Olimpia 2021 (Tokió)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#60 július 21, 2021, 13:49:36, oakland23
hollandok 5. góljánál már a gólöröm is elmaradt  ;D

MessiÁs, ha a védő keze belóg, épp amiatt nem les. Neked még el is nézem, de zsivány kolléga magas szinten játszott, aztán ezt hogy a fenébe nem tudja  ;D

***Közben néztem a neten képeket, ott meg van, hogy a védőnél sem a kezet nézik, most már full bizonytalan lettem. Mondjuk én hosszú éven át hittem, hogy Istambul Törökország fővárosa :D

Kár, hogy nincs köztünk egy spori  ;D

Hollandia közben 6-1, de Zambiában is van még gól, jó kis nyílt grundfocit tol. Egyébként itt van közönség, úgy szemre 1000-1500 fő lehet, de ebben a bivaly stadionban nem tudom reálisan megbecsülni. Picike hangulat azért van

Igen, en sem vagyok 100%ig biztos. Csak remlik hogy ilyen szituban a vallhoz volt huzva a fuggoleges vonal ami a talajhoz erve lett kihuzva a lesvonalkent.


Nem lehet hogy azok nem szurkolok hanem sportolok? Ugy tudom szurkolni ok mehetnek. Fura lenne ha zartkapusnak van titulalva az olimpia, aztan megis van 1000 fo bent. Az ultrafegyelmezett Japanban.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 21, 2021, 13:51:20
Igen, en sem vagyok 100%ig biztos. Csak remlik hogy ilyen szituban a vallhoz volt huzva a fuggoleges vonal ami a talajhoz erve lett kihuzva a lesvonalkent.
hát majd valaki kisegít, de ezek után mér nézni fogom az ilyen szitukat, előbb-utóbb úgyis belefutunk valahol, vagy visszanézek majd meccseket, ahol volt hasonló.

Közben a hollandok 6-1-re mennek, de volt 3 holland és egy zambiai óriási ziccer, meg a zambiai kapufa, vagy 4-5 gól van a 2. félidőben is szerintem

3-10, nem egy szokvanyos eredmeny. Most Zambia gyenge az fix, de ha lottek harom golt, akkor Kina ellen is lejohet egy mereszebb over. Bar nokrol van szo, nem egy 0-0-t latok a 3-10 meg 0-5 utan.

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 21, 2021, 13:40:20
hollandok 5. góljánál már a gólöröm is elmaradt  ;D

MessiÁs, ha a védő keze belóg, épp amiatt nem les. Neked még el is nézem, de zsivány kolléga magas szinten játszott, aztán ezt hogy a fenébe nem tudja  ;D

***Közben néztem a neten képeket, ott meg van, hogy a védőnél sem a kezet nézik, most már full bizonytalan lettem. Mondjuk én hosszú éven át hittem, hogy Istambul Törökország fővárosa :D

Kár, hogy nincs köztünk egy spori  ;D

Hollandia közben 6-1, de Zambiában is van még gól, jó kis nyílt grundfocit tol. Egyébként itt van közönség, úgy szemre 1000-1500 fő lehet, de ebben a bivaly stadionban nem tudom reálisan megbecsülni. Picike hangulat azért van

Annyira azért nem űztem sajnos magas szinten, hogy VAR felvételekkel találkozzak az én meccseim kapcsán  ;D De belső védőként sokszor én "húztam meg" a lesvonalat...  :) És igazából nálunk nem tudjuk, hogy ilyen testrészek döntöttek-e, ha egyvonalnak ítélte meg a partjelző, akkor elengedte, ha lesnek, akkor behúzta... Én viszont a TV-s vonalazgatásokból úgy gondolom, hogy azokat a testrészeket nézik amelyekkel gólt lehet szerezni, ergo szabályosan játékba tudsz vele avatkozni... Vagyis gyakorlatilag a kar kivételével minden számít... De bevallom, nem olvastam a legújabb szabálykönyveket!  :)

Ausztrál belháború 400 gyorson?

Egy feltörekvő fiatal megtréfálná a szupersztár nélkül maradt riválisokat.  Olvasd tovább


Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 21, 2021, 16:20:35
3-10, nem egy szokvanyos eredmeny. Most Zambia gyenge az fix, de ha lottek harom golt, akkor Kina ellen is lejohet egy mereszebb over. Bar nokrol van szo, nem egy 0-0-t latok a 3-10 meg 0-5 utan.

Talaltam osszefoglalot. Az elso ket gol kemeny. S ezek jutottak ki Afrikabol, milyen lehet a tobbi?
https://m.youtube.com/watch?v=R8fGa61EZVQ

Megvalósul Verrasztó Dávid álma, az olimpiai érem?

Rutinos rókaként a fiatalokkal telített mezőnyben nyerne érmet a magyar versenyző.  Olvasd tovább


Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 21, 2021, 16:20:35
3-10, nem egy szokvanyos eredmeny. Most Zambia gyenge az fix, de ha lottek harom golt, akkor Kina ellen is lejohet egy mereszebb over. Bar nokrol van szo, nem egy 0-0-t latok a 3-10 meg 0-5 utan.
Kína alapvetően defenzív csapat, szóval magam sem tudom, hogy lett így megtömve. Nem láttam a meccset, de hát összejött. Meg való igaz, hogy én is kb 3-4 éve láttam Kínát, azóta ki tudja, milyen változásokon mentek át, és ugye azokat full nem lehet megkülönböztetni. De ha nekem Kínát jellemezni kéne, a sablonos lenne az első jelző. Biztos vagyok benne, hogy a védekezést összerakják.
Zambia viszont számomra csoda. Tudjuk, hogy az afrikai csapat taktikailag a béka segge alatt vannak, de ennyire? annyira feltolták a védekezést, hogy a hollandok kedvükre löbbölték a labdát a védelem mögé, és mivel gyorsak a hollandok, így ezt a nagy területet ki is használták. Zambia játszani jött erre a tornára, nagyon úgy néz ki, de nekem az is csoda volt, hogy hármat lőttek, és volt még kapufájuk, meg volt meg hatalmas ziccerük is.

Itt az a kérdés, hogy Zambia Kína ellen is így feltolja a védekezést, vagy se. Ha visszaáll, akkor ugrik az over, de ha védelmi vonalat a felezőhöz viszi fel, Kína is gurít párat. Bele kell majd nézni, pre-match veszélyes. mind a 10-3 mind a 0-5 csalóka eredmény.

Kosarlabdaban 10 v 12 perces lesz egy negyed? Noknel, ferfiaknal egyarant erdekel. Koszonom!

Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 21, 2021, 22:45:36
Kosarlabdaban 10 v 12 perces lesz egy negyed? Noknel, ferfiaknal egyarant erdekel. Koszonom!

10 perc lesz mindkét nemnél.

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 21, 2021, 08:40:06
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy:
UPC direct-es vagyok, pár hónapja az Eurosport 1-2-őt kivették a kínálatból nekem, szóval ha Olimpia, akkor marad az M4 meg a Duna World, ha TV-csatorna.

Viszont kérdem én, ha mondjuk engem a gördeszka érdekel, vagy mondjuk a hetes rögbi, amit kb lehetetlen, hogy az M! élőben ad, akkor hol tudom nézni. Netes stream is jó, még ha van valami havi előfizetés, az is jó.

Pl. úgy tudom, Eurosporton mondjuk amikor megy Wimbledon, akkor ha előfizetek, tudok a pályák közt választani.
Szóval a kérdésem röviden és egyszerűen az lenne, hogy hol tudnék azt nézni az Olimpiából, amit akarok?  ;D

@oakland23

Eurosport Player a megoldás. Mindent lehet követni.  ;)


Az Eb után az Olimpián is folytatódik az öngól-termelés, ahogy nézem, az elefántok meccsén is volt OG, most a honduras-i srác csúsztatott saját kapujába az első fi hosszabbításában. Így legalább lesz némi tűz a 2. félidőben, néztem az elsőt, elég langyoskás volt. Lapokra tettem, úgy gondoltam, hogy Honduras azért képes vadulni, de hátha a 2. félidőben előveszik azt az arcukat. Eddig két sárga volt, még kéne 4...
Argentin-ausztrál is elég lapdús, argentín piros, 5 ausztrál sárga, és van még bőven a mecsből

Bajban lehet a rajtnál a Team USA?

Sikerül felpörögni Gregg Popovich legénységének a franciák elleni nyitómeccsre? Olvasd tovább