Olimpia 2021 (Tokió)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 26, 2021, 15:02:12
Mindenki mást szeret, de én is eltörölnék jó pár általam semmire tartott sportot.
A helyzetem annyiból jobb, hogy az élő közvetítések meg az alvásidőm lefedi egymást, szóval itt nem vergődök, mint a diginél, hogy mikor teszik már be az aréna4-t.

Női gördeszkában a 3 dobogós összéletkora 42 év :o Mondjuk nem is nevezném nőinek, inkább kislány gördeszkának. Oké, ha egy sportban feltűnik egy nagyon fiatal tehetség, de ez már túlzás. Az utolsó kört láttam, akkor 1 kivételével mindegyik elesett és nullázott. Oké nagy tét és előtte lehet olyan trükköket csináltak, hogy leesne az állam, de amit láttam az nagyon gyenge volt. Simán törölném :)


Tokió 2020: így ünnepelte Siklósi Gergely legyőzését Griezmann – videó
https://www.nemzetisport.hu/tokio-2020/tokio-2020-igy-unnepelte-siklosi-gergely-legyozeset-griezmann-video-2840633

Durva hogy mindent megpróbál a média eladni hazafiassággal egy nemzetek közötti versenyen :-\ Egy francia örült egy francia sikerének, mik vannak...


Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum július 27, 2021, 11:58:21
Kapás vagy Hosszú nyerhet-e érmet 200 pillangón?

Lebecsülik a magyarokat, nem kéne.  Olvasd tovább
Hosszú visszalépett a 200 pillangótól, a végén bedarálta Japánt a férfi pólóválogatott
"Hosszú Katinka is döntőbe jutott, de nagyon kínkeservesen, csak hetedik idővel jött össze a finálé. A háromszoros olimpiai bajnok úszó később visszalépett a 200 pillangótól, mert nem tudott regenerálódni. Így Rióhoz hasonlóan Jakabos Zsuzsannától vette el a helyet, aki így csak a 4×200-as gyorsváltóban úszik."
https://olimpia2020.24.hu/olimpiai-hirek/2021/07/27/olimpia-2021-negyedik-nap-elo-hirfolyam/#

Idézetet írta: csabax Dátum július 27, 2021, 12:36:01
Hosszú visszalépett a 200 pillangótól, a végén bedarálta Japánt a férfi pólóválogatott
"Hosszú Katinka is döntőbe jutott, de nagyon kínkeservesen, csak hetedik idővel jött össze a finálé. A háromszoros olimpiai bajnok úszó később visszalépett a 200 pillangótól, mert nem tudott regenerálódni. Így Rióhoz hasonlóan Jakabos Zsuzsannától vette el a helyet, aki így csak a 4×200-as gyorsváltóban úszik."
https://olimpia2020.24.hu/olimpiai-hirek/2021/07/27/olimpia-2021-negyedik-nap-elo-hirfolyam/#
Hányinger, amit Katinka művel, mondjuk szerintem mindenki biztos volt benne, hogy megint azt csinálja majd, mint Rióban: elindul 200 pillangón, majd a szám előtt pár órával jelenti be, hogy mégsem vesz részt a selejtezőben... Hiába volt mind a két alkalommal Jakabosnak is ideje, mind a kétszer kib*szott vele Hosszú.

Melyik ausztrál meccsben lehet érték?

Két csapatsport, két ausztrál meccs, nem tudtunk dönteni.  Olvasd tovább


Kíváncsi vagyok az olimpiai napi tipp versenyt, miért kell tele linkelni unibetes szorzó táblázatokkal?
Elég igénytelen reklám, legalább írna cikket róla kiegészítve unibetes fogadási lehetőséggel  :'(

Idézetet írta: elektroD Dátum július 27, 2021, 18:20:32
Kíváncsi vagyok az olimpiai napi tipp versenyt, miért kell tele linkelni unibetes szorzó táblázatokkal?
Elég igénytelen reklám, legalább írna cikket róla kiegészítve unibetes fogadási lehetőséggel  :'(

Tudjuk, hogy nem mindenkinek szimpatikus, és ez teljesen megérthető, viszont mi úgy gondoljuk, hogy informatív jellegűek az ott közölt képek, ugyanis azokat a sporteseményeket emeljük ki, amelyeket az adott nap fognak megrendezni.



Miért ne ülj fel a Matsuyama hype-vonatra?

Japán versenyző, idei első Grand Slam győztese, simán megnyeri a férfi versenyét? Olvasd tovább