Olimpia 2021 (Tokió)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Már van két érmünk.  ;) Az oddsok alapjàn arany lesz. Hajrá Siklósi!


Ez a francia-amcsi az év ajándéka volt hendi szempontjából... +10 és +15-ös hendik simán ültek, mondjuk én még sima francia wint és +5-ös hendit is próbáltam. Nagyon látszik, hogy a Team USA nincsen egyben, Durant buta hibák, Lillard elcsúszik clutch szituációban, majd rosszul választja meg a harmadik büntető erősségét. Nem fognak nyerni aranyat, ha így folytatják, de ezt lehetett sejteni.

#123 július 25, 2021, 23:00:30, csabax
Idézetet írta: Pozzato Dátum július 25, 2021, 10:05:20
Mondjuk ami női kerékpár mezőnyversenyben folyik, valószínűleg az év három nagy meglepetése között biztosan ott lesz. Három olyan versenyző nyerhet érmet, akik releváns versenyen még sosem álltak dobogót. A szupersztároktól hemzsegő holland válogatott sehol sincsen, későn álltak össze. Erre senki sem számított. Úgy kell ezt elképzelni (hogy a hollandok nem nyernek érmet ebben a számban), mintha az Egyesült Államok nem nyerne aranyat egy olimpián, mármint egyet sem. Nem tudom, hogy mire lesz elég, hogy ilyen későn kapcsoltak...

frissítés:
Végül van Vleuten mentette meg a haza becsületét, nyertek egy ezüstöt a hollandok, de ez így nagy blama. Az biztos, hogy ez az osztrák lány óriásit ment, év egyik sztorija. Segítő nélkül, nap elején megszokott, szólóban 40 km-t szökött még pluszban, nincsen csapata 4 éve, csak tengődik, tavalyi vb-n 44. helyen végzett, most nyert. Zseniális. Fogalmam sincsen, de szerintem 1000 feletti szorzó biztos volt rá.
A hollandok elvileg azt hitték, hogy nincsen elől már senki, azt gondolták, Van Vleuten nyerte a versenyt... Elvileg nem volt tájékoztatás a mezőnyön belül, hogy van még elől egy osztrák versenyző. Nehezen hiszem el, hogy a csapatkocsiból sem láttak másfajta közvetítést, csak az olimpiai rádióra hagyatkoztak, mert az óriási amatőrizmus
Végre láthatóvá vált, hogy mennyivel jobb lehetne egy-egy verseny, ha rádió nélkül kellene végig versenyezni. Ha nem lenne rádió, akkor talán nem "taktikáznák össze magukat" az esélyesebbek, hanem a verseny elejétől a verseny végéig iparkodnának és bambulás helyett figyelnének.
Megérdemelték ezt a blamát azok a nagyképű hollandok! Ha pedig ebből sem fognak tanulni, akkor majd legközelebb is pofára eshetnek!

Brutál volt megint Luka Doncic teljesítménye, Argentína azt sem tudta, merre van az előre. Élete első olimpiai meccsén 48 pont (félidőig több pontot dobott, mint Fournier az amcsik elleni meccs egészében, pedig Fournier 28-nál járt, de Luka 31-nél 16 perc alatt)... de ami ennél is durvább, mindezt 31 perc, gyakorlatilag olyan, mintha egy negyedet nem is játszott volna. Argentína a vb-ezüstérmes volt, nem valami összetákolt csapat, szóval, ha okosan pihentetik a világ jelenlegi legjobbját, akkor ebből simán jöhet az érem (de ezt már írtam korábban is), illetve, ha a többiek is hozzák magukat, akkor az arany is. Az a baj, hogy ezt az irodák is érzik, pedig nem lett volna rossz egy triplázó körüli szorzó a szlovén éremre (mondjuk az 1.90 sem rossz).

m4sport 5 stream-e közül egyre sem fér fel a spanyol-japán kosármeccs. Megy a senkiházi tékvándó, a vívás, a súlyemelés, meg mindenfajta érdektelen szar  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 26, 2021, 14:21:16
Megy mindenfajta érdektelen szar  ;D

Mindenki mást szeret, de én is eltörölnék jó pár általam semmire tartott sportot.
A helyzetem annyiból jobb, hogy az élő közvetítések meg az alvásidőm lefedi egymást, szóval itt nem vergődök, mint a diginél, hogy mikor teszik már be az aréna4-t.


Idézetet írta: oakland23 Dátum július 26, 2021, 14:21:16
m4sport 5 stream-e közül egyre sem fér fel a spanyol-japán kosármeccs. Megy a senkiházi tékvándó, a vívás, a súlyemelés, meg mindenfajta érdektelen szar  ;D

Eurosport Player (2.99€) - azt nézel amit akarsz.

Nem hiszem, hogy nincs ezer forintod erre.  :ok:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 26, 2021, 17:23:21

Eurosport Player (2.99€) - azt nézel amit akarsz.
Ráadásul most nem csak a havi 2.99€ van, hanem a még kedvezőbb is: évente 9.99 euró.

Légyszi félre ne értsetek, hogy 2 Eurón rugózok, de én 4.99 Eurós előfizut látok. Ti ezt a 2.99-et honnan szeditek?

Én itt néztem: https://auth.eurosport.hu/product?int_campaign=HU-EU-E1-EU-C7-EU-BAU-DR-W-AllSports-Undefined-210101-NA&int_content=home-top-banner-subscribe

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 26, 2021, 21:14:14
Légyszi félre ne értsetek, hogy 2 Eurón rugózok, de én 4.99 Eurós előfizut látok. Ti ezt a 2.99-et honnan szeditek?

Én itt néztem: https://auth.eurosport.hu/product?int_campaign=HU-EU-E1-EU-C7-EU-BAU-DR-W-AllSports-Undefined-210101-NA&int_content=home-top-banner-subscribe
Nálam ott ez látszik:
HAVONTA €2.99
ÉVENTE €9.99

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 26, 2021, 21:14:14
Légyszi félre ne értsetek, hogy 2 Eurón rugózok, de én 4.99 Eurós előfizut látok. Ti ezt a 2.99-et honnan szeditek?

Én itt néztem: https://auth.eurosport.hu/product?int_campaign=HU-EU-E1-EU-C7-EU-BAU-DR-W-AllSports-Undefined-210101-NA&int_content=home-top-banner-subscribe

Úgy látszik országonként változik a havi bérlet ára.  :D

De még úgy is, 5 euróért iszol egy sört ilyenkor a tengerparton.  ;D

Milák aranya evidens, de lesz-e két érmünk?

Sok függ attól, hogyan sikerült Kenderesi Tamás felkészülése.  Olvasd tovább


Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 26, 2021, 21:36:58
Úgy látszik országonként változik a havi bérlet ára.  :D

De még úgy is, 5 euróért iszol egy sört ilyenkor a tengerparton.  ;D