Napi tipp - június 11.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - június 11.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesül!

Figyelem! Amennyiben a tipped a 2020-as foci Eb bármely eseményére vonatkozik akkor a nyeremény 5.000 forint!


Labdarúgás, 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság, 2021. 06. 11. 21:00

Törökország - Olaszország
Tipp: Döntetlen gólokkal


Odds: 5,75
Iroda: Unibet

Indoklás: Lesajnálják a törököket a bukik, és erre könnyen ráfázhatnak. Nagyon stabil, jól összerakott gárda a félholdasoké, tele olyan játékosokkal, akik ez európai topligákban fociznak. Ez a csapat nagyon kellemetlen ellenfél bárki számára - erről a hollandok is sokat tudnának mesélni, akik 4-2-re bukták a világbajnoki selejtezőt Isztambulban.

Ugyanakkor az olaszok is jó formában várják a nyitányt: pár napja egy négyessel küldték haza a cseheket, a világbajnoki selejtezőcsoportukat pedig 100%-os teljesítménnyel vezetik. Szóval, kinéz ebből egy jó meccs, aminek a végén és pontosztozkodást várok - ez felelne meg leginkább a jelenlegi erőviszonyoknak.

Labdarúgás, 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság, 2021. 06. 11. 21:00

Törökország - Olaszország
Tipp: Olaszország javára tizenegyest ítélnek @ 4.50 (unibet)

Az utolsó 4 eb nyitómeccseit nézve 3 meccsen volt tizi. Amikor nem, akkor volt két piros  ;D
Lényeg a lényeg, hogy azóta ugye van VAR, vannak jól cselező olasz srácok, mint a mélynövésű nápolyi, és vannak darabosabb török védők. Simán sanszos, hogy lesz büntető, és ha már lesz, akkor valószínűleg a hazai csapat kapja, ami a kiírással ellentétben Olaszország.

Törökország - Olaszország
Labdarúgás, 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság
2021. 06. 11. 21:00

Tipp: Hakan Calhanoglu kapufát lő (Legalább egy lövés lesz ami oldalkapufára vagy felsőkapufára megy (amiből nem születik gól)
Odds: 16.00
Iroda: unibet

Speckó tipp, olyan Oakland-es. Gondolkodtam sok mindenen, pl. Demiral sárga lapon is, de az túl alacsony szorzó volt. Calhanoglu esetében nem értem a maga szorzót. Megnéztem a statokat, a szezonban Hakan 6 kapufát is lőtt, toronymagasan ő lőtte a pályára lépők közül a legtöbbet. Mindenhonnan tüzel, szabadokat lő, tehát úgy gondolom, jó esély mutatkozik most is arra, a törököktől ő fogja a legtöbbet kapura ereszteni. Van egy forgatókönyv a fejemben, amiben ez egy jó tipp. Szerintem az első félidő hajrájában az olaszok kapnak egy büntetőt (Oak tippje ezért jónak tűnhet), amit Immobile berúg. Ezután a törökök elkezdenek nyomni, és tüzelni mindenhonnan. Calhanoglut elég jól ismerik, hiszen Milan-játékos, ismerik a mozgását, ki tudják úgy szorítani, hogy lőni még tud, de épp csak kapufa-szögből. Azt nem tudom, hogy direkt kapufának kell-e lennie, vagy elég, ha Donnarumma kapufára tolja mondjuk a szabadrúgását, de ezt a verziót is eléggé el tudom képzelni, hiszen a kapus is jól ismeri Hakant, mivel csapattársak. Valahogyan lecsurranhat tehát egy fa, ekkora szorzót megér nekem. Végeredményben 0-1-es olasz győzelmet várok!

Törökország - Olaszország
Labdarúgás, 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság
2021. 06. 11. 21:00
Tipp: Immobile szerzi az első gólt és Olaszország nyer
Odds: 5,00
Iroda: Bet365

Immobile nagyon jó szezont tudhat maga mögött. Valószínűleg ő kezd majd ékként, büntiket is ő lövi így jó eséllyel szerezheti az első gólt ami győzelmet is jelenthet csapatának hazai környezetben.

Labdarúgás, 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság, 2021. 06. 11. 21:00
Törökország - Olaszország
Tipp: félidő 0-2
Odds: 8.00
Iroda: bet365

A törököket sokan erősnek tartják, nagyjából ott állhatnak, ahol az elmúlt évtizedekben. Legyőzték a válságban lévő hollandokat, a világbajnok franciákat egy-egy kifutott meccsen, mi viszont durván beáraztuk őket, ha speciális helyzetben is, gulyást csinálva belőlük. Az olasz csapat nagyon ambiciózus lesz, régóta nem ért el komolyabb sikert, teljesen új játékstílusuk van, sokkal támadóbbak, sok gólra is képesek. Nem lesz könnyű betalálni nekik, mert védekezni még mindig tudnak nyilván. Ezért valószínűleg félidőben vezetnek már, és ez lehet 2-0 is könnyen, annyira gólérzékenyek mostanában. A cseheknek legutóbb egy 4-est vágtak, San Marinónak 7-et, 7 meccse nem kaptak gólt sem, ott lesz Immobile, Insigne, Belotti, Chiesa a keretben. A végeredmény szerintem 2- vagy 3-0 lesz.

2021. 06. 11. 22:00
Kosárlabda, SPANYOLORSZÁG, ACB - Play Off

Barcelona - Tenerife

Tipp:    Barca -6,5
Odds:   1.56
Iroda:  Unibet

Labdarúgás, 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság,
2021. 06. 11. 21:00

Törökország - Olaszország
Mindkét csapat gólt szerez
2,32
Tippmixpro

Indoklás
Igen csábító ez az odds a Mindkét csapat gólra. És elnézve az utóbbi meccseket a török válogatott is jó formában van, meglepetést is okozhatnak a mai nap. Az olaszokban is benne a gól, mégiscsak hazai környezetben lépnek pályára.
Pár éve is zsinórban volt 3 meccsünk amikor Mindkét csapat betalált.

VB-selejtező
Indonézia-Egyesült Arab Emirátusok
Több,mint 5.5 gól
3.1
Tippmix

Nem akartam már még EB meccset választani, így Ázsia felé vettem az irányt. Tükörsima meccsre van kilátás a vendégek szempontjából. A hazaiak 9 meccse nem nyertek, és most is nagy verés van kinézőben. A vendégeknek még van esélyük a csoport első helyére, de ha nem is lennének elsők, a csoportmásodikok listáján tovább csúszhatnak. Ehhez nem ártana ma javítani a gólarányon is.

 :police:
11.06.2021  17.30
Foci-Nemzetközi
Mauritánia-Libéria
játék eredménye
Mauritánia
odss:2.25
bet 365
   8)

2021.06.11 21:00

Török-Olasz
Bármely csapat 1 góllal nyer+1,5 több lap
odds:2,86
bet365

Az EB nyitó mérkőzésén az Olaszok hazai pályán fogadják a Török együttest.Általában a nyitó mérkőzések nem szoktak nagy színvonalat hozni a tornákon. Ma sem lesz ez másként,én úgy gondolom.Nálam ez egy tipikus egy gólos mérkőzés,hogy melyik találja,majd este kiderül.

Sportág, Időpont: labdarúgás, 2021.06.11. 22:15
Esemény : Montevideo City - Wanderers
Tipp: Gólszám több, mint 2,5
Odds: 2.15
Iroda: bet365

Labdarúgás
2021. jún. 11. 22:15

Montevideo City Torque - Montevideo Wanderers
Montevideo Wanderers
4.20
Unibet

Városi rangadót rendeznek az uruguayi bajnokságban. Márciusban 8-2-re kente el City Torque ellenfelét. Szerintem most kettőzött erőbedobással szeretnének revansot venni a vendégek, akik azelőtt 4-ből 3-szor is győztesen hagyták el a játékteret a rangdón.

Fogadásépitő
Török Olasz Vendég
Szögletek száma 7.5 felett
Iroda unibet odds 1.94


Idézetet írta: szalist Dátum június 11, 2021, 20:30:03
Fogadásépitő
Török Olasz Vendég
Szögletek száma 7.5 felett
Iroda unibet odds 1.94
Nyertes