Olimpia 2021 (Tokió)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Jó formában a kanadai úszók

Kylie Masse két éremmel térhet haza a tokiói ötkarikás játékokról? Olvasd tovább



Itt is megkérdezem, mert ezt többen olvassák  :D

Cseh Lacitól mit vártok holnap a döntőben?

1-3 / 4-6 / 7-8?

Nekem annyira adja magát a 7-8, hogy az már fáj :D


Idézetet írta: gerry Dátum július 29, 2021, 16:55:29
Itt is megkérdezem, mert ezt többen olvassák  :D

Cseh Lacitól mit vártok holnap a döntőben?

1-3 / 4-6 / 7-8?

Nekem annyira adja magát a 7-8, hogy az már fáj :D
Szerintem is a 7-8 a reális és ő maga is úgy nyilatkozott,hogy az már egy ajándék hogy ott van.

Caeleb Dressel verhetetlen?

A leggyorsabb versenyszámban megdőlhet egy 12 éve fennálló világrekord.  Olvasd tovább



Arannyal felérő ezüst, szokjuk a kifejezést, Magyarország sosem veszít!

Gyorstipp a női 100 méteres síkfutás döntőjére

Az elmúlt olimpiák bajnokai összecsapnak, biztos a jamaicai arany? Olvasd tovább



Usain Bolt utáni korszak új királyát keressük!

Várnunk kell még egy olimpiát, az újabb karizmatikus sprinter szempontjából? Olvasd tovább


Ezt látnod kell, mert különben nem hiszed el!

Lehet-e majdnem sprintelve, két kört vezetve 800 méteren nyerni, ilyen időjárási körülmények között? Olvasd tovább


#163 augusztus 01, 2021, 15:01:27, Pozzato
Kiváló az atlétika, kár, hogy nincsenek nézők. Világcsúcs hármasugrásban, két olimpiai bajnok magasugrásban. Mind a ketten nagyon megérdemelték, Barshim és Tamberi is nagyot ment, óriási verseny volt. Ez a sztori, hogy dönthettek úgy, hogy nincsenek szétugrás, hanem mind a ketten bajnokok, zseniális. Amúgy érdemes figyelni az olasz versenyzőket, rendkívül jó állapotban vannak, Tamberi és Jakobs is parádés, de Bogliolo és Sibilio is meglepetést okozott. Egyéni vagy országos csúcsok szinte folyamatosan náluk. Én azon se lepődnék meg, ha Ahmed Abdelwahed elhozna is top5-öt 3000 akadályon az olaszoknak.

A spanyol-szlovén meccs kiváló volt kosárban, Rubio mennyire jó volt, kár azért a triplárt a végén. Az meg látszik: ha Doncic mellett a többiek tudnak dobni, akkor sima, ha nem, akkor szenvednek. Volt egy időszak a negyedik negyed elején, mikor a szlovén folyamatosan kihagyták az üres dobásokat, amiket Doncic előkészített (olyan 5-6 biztos volt), akkor volt esélye a spanyoloknak, majd jött a Doncic mellett szintén zseniálisan kosarazó Tobey, aki palánk alatt pusztított és lezárták a meccset. A spanyol-amcsi negyeddöntő durva lesz, Doncicék meg így döntőzhetnek, ha nem szúrják el. Mondtam, ha minden klappol, megnyerhetik az aranyat, de ehhez még nagyon sokat kell dolgozniuk (arról az ágról francia döntő se lenne meglepetés).

Jakobs gyorsan hozta a második aranyat atlétikában az olaszoknak, kiváló teljesítmény. Nagyon gyors pálya volt, végül tudtak annyit gyorsulni, hogy izgalmas és jó időt hozó döntő legyen. Kerley-re tettem, mint érmes (3.50-ben bőven volt érték), ebből a 100-ból ki lehetett hozni a maxot, ami a fogadást illeti. Bele sem merek gondolni, hogy Bolt mit futott volna itt csúcsformában (simán 9.40 lehetett volna).