Napi tipp - július 24.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - július 24.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Olimpia, Kerekpar
2021-07-24 04:00

Orszaguti verseny - Győztes: Valter Attila
401
bet365

Ennyire azert nem eselytelen szerintem Ati, nyilvan valami csoda kellene, hogy megnyerje de sok mindent lattunk mar az orszaguton es hat miert ne johetne meg az elso magyar erem?? ::)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 23, 2021, 18:52:09
Szombaton, július 24-től nincs felső oddshatár (és nincs osztott nyereményalap). A határ a csillagos ég, csak nyertes legyen a tipp.  ;)

A megszerezhető napi nyeremény 1500 forint lesz, viszont a fennmaradó összeggel egyéb játékok nyereményalapjait emeljük, amiről hamarosan tájékoztatunk.

 >:(
24.07   13.30
Foci/Németország/2.Bundesliga
Hansa Rostock-Karlsruher SC
félidő / teljes játékidő
Hansa Rostock / Karlsruher SC
odss:26.00
unibet

Sportág, Időpont: labdarúgás, 2021.07.24. 02:00
Esemény : Aucas - Mushuc Runa
Tipp:  gólszám 2,5 felett
Odds: 1.50
Iroda: Unibet

2021.07.24.  07:00
Tenisz, ATP CH Nur-Sultan
Kubler - Krutykh
Tipp: Krutykh
Odds: 3,17
Iroda: Pinnacle

Az utóbbi hetekben Kubler számos égő vereséget szenvedett el. A fiatal ukrán Krutykh viszont nagyot menetel és harcol egyben. látva a negyeddöntős produkciókat is nálam az ukrán a meggyőzőbb játékot produkáló. Szerintem ő is kiosztja a magát kereső ausztrált.

Paks - Budafok
Labdarúgás felkészülési mérkőzés
2021.07.24. 11:00

Tipp: over 5,5
Odds: 5.25
Iroda: betfair

Ismerjük jól a két csapat meccseit, főként a legutolsót: 9-2. Ezek mindig püfölik egymást, most sem lesz kivétel, szakadhat a gólzsák. Egy hét múlva már élesben megy, most még szabadon focizhatnak. A Budafok biztosan vért fog inni, én rajta vagyok az ő overükön is a betclicen.

Bayern München - Ajax
1. Félidő 1.5 gól felett
2.10
Bet365

A héten a 34-et töltő Nagelsmann azt mondta a kölni vereség után, hogy a következő három meccsen (Ajax, Gladbach, Napoli) is ugyanaz a keret áll rendelkezésére. Emlékeztetőül 1. Félidős csapat:
Ulreich - Stanišić, Upamecano C. Richards, O. Richards - Booth, Rhein - Scott, Zirkzee, Sieb - Choupo-Moting. 2. Félidős: Hoffmann - Sarr, Nianzou, Lawrence, Vita, Cuisance, Rhein, Mosandl, Copado, Sieb, Tillman. Emiatt a mai meccsen is sok gólt várok, s a gólparádé már az első játékrészben indul. 2020. Március 8. Után először lesznek Bayern szurkolók a stadionban.

Labdarúgás, Norvég kupa
2021.07.24. 15:00

Bjarg - Brann

Tipp: 6.5 gól felett
Odds: 6.00
Iroda: Betclic

A Norvég Kupa 1.fordulója minden évben sok gólt és nagy különbséget hoz az élvonal együttesei és ellenfelei között. A mai nappal megkezdődik az idei kiírás és ez lehet az egyik olyan találkozó, ahol kiszakadhat a gólzsák.

 Soccer » Uruguay » Primera Division
Sud America - Fenix
Today, 24 Jul 2021, 20:00
Tipp: Btts+Over2,5+ 12
Odds 2,75
Unibet

Indok : A hazaiak rendre golt tudnak loni , persze van kivetel is ,a lista vezetonek nem sikerult , de a Fenix nem egy beton biztos vedekezo csapat , 10 meccsen 19 golt kaptak , nem is olyan reg meg 5-2 es 4-3 meccseket is toltak . Ez a ket csapat nem dontetlenre jatszanak a bajnoksagban nekik van a legkevesebb dontetlenjuk , vagyis az x -et kizartam , mint vegeredmeny . A tabella allasa egyik csapatnak sem kedvez , igy a vedekezessel nem foglakozo egymast pufolo amator bokszolokhoz hasonlo focit varok sok gollal es egy gyoztesel.

Sziasztok!

Időpont: 2021.07.24. (17:00)
Esemény: Foci Ausztria (Rapid Wien - Hartberg)
Tipp: Több mint (3) gól a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Több mint (9) szöglet a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Mérkőzés eredménye Rapid Wien lesz
Odds: 6.00
Iroda: bet365

Jatekon kivul
Honved v Vilareal
1
7.00
Bet365

A B csapat jon, de az "A" is lefekudt volna a stadionavaton.

2021. 07. 24. 21:00
Labdarúgás, SZERBIA, Super Liga

Crvena zvezda - Mladost

Tipp:    4,5 gól felett
Odds:   3.20
Iroda:  Unibet

A csillagosok most kiengedik a kazahsztáni vereség miatt keletkezett gőzt és fölényesen nyernek.

Námestovo - Banská Bystrica

Tipp: 2/ah+1/
Odds: 1,60
Iroda: bwin

Darts, World Matchplay, 2021. 07. 24., 20:15

Dimitri van den Bergh - Krzysztof Ratajski
Tipp: 25,5 leg alatt

Odds: 5,50
Iroda: Bet365


Indoklás: Price kiütése után kötve hiszem, hogy a lengyel meg tudná törni Bergh lendületét. Nem véletlenül egyértelmű esélyes a belga - ez nagyon sima győzelem lesz. 4-5 biztosan lesz közte: ki mennyire akar kockáztatni, válasszon olyan szorzót. Én most, hogy eltörölték a felső oddshatárt, végre kinyújtózhatom, és merek nagyot álmodni: ha a belga ott folytatja, ahol Price ellen abbahagyta, simán lehet ez a meccs is épp 25 körös...