Olimpia 2021 (Tokió)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Románia úgy verte el 1-0-ra Hondurast, hogy nem volt kaput eltaláló lövése  :-X
Két piszkosul szar csapat szar játékkal, mindkettőt küldeném haza a megnyitó előtt  :D

Még az akarat sem nagyon volt meg, így a lapok sem jöttek el, szóval kaptam egy bántóan rossz 90 percet, és még a tippem sem jött.

Csak a hollandok nyerhetnek!

A női kerékpár sokkal átláthatóbb, mint a férfi? Olvasd tovább


Péni felérhet a csúcsra

Hogyan sikerült a felkészülés a botrányokkal tarkított időszak után? Olvasd tovább


#78 július 22, 2021, 21:50:55, Titti7
Férfi teniszben nem tudom pontosan mi dönti el, hogy mely nemzet indíthat versenyzőt és hányat (Valószínüleg földrajzi alapon is beleszólnak a dologba, ha már Olimpia). Mindenesetre olyanok nem képviseltetik magukat, mint Hollandia, Belgium, Svédország. Bolívia, Peru, Egyiptom viszont igen, a szlovákok pedig két versenyzőt is küldhettek ...

4 versenyző:

Argentína: Schwartzman, Cerundolo F, Bagnis, Coria
Spanyolország: Carreno-Busta, Andujar, Carballes Baena, Davidovich Fokina
Franciaország: Simon, Chardy, Humbert, Monfils
Oroszország: Medvedev, Rublev, Khachanov, Karatsev
Japán: Nishikori, Taro Daniel, Nishioka, Sugita
Németország: Struff, Kohlschreiber, Zverev A, Koepfer
USA: Paul, Sandgren, Tiafoe, Giron


3 versenyző:

Olaszország: Musetti, Fognini, Sonego

2 versenyző:

Lengyelország: Hurkacz, Majchrzak
Nagy-Britannia: Murray, Broady,
Portugália: Sousa J, Sousa P
Ausztrália: Millman, Duckworth
Kazakhsztán: Bublik, Kukushkin
Brazília: Monteiro, Menezes
Fehéroroszország: Gerasimov, Ivashka
Szerbia: Djokovic, Kecmanovic
Szlovákia: Klein L, Gombos


1 versenyző:

Magyarország: Fucsovics
India: Nagal
Üzbegisztán: Istomin
Grúzia: Basilashvili
Horvátország: Cilic
Bolívia: Dellien
Peru: Varillas
Kanada: Auger-Aliassime
Görögország: Tsitsipas
Dél-Korea: Kwon
Csehország: Machac
Kolumbia: Galan
Egyiptom: Safwat
Taipei: Lu


Idézetet írta: oakland23 Dátum július 22, 2021, 13:51:30
Az Eb után az Olimpián is folytatódik az öngól-termelés, ahogy nézem, az elefántok meccsén is volt OG, most a honduras-i srác csúsztatott saját kapujába az első fi hosszabbításában. Így legalább lesz némi tűz a 2. félidőben, néztem az elsőt, elég langyoskás volt. Lapokra tettem, úgy gondoltam, hogy Honduras azért képes vadulni, de hátha a 2. félidőben előveszik azt az arcukat. Eddig két sárga volt, még kéne 4...
Argentin-ausztrál is elég lapdús, argentín piros, 5 ausztrál sárga, és van még bőven a mecsből
A spanyolok is folytatjàk azt a szar labdabirtoklok de nem lövök gòlt,söt nagyon kapura sem amit az eb-n làthattunk tölük...

Idézetet írta: szalist Dátum július 22, 2021, 22:26:13
A spanyolok is folytatjàk azt a szar labdabirtoklok de nem lövök gòlt,söt nagyon kapura sem amit az eb-n làthattunk tölük...

Majdnem ugyanaz a csapat.. 😂 😂 😂
Rossz volt nezni.


Aki 'éjszakázott' tőlük kérdezném, hogy a bet365-ön vagy esetleg más irodában lehetett-e live evezés-re fogadni???

#84 július 23, 2021, 10:05:44, Latzka
Az Olimpiákat kivétel nélkül nagy lelkesedéssel néztem, drukkoltam a magyarokért, bámultam azokat a sportokat, melyeket évközben meg nem néznék :)

Most úgy vagyok vele, hogy az 'idei' semmennyire nem érdekel. Ez persze még változhat, bár kétlem.

1. Ti hogy vagytok ezzel? (a fogadástól tekintsünk el, az 'Olimpia érzésen' van a hangsúly a kérdésemnél. Elfogadom, hogy vki lehet nyer egy csomó pénzt, mert sokat fogad a Játékok alatt, akkor persze h jó az Olimpia ;D)

2. Mi az az esemény, ami mindenképpen nézős? Úgymond kihagyhatatlan.

Idézetet írta: Latzka Dátum július 23, 2021, 10:02:10
Az Olimpiákat kivétel nélkül nagy lelkesedéssel néztem, drukkoltam a magyarokért, bámultam azokat a sportokat, melyeket évközben meg nem néznék :)

Most úgy vagyok vele, hogy az 'idei' semmennyire nem érdekel. Ez persze még változhat, bár kétlem.

1. Ti hogy vagytok ezzel? (a fogadástól tekintsünk el, az 'Olimpia érzésen' van a hangsúly a kérdésemnél. Elfogadom, hogy vki lehet nyer egy csomó pénzt, mert sokat fogad a Játékok alatt, akkor persze h jó az Olimpia ;D)

2. Mi az az esemény, ami mindenképpen nézős? Úgymond kihagyhatatlan.

Érdekes, de ugyanaz az érzés van bennem is.

Ma kezdődik az Olimpia? WTF?

Lehetséges, hogy a tavaly tavaszi leállás hozott ekkora változást az életünkbe? Korábban én is mindig lelkesen vártam, most meg semmi. Egy eseményt sem tudnék megemlíteni ami motiválna, hogy megnézzem, talán így hirtelen a 100 méter férfi döntő (síkfutás), meg 1-2 úszás.

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 21, 2021, 08:40:06
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy:
UPC direct-es vagyok, pár hónapja az Eurosport 1-2-őt kivették a kínálatból nekem

Telekomnal meg bekerult eurosport 5 ill 8, amin csak olimpia megy angol kommentarral ???

A Romanok kov meccse a Del Korea ellen lesz , szerintem nyugodtan lehet veretni oket , Lehet hogy a koreai csapat kikapott az Uj Zealandtol de ott is nagy mak volt , nem hiszem hogy a romanok  nyernek meg egy meccset ugy ,hogy nem lonek kapura , jóformán egyet sem . Nem ertem miert no a koreai odds 🤔

Mexico a japok ellen is jok lehetnek egy DNB erejere majdnem 1.8 szorzo van ra .

Megvédi címét az Iron Lady?

Valószínűleg az olimpia első két napjáról ez a kérdés foglalkoztja leginkább a magyarokat.  Olvasd tovább


Négy (most öt) évente rájövök, hogy ezt a Szilágyi féle vívást el kéne törölni a föld színéről. Nézhetetlen szar, de azé' HAJRÁ ÁRON  :ok: