Napi tipp - június 19.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Foci, EB
2021-06-19 15:00

Magyarország - Franciaország
Mbappe gól + Mbappe 1.5 kapura lövés felett + Franciaország (1x2)
2,62
bet365

Gálát várok a franciáktól, amiben Mbappe is kiveszi a részét. Nem gondolom, hogy két kapura lövés és egy gól túl nagy kérés lenne egy ilyen játékostól.

EB
2021.06.19
Franciaország - Magyarország
Végeredmény: 3:1
Bet365: 15.00

Az van, hogy évekkel ezelőtt álmodtam erről a meccsről. Egy hatalmas új stadionban játszottunk egy nagy meccset a franciákkal és 3:1-re kikaptunk. Hatalmas gála és örömünnep volt az álmomban és nem is értettem minek kell örülni akkor...Aztán amikor megkaptuk a sorsolást, beugrott az álmom és azóta várom, hogy kijussunk és létrejöjjön ez a meccs!
Most pedig toltam rá!
hajrá!

EURÓPA: Euro - 2. forduló
19.06.2021 15:00
Magyarország-Franciaország
Tipp: Franciaország nyer és Magyarország kap lapot
Odds: 1,50
Bet365

Labdarúgás, Euro 2020, 2021. 06. 19., 15:00

Magyarország - Franciaország
Tipp: Döntetlen gólokkal


Odds: 7,50
Iroda: Bet365

Indoklás: Fortuna birtokában van a legistenibb erénynek: tökéletesen igazságos. A felületes szemlélő talán szeszélyesnek és kiszámíthatatlannak látja, de az igazság az, hogy egy cseppet sem részrehajló. Hosszabb távon mindenkit egyforma mértékben fog kegyelmében részesíteni: az igazán fontos dolgokat sohasem a szerencse dönti el.

Nem volt három gól a tudásbeli különbség a portugálok ellen: de Fortuna melléjük állt, és így mégis ez lett a vége. A franciákkal szemben viszont, azt hiszem, simán megvan legalább három gól a differencia. De talán ma hozzánk áll be a szépséges istennő.

Nem nagyon tudok mit írni: persze, hogy minden poszton jobbak a franciák. De akkor is megérdemelnének egy pontot Rossiék.

15:00
Magyarország - Franciaország

Háromesélyes fogadás hendikeppel, Kezdése 1-0
Franciaország
1.86
Unibet

Sportág, Időpont: labdarúgás, 2021.06.19. 15:45
Esemény : Gomel - Iszlocs Minszk
Tipp:  Ázsiai gólszám Több, mint 4,75
Odds: 4.00
Iroda: Tippmix

A Gomel a harmadik leggólképesebb csapat a fehérorosz bajnokságban. 25 találatnál járnak. A minszkiek ugyanakkor 21 gólt kaptak. A hazaiak öt legutóbbi meccseredménye Szluck ellen hazain 4:1. Bresztben 1:0 -ás vereség. Mozir ellen idegenben !:2 győzelem. Otthon 5:0 FC Minszk a vendég. Idegenben BGU-val 3:2 vereség. Ma is kiszakadhat a gólzsák.

2021.06.19. 12:00
Japán J3 Liga
Kagoshima Utd. - Vanraure Hachinohe
Tipp: X
Odds: 3,28
Unibet

Magyarország - Franciaország
Labdarúgás EB
2021.06.19. 15:00

Tipp: Franciaország over 1,5
Odds: 1.50
Iroda: bet365

EURÓPA: Euro - 2. forduló 19.06.2021 15:00

Magyarország vs. Franciaország

Tipp:-1,5 , -2.0 HC félidő V

Odds:6,00


Indok: A realitás talaján maradva, a meleg miatt a franciák az első félidőben elakarják dönteni a mérkőzést. Próbáljuk azt játszani, mint a portugálok ellen ,de kötve hiszem, hogy a 83. percben még 0:0-lesz a kijelzőn. Amúgy szurkolóként örülök, hogy ilyen ellenfelekkel néz szembe a válogatott. A tempó, a játék minősége, az élmény, csak ilyen klasszis csapatok ellen lehet fejlődni. Egyébként a végeredmény a franciákon fog múlni, meg hogy fejben meddig bírja a csapatunk.     


2021. 06. 18. 18:00
Labdarúgás, VILÁG, Barátságos mérkőzés

Mura (Slo) - Dinamo Zagreb (Cro)

Tipp:    X
Odds:   3.35
Iroda:  Unibet

Nyár van, meleg van, ki a francnak van kedve megszakadni egy edzőmeccsen? Sima döntetlen mindenkinek jó, még szaladgálni sem fognak sokat.

EURÓPA: Euro - 2. forduló 19.06.2021 15:00
Magyarország vs. Franciaország
Tipp: 0-3
Odds:8.00

Optimistán vártuk az EB-t, de be kellett látnunk már a portugál kezdőt meglátva, hogy nem sok esélyünk lesz a pontszerzésre vagy egy győzelemre sem. Szoboszlai nagyon hiányzik, a védekezéssel vagyunk elfoglalva inkább egy ilyen nagycsapat ellen, a gólszerzésre sincs sok esélyünk. A francia csapat a világ legjobb csapata, sokoldalú csapat, mindent tud, minden posztra jut két ugyanolyan klasszis. A meleget is jobban bírják majd. A korai időpont és meleg nem tesz jót a meccsnek. A hazai pálya velünk lesz, de ez az első meccsen sem segített annyira. A franciák reálisan 2-3 góllal jobbak nálunk. Olyan jó a csapatuk, hogy 90 perc alatt ezt realizálni tudják, bárhogy is védekezünk. Odateszik majd magukat, mert fontos meccs, még ha egy iksszel is továbbjutnának valószínűleg. Tehát lejöhet a 3-0, az szinte biztos, hogy 0-ra nyernek, és valószínűleg legalább 2-0-ra.

Portugália-Németország
Pontos végeredmény
Németország 2:1
8.5
Tippmix

Gondolkodtam a 2:0-án is, de mégis ezt választottam. Ezzel lehet ma nyerni. A németek vereséggel kezdtek, de előzetesen ezzel kalkuláltam is. Azzal is azonban, hogy utána leverik a címvédőt. Ma sokkal több kell, mint amit a franciák ellen mutattak, s képesek is rá hazai pályán. A portugálok jól kezdtek, a mutatott játék azonban nekem semmi világraszólót nem predesztinált. Nagy csata lesz, de nyernek a "fritzek".
Werner vagy Gnabry lesz a nyerőember.

 ;)
19.06.2021   15.00
Euro 2020
Magyarország-Franciaország
Bármikor gólt szerez
Willi Orban
odss:15.00
bet 365
:D

Európa bajnokság - 2. forduló 19.06.2021 15:00
Magyarország vs. Franciaország


Tipp: Kylian Mbappe több mint 2 kaput eltaláló lövés, Magyarország több mint egy lapot kap, Franciaország több mint 5 szögletet rúg
Odds: 8.50
Iroda: william hill

Egy ilyen fogadásépítő szerű elmebajos tipp a william hillről mert megtetszett :D Azért van rá esély szerintem, még leginkláb lehet azzal lesz a baj hogy Mbappé eltalálja-e a kaput 3x :D Mert benne van, hogy ma Benzema fog lövöldözni.
Nagy francia fölény várható, ergo sok lövés, szöglet stb. az ő részükről, Mbappé az meg Mbappé ugye. Jó formában van, nehéz dió lehet a védőinknek, még akkor is ha nyilván betömörülünk és nem lesz annyi területe futni.

06.19. 18:00
Labdarugás EB
Portugália - Németország
Németország kap több büntetőlapot
2,54
Tippmixpro
Indoklás
Ha a németek ma nem szereznek pontot, akkor nagyon nehéz helyzetbe kerülnek, akár elis búcsúzhatnak a további szerepléstől a csoportkör után.
A portugálok technikásabbak, a németek könnyen szerezhetnek pár lapot egy egy belépő után.