Olimpia 2021 (Tokió)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#45 július 19, 2021, 23:24:45, junglefever
Idézetet írta: oakland23 Dátum július 19, 2021, 08:36:00
ne keresd, mert nincs  ;D
Akartam írni, hogy a bet365-ön van, de ott is csak volt, mert most azok is kivették.
Lehet visszateszik kesobb. Zach Lavine sem utazhatott el ma a csapattal Tokio-ba mert karantenba tettek, szoval a keret meg alakulgat. Varnak meg Booker-re, Holiday-re es Middleton-ra is az NBA donto vege utan.
Ha lesz vegleges keretuk, lehet megkapjuk a vegleges oddsokat is.


Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy:
UPC direct-es vagyok, pár hónapja az Eurosport 1-2-őt kivették a kínálatból nekem, szóval ha Olimpia, akkor marad az M4 meg a Duna World, ha TV-csatorna.

Viszont kérdem én, ha mondjuk engem a gördeszka érdekel, vagy mondjuk a hetes rögbi, amit kb lehetetlen, hogy az M! élőben ad, akkor hol tudom nézni. Netes stream is jó, még ha van valami havi előfizetés, az is jó.

Pl. úgy tudom, Eurosporton mondjuk amikor megy Wimbledon, akkor ha előfizetek, tudok a pályák közt választani.
Szóval a kérdésem röviden és egyszerűen az lenne, hogy hol tudnék azt nézni az Olimpiából, amit akarok?  ;D

#48 július 21, 2021, 08:56:31, Powell
az m4sport.hu-n szerintem minden eseményt lehet majd nézni legalábbis bízom benne,mert  a mai napon is lehet nézni akár a softball-t is.
https://m4sport.hu/m4-lelato/cikk/2021/07/20/olimpiai-labdarugas-es-softball-szerdan-eloben-az-m4sport-hu-n.
Jelenleg nincs élő eurosport player előfizetésem,de a programot látom és szombaton is lehet nézni mindent majd.

Ahogy Powell mondja elvileg az m4sport.hu a megoldas. En is ugy tudom hogy ott minden elerheto lesz.

Na, ez remek hír, jó lenne!!! Bízom benne, ha a softball meccseket is adja, akkor talán tényleg szó szerint minden megy majd live  :ok:

Még egy kérdés: Esetleg visszanézni lehet majd eseményeket?
Pl, ha a Powell linkjében rámegyek a japánok softbal meccére, ott is a most élő kanada-mexikó megy...

Elvileg a mediaklikk.hu-n visszalehet nézni meccseket,de minden eseményt szerintem nem ,de ez csak saját vélemény.Az eurosport playeren viszont tuti vissza lehet nézni.

Chile-GBR női meccsen 3-4 perc videózás, büntető vizsgálta, chilei lány teliberúgja a brit lány vádliját, egyértelmű tizi. Aztán kitalálják, nem-e volt les. kinagyítják, rá a zoom, aztán a chilei védő lány keze simán belóg, ezért nem lenne les. Mondom magamban, ez színtiszta tizi. Kimegy a spori, megnézi, aztán mondja, hogy les :D Valami fekete majomlány vezeti, szerintem a szabályokkal is baj van mert a védő keze számít lesnél, de már eleve fura, hogy a játékvezetőt leshez kihívták :D Húú, nagy volt a baj, mellesleg kellene a gól az overemhez...

Csak az érvényes testresz szamit, amivel golt lehet szerezni. Tehat a kez nem. A vall szamit.

(Szerintem)

Lehet rosszul fogalmaztam, szóval lesnél a vonalat a védő kezéhez kell tenni, ha a kéz van a legközelebb a kapuhoz. Így értem. Támadó csapatnál nem számít a kéz, de védőnél számít, épp ezért volt érthetetlen.
De már eleve az érthetetlen volt, hogy ha lest vizsgálnak, miért hívják ki a sporit az oldalvonalhoz, hogy nézze meg? Mert a tizenegyes meg egyértelmű volt, meg szerintem a les sem volt les, de részletkérdés. Over2-őt húztam élőben, pushra kijött, de ettől még idegesítő.

chile egyébként amolyan spanyolos focit nyomott, fizikálisan lófasz volt a lányok felépítése az angolokhoz képest, estek keltek, de mezőnyben jól tili-toliztak, küzdöttek, amolyan spanyolos női focit toltak, kapura toltál veszélytelenek voltak. Nekem a brit csajok játéka sem tetszett, mintha napokig karanténba lettek volna, semmi tűz, semmi energia, sablonos szart toltak, de azt is lassan. Érdekes volt, hogy minden szélről magasan bejövő labda veszélyes volt, de alig-alig adtak be, csak járatták a bogyót. Továbbjutásnál egyébként az olimpián a fociban azonos pontszámnál a gólkülönbség dönt, ezért is bíztam benne hogy az angolok jobban meg akarják tömni Chilét, de nagyon jól elvoltak az 1-0-lal, a 2-0-ás vezetés után meg még impotensebbek lettek.

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 21, 2021, 11:31:28
Lehet rosszul fogalmaztam, szóval lesnél a vonalat a védő kezéhez kell tenni, ha a kéz van a legközelebb a kapuhoz. Így értem. Támadó csapatnál nem számít a kéz, de védőnél számít, épp ezért volt érthetetlen.
De már eleve az érthetetlen volt, hogy ha lest vizsgálnak, miért hívják ki a sporit az oldalvonalhoz, hogy nézze meg? Mert a tizenegyes meg egyértelmű volt, meg szerintem a les sem volt les, de részletkérdés. Over2-őt húztam élőben, pushra kijött, de ettől még idegesítő.

chile egyébként amolyan spanyolos focit nyomott, fizikálisan lófasz volt a lányok felépítése az angolokhoz képest, estek keltek, de mezőnyben jól tili-toliztak, küzdöttek, amolyan spanyolos női focit toltak, kapura toltál veszélytelenek voltak. Nekem a brit csajok játéka sem tetszett, mintha napokig karanténba lettek volna, semmi tűz, semmi energia, sablonos szart toltak, de azt is lassan. Érdekes volt, hogy minden szélről magasan bejövő labda veszélyes volt, de alig-alig adtak be, csak járatták a bogyót. Továbbjutásnál egyébként az olimpián a fociban azonos pontszámnál a gólkülönbség dönt, ezért is bíztam benne hogy az angolok jobban meg akarják tömni Chilét, de nagyon jól elvoltak az 1-0-lal, a 2-0-ás vezetés után meg még impotensebbek lettek.

Én is úgy tudom amúgy, hogy nincs megkülönböztetés, hogy csak támadónál nem számít a kéz... papíron a lesnél azok a testrészek számítanak, amelyekkel szabályos gólt lehet szerezni... ezért van mindig az, hogy védőknél is a sarkukhoz, vállukhoz húzzák a vonalat...

Én egyébként az első 10 perc után total 2.5 underre szálltam be 1.95-ért, illetve első half 1.5 under (1.40), és első half 0.5 under (3.10)... szerintem elég véleményes volt az első brit gól, aki visszafejelte, az lökött szerintem... nem bántam volna, ha marad a 0-0 szünetre...  :) De amúgy ruandai hölgy sporiktól nemtudom mit várunk egyébként...  ;D

Jah, amúgy van VAR? Vagy most mi van? Nincs minden pályán? Mert az amcsi meccsen pl egy sima lesgólt vizsgálat nélkül megadtak.... De pl a Brit - Chile meccsen sem néztek rá az első gólra...

Zsivany20, ne bassz, védőnél számít a kéz helyzete lesnél! Ha a védő keze közelebb van az alapvonalhoz, mint a támadó bármely testrésze, amivel érvényes gólt lehet szerezni, akkor nincs les.

VAR pedig biztos van, mert a britek meccsén úgy 3 percig tuti állt a játék, amíg fenn videóztak, aztán utána még a spori kiment az oldalvonalhoz is videózni. Hogy most a tizit nézte vagy a lest, full nem tudom, mert mindkettőt vizsgálták. De ugye leshez nem hívják ki, mert azt általában fenn eldöntik, sőt azt mindig fenn döntik el, a tizi meg full egyértelmű volt. Ott végül lest húztak be, de mondom, szar döntés volt részükről, mondjuk nem az első a történelemben :D De VAR az biztos volt azon a meccsen, mondjuk más kérdés, hogy szart sem ért :D

#58 július 21, 2021, 13:30:19, oakland23
holland meccs viszont jó, zambiai csajok annyira nem érzik a védelmm mögé löbbölt labdákat, hogy hihetetlen  ;D
épp 4-1 a 30. percben, de volt két 100%-os holland rontott ziccer, előbb egy zambiai kapufa, jó kis meccs :d

Nem tudom. Szerintem olyan testresz szamit mindket felnel amivel golt lehet szerezni. Tehat vall.

Adott egy szitu. A vedo a kapujahoz kepest oldalt helyezkedik el, egy vonalban a tamadoval. Majd latja hogy a csatárt akarjak megjatszani, ezert elindul kifele hogy les legyen. Ugy indul meg hogy a keze hatralendul. Minden szabalyos teszresze, az egesz teste kijjebb van, azonban a nyujtott keze belog a csatar vonalan tul. Ez les vagy nem les? Szerintem les, mert nem a keze szamit, hanem a valla vonala. Es a valla hatrebb van mint a csatar bármelyik szabalyosan golszerezheto testresze.

Legalabbis en ezt reklamalnam a sporinak ket anyazas kozott a megyeiben.. 😂