - Portugália
Labdarúgás EB
2021.06.15. 18:00

Tipp: Fogadásépítő: Több, mint 1 lap Magyarország javára / Nagy Ádám több, mint 1,5 szerelés / Portugália javára több, mint 5,5 szabadrúgás / kevesebb, mint 4,5 les
Odds: 4.75
Iroda: bet365

Szerintem a magyarok jó mélyen fognak védekezni, átadják a területet a portugáloknak, és megpóbálnak majd kontrázni. A mély védekezés azt jelenti, hogy a portugálok keveset lesznek lesen, ellenben nagyobb szerep hárul a magyar középpályás védekezésre, amiben Nagy Ádinak lesz szerepe, tehát sok ütközése lesz, sokat fog találkozni az ellenféllel, neki kell első szűrőnek lenni. A mély védekezés eredményezheti azt is, hogy sok védekezési hiba csúszik a magyar játékba, jöhetnek a sárgáink, illetve a portugálok javára megítélt sok szabadrúgás, amit majd CR rendbe elbénáz.

Labdarúgás, Labdarúgó EB
2021.06.15. 18:00

Magyarország - Portugália

Tipp: Magyarország értékesít egy büntetőt
Odds: 11.00
Iroda: Bet365

Meglepően kevés büntető volt eddig az EB-n. 67 ezer néző előtt rendezik a mérkőzést, ahol alig 9% nem magyar szurkoló (források szerint). A kiváló hangulat garantált, szerintem belehajszolják a válogatottat egy jó eredménybe. Bízom a felspanolt játékosokban, biztos vagyok abban, hogy mindenki 110%-ot nyújt és 'ficánkolni' fognak a játékosok. Hazai pontszerzés a tippem, értékesített magyar büntetővel.

WTA - EGYÉNI: Birmingham (Egyesült Királyság), fű - 1/16 döntő
15.06.2021 18:30
Ferro F.-Mladenovic K.
tipp:Mladenovic K.
odds:1,714
iroda:pinnacle

indoklás:már junior korában szép sikereket ért el Mladenovic ezen a borításon és korábban döntőt is játszott füvön.Ebben a szezonban a múlt héten egész jól ment neki a játék ezért ma se lesz gond a honfitárs legyőzése aki élete második füves szezonját játssza és az első sem aratott osztatlan sikert.

2021.06.15. 18:00
Magyarország - Portugália
Tipp: 2,5 gól felett + GG
Odds:  2,75
Bet365

Európa bajnokság 18:00
Magyarország vs Portugália
Tipp: Lesz sárga az első percben
Odds:101
Office: bet365
Indoklás: ez még nem volt az idei EB-n, így megtetszett ez a fogadási lehetőség.

Sportág, Időpont: labdarúgás, 2021.06.15. 21:00
Esemény : Franciaország - Németország
Tipp:  Franciaország
Odds: 2.65
Iroda: Tippmix

A francia támadósor, melyből lehet válogatni : Coman, Dembele, Giroud, Griezmann, Martial, Mbappe. A németek még a macedónoktól is kikaptak otthon a VB selejtezőn. Számukra csak Magyarország miatt alakulhat úgy, hogy továbbjutnak a csoportból, és nem ér olyan csúfos véget, mint a VB. Nyernek a franciák.

Foci, EB
2021-06-15 18:00

Magyarország - Portugália
tipp: Magyarország büntetőlapok 1.5 felett @ 1.53

Ha a luzitánokkal játszunk, akkor minimum három lapot benyelünk mostanában, így volt ez a legutóbbi Eb-meccsen (4 sárga), és a két vb-selejtezőn, sőt Priskin még pirosat is kapott. Nehogy már ennyi ember előtt puhán játszunk. simán szerzünk két sárgát.

Franciaország-Németország
1X2+Mindkét csapat szerez gólt
Hazai és igen
5.25
Tippmix

Igazából egy hete az volt a fejemben, hogy ez egy tipikus ikszes meccs. Ma mégis felkeltem és az jött, hogy nyer a vébé győztes. Sokkal összeszokottabbak, s az se lesz akadály, hogy Münchenben lesz a meccs. Mivel a mi meccsünk hamarabb lesz, csak akkor lesz ez a derbi iksz, ha nem kapunk ki a portugáloktól.
Mbappé betalál az tuti, a másik oldalon meg Gnabry szerezhet. A másik francia gól egy fejes lesz, szöglet után :D

EURÓPA: Euro - 1. forduló
15.06.2021 21:00
Franciaország - Németország
Tipp: Franciaország nyer és Mbappe lövi 1.gólt
Odds: 9
Bet365

A franciák sokáig fognak menetelni szerintem, jobbak mint a német csapat. Mbappe szétfogja futni a germán védelmet, tőle várom az első dugót amit követ még majd pár gól.

Foci, EB
2021-06-15 18:00

Magyarország - Portugália

A mai forgatókönyv, szerintem hamar elkezdenek vezetni a portugálok, majd a második félidőben, rugnak egy pirosgólt (öngólt) is, a végén nagy veregődések árán bemákolunk egyet ... :redchug:
Remélem már le van zsírozva a nyerő , a tipmixpron most kiemelkedő odszot ad rá:
HT/FT
2/1
Odds 90
tipmixpro

Magyarország - Portugália
Labdarúgás EB
2021.06.15. 18:00

tipp: figyelmeztetések száma 3.5 felett ( sárga 1, piros 2 pontnak számít )
odds: 2.10
iroda: betclic

Kemény küzdelmet várok, a portugálok várhatóan nagy technikai, labdabirtoklási fölényben lesznek. Nálunk van pár ember aki elveszítheti a fejét, Fiola, Kleinheisler, Cakir meg nem szívbajos bíró, oda fogja adni a lapot ha kell.

Idézetet írta: Assassin Dátum június 15, 2021, 08:28:46
Labdarúgás, Euro 2020, 2021. 06. 15., 18:00

Magyarország - Portugália
Tipp: Fogadáskészítő - Portugália nyeri a mérkőzést + 1,5 gól felett


Odds: 1,75
Iroda: Bet365


Nyertes!