Napi tipp - július 10.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - július 10.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesül!

Figyelem! Amennyiben a tipped a 2020-as foci Eb bármely eseményére vonatkozik akkor a nyeremény 5.000 forint!


Tenisz, Wimbledon
2021-07-10 15:00

A Barty - K Pliskova
Pliskova nyeri az elso adogato jatekat + Barty nyer egy szettet
1,70
bet365 (fogadaskeszito)

Sportág, Időpont: labdarúgás, 2021.07.10. 20:30
Esemény : Real Potosi - The Strongest
Tipp: gólszám  a 2. félidőben 1,5 felett
Odds: 1.53
Iroda: bet365

Tenisz, Wimbledon
2021-07-10 15:00

A Barty - K Pliskova
Pliskova nyer
3.00
bet365

Inkább 60-40%-ot adnék a feleknek, kicsit alul van értékelve Pliskova. Egy meccsen bármi lehet, nagyon jó formában van, Sabalenkát is verte, motiváltabb lesz, először nyerhet GS-t. Barty-nak talán nem is volt igazán erős ellenfele eddig, kérdés, mire lehet képes. A borítás feküdhet Pliskova gyors, jó szervás, erős ütéses játékának. Ugyan Barty okosabban, sokoldalúbban játszik, Pliskova is nagyon jó formában van, jól is mozog a pályán.

Salzburg - Rakow
Labdarúgás barátságos meccs
2021.07.10. 15:00

Tipp: over 4,5/ btts / Salzburg over 2,5
Odds: 4.50
Iroda: unibet

Már akartam írni a RB-ről, csak még nem jutottam odáig. Nagelsmann müncheni kinevezése azt is eredményezte, hogy új edzője lett az osztrákoknak. Jesse Marsch helyett egy iszonyú fiatal srác került a posztra: 33 éves Matthias Jaissle. Majd írok róla, a lényeg, hogy a Liefering korábbi edzője teljesen tisztában van a korábbi koncepcióval. A Dunaszerdahelyet és Olympiakoszt péppé verték a felkészülés során, viszont a Monaco szétszedte őket. Bizonytalan még a stílus-finomhangolás. A Rakow tök jó csapat, sokat várok tőlük idén: a Shaktart lenyomták (2-1), a Tirollal döntetleneztek egy látványos meccsen (3-3). Az utolsó meccsük az edzőtáborban, már a gyorsítási szakaszban vannak, simán meglephetik a Salzburgot akár több góllal is. Viszont a hazai csapat szerintem három gól alatt megint nem fog megállni.

Litvánia-Argentína
U19-es kosár vb 14:00
Tipp: 165.5 pont felett @ 4.75 (bet365)

A két együttes tegnap kiesett az elődöntő kapujában, de mindkettő nagyon komoly kis együttes. A litvánok a gallok ellen estek ki, pedig nagyon erősen kezdtek, aztán valami megtört. Nem nagyon jöttek a kinti dobások, a sporik is fújtak egy két furát, de így is egész jól mentek, 79 pontot dobtak a franciák ellen, ahol a nyurga gólyamadár center valami 10 blokk körül osztott, így befelé nem vitték, kintről meg most nem volt olyan jó napjuk. Az argentinok hozták a maguk kis virtuóz kosárlabdáját, minden hangszeren játszanak, jó értelemben vett agresszív csapat. Szerintem itt már nincs nagy tét, inkább pontot akarnak majd dobni, én azt hiszem, nem a védekezés fog dominálni. Ilyen 160 pont körül várom a két csapatot, mindkettőben van 80 pont körül, ehhez ha még jön egy pici extra, ez a tipp jó lehet.

Tenisz, Grand Slam, Wimbledon - Nők, 2021. 07. 10., 15:00

Barty, Ashleigh - Pliskova, Karolina
Tipp: Játékok száma - 20.5 felett


Odds: 1,65
Iroda: Unibet

Indoklás: Piliskovát eddig az egész tornán összesen egyszer(!) sikerült lebrékelni - meglepő lenne, ha Bartynak sokkal többször jönne össze ez a döntőben. Annak, aki a nagyobb szorzókat keresi, ajánlom a "lesz rövidítés" lehetőséget (akár azt is, hogy egynél több lesz ebből), de én ma, két vesztes tipp után, megelégszem a "tutival".

2021. 07. 10. 15:00
Tenisz, WTA - EGYÉNI, Wimbledon (Egyesült Királyság), fű

Barty A. (Aus) - Pliskova Ka. (Cze)

Tipp:    2,5 szett felett
Odds:   2.50
Iroda:  Unibet

2021.07.10. 18:30
futball, barátságos klubmeccs


Saint-Etienne - Le Puy Foot 43 Auvergne
tipp: összes gól 3.5 felett
odds:  1.72
iroda:  betclic

Idézetet írta: Assassin Dátum július 10, 2021, 12:10:25
Tenisz, Grand Slam, Wimbledon - Nők, 2021. 07. 10., 15:00

Barty, Ashleigh - Pliskova, Karolina
Tipp: Játékok száma - 20.5 felett


Odds: 1,65
Iroda: Unibet

Indoklás: Piliskovát eddig az egész tornán összesen egyszer(!) sikerült lebrékelni - meglepő lenne, ha Bartynak sokkal többször jönne össze ez a döntőben. Annak, aki a nagyobb szorzókat keresi, ajánlom a "lesz rövidítés" lehetőséget (akár azt is, hogy egynél több lesz ebből), de én ma, két vesztes tipp után, megelégszem a "tutival".


Nyertes!

BOLÍVIA: Division Profesional - 8. forduló
10.07.2021 23:00
Royal Pari - J. Wilstermann
Tipp: 1
Odds: 1.95
Bet365

Idézetet írta: firgabácsi Dátum július 10, 2021, 16:26:19
2021.07.10. 18:30
futball, barátságos klubmeccs


Saint-Etienne - Le Puy Foot 43 Auvergne
tipp: összes gól 3.5 felett
odds:  1.72
iroda:  betclic

NYERTES 2-2


Idézetet írta: LosGabos Dátum július 10, 2021, 14:20:52
2021. 07. 10. 15:00
Tenisz, WTA - EGYÉNI, Wimbledon (Egyesült Királyság), fű

Barty A. (Aus) - Pliskova Ka. (Cze)

Tipp:    2,5 szett felett
Odds:   2.50
Iroda:  Unibet
Nyertes, kép nincs.

Idézetet írta: csatarid Dátum július 10, 2021, 20:58:36
BOLÍVIA: Division Profesional - 8. forduló
10.07.2021 23:00
Royal Pari - J. Wilstermann
Tipp: 1
Odds: 1.95
Bet365

Nyertes

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 10, 2021, 11:48:38
Litvánia-Argentína
U19-es kosár vb 14:00
Tipp: 165.5 pont felett @ 4.75 (bet365)

A két együttes tegnap kiesett az elődöntő kapujában, de mindkettő nagyon komoly kis együttes. A litvánok a gallok ellen estek ki, pedig nagyon erősen kezdtek, aztán valami megtört. Nem nagyon jöttek a kinti dobások, a sporik is fújtak egy két furát, de így is egész jól mentek, 79 pontot dobtak a franciák ellen, ahol a nyurga gólyamadár center valami 10 blokk körül osztott, így befelé nem vitték, kintről meg most nem volt olyan jó napjuk. Az argentinok hozták a maguk kis virtuóz kosárlabdáját, minden hangszeren játszanak, jó értelemben vett agresszív csapat. Szerintem itt már nincs nagy tét, inkább pontot akarnak majd dobni, én azt hiszem, nem a védekezés fog dominálni. Ilyen 160 pont körül várom a két csapatot, mindkettőben van 80 pont körül, ehhez ha még jön egy pici extra, ez a tipp jó lehet.
nyertes