Napi tipp - július 13.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - július 13.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Esports / League of Legends / LPL
2021. júl. 13. 13:00
Team WE - LNG Esports
Összes térkép - 2,5 over
@1.90
Unibet

Cambuur - Dordrecht
Labdarúgás Barátságos mérkőzés
2021.07.13. 18:00

Tipp: Cambuur over 2,5
Odds: 1.57
Iroda: unibet

futball, barátságos klubmeccs 2021.07.13 17:00

NK Rogaška - ZTE
tipp: pontos végeredmény más ( 5 rúgott gól kell
odds: 5.60
iroda: betclic

Szlovéniai edzőtáborban van a ZTE. Ez a Rogaška egy szlovén harmadik ligás csapat, ott nem rossz, mondjuk úgy inkább erős ott, majdnem feljutott most legutóbb.
Ezzel együtt itt szerintem a ZTE ha nem veszi nagyon lazára akkor is rúghat simán gólokat, úgy gondolom akár ötöt is.
A Rogaška pár napja játszott egy gyengébb szlovén topligás csapattal az Aluminijjel és 4-1-re kapott ki, igaz a ZTE is kikapott 4-1-re egyik szlovén első ligástól :D de munkából jött ott a ZTE és első meccse volt, azóta megverte már a Siófokot 4-2-re három napja, annál ez a szlovén csapat egészen biztosan nem gyengébb. Tavaly is voltak edzőmeccsei a Rogaškának és jobbak ellen ( topligás szlovén csapatok ) azért sokgólos meccseket játszott, volt benne 8-0 is pl. a Celje ellen, 5-2, 6-0.
Persze edzőmeccs, félidőben sorcsere lesz ( legutóbb is az volt ), nem fontos az eredmény stb.
Én ide normál tippnek az over 3.5-et gondolom jónak, ZTE wint kombiba vagy -1.5 HC-t, ZTE csapatover 3.5-et.
Ez az ide beírt tipp azért nyilván lutri de jöhet.

2021. 07. 13. 18:00
Labdarúgás, EURÓPA, Bajnokok Ligája - Selejtező

Hibernians (Mlt) - Flora (Est)

Tipp:    X
Odds:   3.30
Iroda:  Unibet

A vendégek kétgólos előnye elég lesz a továbbjutáshoz, nem fogják összetörni magukat. A hazaiak meg nem elég erősek egy győzelemhez.

Idézetet írta: Szigo Dátum július 13, 2021, 07:55:05
Cambuur - Dordrecht
Labdarúgás Barátságos mérkőzés
2021.07.13. 18:00

Tipp: Cambuur over 2,5
Odds: 1.57
Iroda: unibet

Törölve

Haladás - Rapid Wien (Am)
Labdarúgás barátságos meccs
2021.07.13. 18:00

Tipp: 1
Odds: 2.00
Iroda: unibet

Női u20 kosár
Euro-Challenger
Magyarország-Szerbia
Tipp: Szerbia @ 5,75 (bet365)

Tegnap a szerbek nagy meglepetésre lenyomták a spanyolokat,  a meccs előtt talán 18 pontos favorit volt a spanyol csapat, ehhez képest a szerbek nyertek. Pedig a spanyolok magassági fölényben voltak, de semmit sem ért. Mi az íreket vertük, igazából sok sportértéke nem volt a meccsnek. Nyertünk vagy 60 ponttal, én a félidőt néztem, az írek minden második dobás volt kb homály, rengetegszer csorgott le a 24 másodpercük, ha kicsit is letámadtunk, eladták a labdát, szóval mocsok szar volt az ír csapat. Most picit más kvalitású az ellenfél, szerintem ez egy full egál meccs. Mi pedig azért annyira jók nem voltunk tegnap, sok tiszta dobás maradt ki, tiszta ziccerek. Nem mondom, hogy nagyon tuti a tipp, eleve csajok, aztán még fiatalok is, egyik nap ilyen, másik olyan, de hogy 5,75-ért a szerbek jó, az fix. Tegnap is underdogok voltak, sokkal nagyobbak, mint most. Kíváncsi vagyok csökken-e majd az odds, ez viszonylag friss, szerintem ilyen 3.50-re lemegy a meccsig, de ez csak predikció

2021.07.13 22:00

Valur-Dinamo Zagreb
3,5 több gól
odds:2,2
Unibet

Úgy gondolom,hogy a két csapat ott folytatja,ahol abba hagyta a múltkori mérkőzést. Ma is teljes bedobással egy gólparádét lenyom a két csapat.

#8 július 13, 2021, 11:51:33, oakland23
akinek van bwin-je
női u20 kosár
Észak-Macedónia győzelme 1.91

Nálam már a bet365-ös észak-macedónia -3,5 is ajándék 1.83-ért, bwinen viszont a sima győzelmük is 1.91-et ér. nálam egy 15-20 pont van a két csapat között, észak-maciknál többen légióskodnak külföldön, van litván, olasz képzésben részt vevő, van amerikai egyetemen edződő játékos, míg a luxemburgiak otthon játszanak, már amikor, mert uyge a covid miatt nem nagyon játszottak. ráadásul skopje rendező, így a macilányok otthon lesznek, nem mellesleg átlag 5 centivel magasabb a macedón csapat, ami azért sokat számíthat

ez persze csak játékon kívüli tipp, csak beírtam, mert szerintem ebben komoly pénz van.

ÁJÁÁJ, találtam közben egy 2019-es U16-os B-s EB-t, nagyjából ez a korosztály, a luxemburgi csapatból 5-en akkor is játszottak és most is kerettagok, macedónok full más kerettel vannak most. Akkor viszont azon a 2019-es meccsen macedóniát minden ellenfele szarráverte, ilyen 50-70 pontokkal kaptak ki, Luxemburg is 92-47-re nyert a macilányok ellen akkor. Na jó, én is toltam neki egy cash outot a bet365-ön majd élőben.

Labdarúgás, Bajnokok Ligája Selejtező, 2021. 07. 13., 18:00

Riga FC - Malmö FF
Tipp: Ázsiai hendikep - Riga FC +1,5


Odds: 1,67
Iroda: Unibet

Indoklás: Meglepően szoros lett az odavágó, szűk, egy gólos előnyt tudtak csak kiharcolni a svédek. Ilyen idényeleji formával a második meccsen se túlságosan valószínű az örömfoci. Minden bizonnyal kiharcolja a továbbjutást a Malmö, de az érték a litvánokban van.

Young Boys-Strasbourg
2.5 gól felett
1.53
bet365

Ffi tenisz, ATP Newport, fű, 20:00

Sock - Bolt


Tipp: Bolt
Odds: 1.72
Iroda: Bet365

Sock 2018 óta nem lépett pályán füvön, meccset pedig 2017-ben nyert utoljára ezen a borításon... Bolt ezzel szemben csak idén 12-szer lépett már pályára füvön, amiből 10 (!) meccset meg is nyert... Van ebben egy nottinghami tornagyőzelem, ami ugyan challenger volt nevében, de a mezőny alapján sokkal inkább ATP... ezeknek fényében engem meglep ez az odds, nekem kb egy 1.50 lenne reális...


2021.07.13. 19:00
Labdarúgás Algériai bajnokság
RELIZANE - NC MAGRA
Döntetlen
2,90
Tippmixpro

BL selejtező 20:00
Pristhina-Ferencváros
félidő 0-0
3.4
bet365

Már az első meccsen is így történt, pedig ott még hajtott a Fradi, most viszont idegenben játszik, már szinte biztos a továbbjutás, erősebbek ellenfelüknél, nem kell hajtani. Tavaly is voltak ilyenek, volt, hogy a végeredmény is 0-0 lett. Ha idén is hasonló a csapat játékfilozófiája, akkor nem fognak megszakadni, jó nekik a 0-0 is akár, pláne félidőben.

Idézetet írta: Szigo Dátum július 13, 2021, 10:39:18
Törölve

Haladás - Rapid Wien (Am)
Labdarúgás barátságos meccs
2021.07.13. 18:00

Tipp: 1
Odds: 2.00
Iroda: unibet

Nyertes