Napi tipp - július 15.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - július 15.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Sportág, időpont: Kosárlabda, 2021.07.15., 03.05
Esemény: Milwaukee - Phoenix
Tipp: MIL győzelem + Lopez 7,5 pont felett + Middleton 2 vagy több tripla + Connaughton 1 vagy több tripla + P.J. Tucker 5,5 pont felett
Odds: 5,5
Iroda: Bet365
Indoklás: Ugyanezt a tippsort tettem meg három napja (akkor össze is jött), csak a napi tipp 2 órás határidejéből kicsúsztam, úgyhogy itt a játékban már nem tudtam megjátszani. A hazaiaknak kötelező a győzelem, mert ha kikapnak, akkor gyakorlatilag eldőlt a döntő, hiszen nem fognak kétszer is nyerni a Suns pályáján. Lopez az utolsó két meccsen kicsit visszafogottabban játszott, de remélem, hogy ezúttal koncentráltabb lesz, és a 7,5 pont nem jelent majd neki akadály. A hárompontosokat is jól dobja, úgyhogy ez is rásegíthet a legalább 8 pont eléréséhez. Middleton nálam egyértelműen a Bucks legfontosabb láncszeme, úgyhogy tőle nagyon sokat várok. 6-7 triplába mindig beleáll (az első meccsen 12-szer is próbálkozott), úgyhogy legalább kettőnek be kell esnie. Connaughton csereként szokott pályára lépni, és szinte csak a triplavonalon túlról dobál. Nem tudom elképzelni, hogy legalább egy hármas ne jöjjön össze neki. A tippsor talán legrizikósabb része P.J. Tucker, aki bár a döntő első három meccsének mindegyikén 7 pontot ért el, viszont nagyon kevésszer dob kosárra, úgyhogy nála azért is drukkolni kell, hogy jó napot fogjon ki.

Paks - Slovacko
Labdarúgás barátságos mérkőzés
2021.07.15. 17:00

Tipp: 2. Félidő végeredmény: más (egyik csapat legalább 3 gólt lő)
Odds: 4.40
Iroda: betclic

Eddigi legkeményebb mérkőzése lesz a Paksnak. A cseh csapat elég masszív, kíváncsi vagyok, mennyi erő lesz a magyarokban a tegnapi Zeljenicar elleni (2-2) felkészülési meccs után. 27 embert vitt ki Bognár Szlovéniába, mindenki ugyan nem játszott, de félidőben sorcserét csinált. Az is furcsa nekem, hogy Böde újra csatárként szerepel. Azt is megfigyeltem, hogy a felkészülés során az első félidőben nem pörögnek még annyira, tegnap is 0-0 volt félidőben. Szóval szerintem a második félidőre várhatjuk az őrületet, bármelyik csapat játékosai meglőhetik ekkor a hármat.

Sportág, Időpont: labdarúgás, 2021.07.15. 21:00
Esemény : Breidablik  - Racing Luxembourg
Tipp:  Breidablik
Odds: 1.50
Iroda: Unibet

Lengyelország-Franciaország
U19-es női kosár
Tipp: Első negyed mindkét csapat eljut 18 pontig @ 7,75 (bet365)

Idén végre vannak utánpótlás események, viszont a csajoknál kosárban nincs A és B divizió, összemosták a kettőt, és EB helyett Challenger a torna neve, de kb. ez lényegtelen. A lényeg, hogy a francia csapat két komolyabb riválisát megverte első két meccsén, így komolyabb baja nem lehet. Magas csapat, festékből szerezhet pontokat. A lengyel nem veti meg a triplákat, van pár ügyes kis csaj, akik jól dobnak kintről, így ha az elején még megvan a szufla és koncentráció, okozhatnak kellemetlen pillanatokat a franciáknak. A lengyel csapat eddig 22 és 25 pontoakt szórt az első negyedekben, igaz, a franciától jóval gyengébb csapatok ellen. Viszont ha ülnek a triplák, akkor összepotyoghat 18 pont, és elvileg a gall csajoknak is illene eljutni 18-ig, bár tény, nem erős kezdők. Nem azt mondom, hogy bivaly tipp, mert messze nem, de kis aprót 7,75-ön bizony megér!

2021. 07. 15. 18:30
Labdarúgás, EURÓPA, Európa Konferencia Liga - Selejtező

Dinamo Batumi (Geo) - Tre Penne (San)

Tipp:    o 5,5 gól
Odds:   4.00
Iroda:  TippmixPro

A grúzok már idegenben is négyet lőttek és mészárlás lehet a vége.

Sziasztok!

Időpont: 2021.07.15. (18:30)
Esemény: Foci Chile (Palestino - Huachipato)
Tipp: Félidő eredménye - (döntetlen) végeredmény - (Palestino)
Több mint öt szöglet a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Kevesebb mint négy gól a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Odds: 6.50
Iroda: bet365
Indoklás:

Hasonló adottságokkal rendelkezik mindkét csapat. Mindkét csapatnak igen sok mérkőzése döntetlenre állt az első félidőben ami ma is jó lehet és most hazai pályán esély van a Palestino győzelmére. A szögletek pedig remélhetőleg ettől több lesz és a gólok pedig nem haladják meg a tétet hiszen egymás ellen igen kevés gólos mérkőzéseik vannak!

Labdarúgás, UEFA Európa Konferencia Liga kvalifikáció, 2021. 07. 15., 15:00

Ararat Yerevan - MOL Fehérvár
Tipp: Ararat Yerevan nyeri a mérkőzést


Odds: 4,75
Iroda: Unibet

Indoklás: Lehet, hogy nem világverő csapat az örmény, de ezt az oddsot akkor sem tudom otthagyni. Az odavágón is esélyesnek hozták ki a bukik a Vidit, mégsem tudott nyerni - ma pedig, szerintem, sokkal nehezebb dolguk lesz. Nem csak az idegen pálya és a hosszú utazás, vagy a hőség miatt, de azért, mert vérszemet kaphatnak az örmények: karnyújtásnyira kerültek a továbbjutástól, ami nagy eredmény lenne nekik. Ha hozza a szokásos, idényeleji formát a fehérvári csapat, simán zöldülhet ez a tipp.

2021.07.15 17:15
Iráni Kupa
Persepolis - Esteghlal Tehran
Tipp: x
Odds: 2,80
TippmixPro

2021.07.15 19:00

Sligo-Hafnarfjordur
H
odds:1,95
unibet

EURÓPA: Európa Konferencia Liga - Selejtező - 1/8 döntő
15.07.2021 19:00
Sligo Rovers (Irl) - FH Hafnarfjordur (Ice)
Tipp:  1
Odds: 1.65
Unibet

Puskás Akadémia-Inter Turku
Pontos végeredmény 2:0
6.25
Tippmix

Mai magyar blama megvolt, ez nem történik meg ezen a meccsen. Az ellenfél kellmesebb, mint egy örmény csapat, az északiak ellen jó százalékban azért tovább szoktak jutni a magyar klubok. Nem lesz könnyű meccs, de a turkui védelem ma kétszer kapitulálni fog. Az utolsó 13 meccsükön nem kaptak egyszer sem három gólt, a Puskás meg az előny tudatában nem fog több energiát pazarolni.

Idézetet írta: Assassin Dátum július 15, 2021, 12:34:14
Labdarúgás, UEFA Európa Konferencia Liga kvalifikáció, 2021. 07. 15., 15:00

Ararat Yerevan - MOL Fehérvár
Tipp: Ararat Yerevan nyeri a mérkőzést


Odds: 4,75
Iroda: Unibet

Indoklás: Lehet, hogy nem világverő csapat az örmény, de ezt az oddsot akkor sem tudom otthagyni. Az odavágón is esélyesnek hozták ki a bukik a Vidit, mégsem tudott nyerni - ma pedig, szerintem, sokkal nehezebb dolguk lesz. Nem csak az idegen pálya és a hosszú utazás, vagy a hőség miatt, de azért, mert vérszemet kaphatnak az örmények: karnyújtásnyira kerültek a továbbjutástól, ami nagy eredmény lenne nekik. Ha hozza a szokásos, idényeleji formát a fehérvári csapat, simán zöldülhet ez a tipp.


Nyertes!

Idézetet írta: chabialonso Dátum július 15, 2021, 09:38:24
Sportág, Időpont: labdarúgás, 2021.07.15. 21:00
Esemény : Breidablik  - Racing Luxembourg
Tipp:  Breidablik
Odds: 1.50
Iroda: Unibet

2:0 nyertes

Idézetet írta: sipull Dátum július 15, 2021, 14:32:46
2021.07.15 17:15
Iráni Kupa
Persepolis - Esteghlal Tehran
Tipp: x
Odds: 2,80
TippmixPro
Nyertes