Olimpia napi tipp - július 27.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Női labdarúgás
Brazília-Zambia
Első félidő pontos eredménye 3:0
7.5
bet365


Nem egy életbiztosítás ez a tipp, hisz eléggé sok variációt el tudok képzelni erre a meccsre. Az olasz vízilabda ikszet akartam, de nem kellett volna éjféltől nézni folyamatosan az Olimpiát és háromnegyed hatkor lefeküdni. Na szóval a brazilok könnyed sikerrel számolhatnak a mai napon, a kérdés a különbség mértéke lesz. Zambia erőn felül teljesített eddig, már illene neki is nem gólt rúgni egy félidőben. Formigáék remélem az első félidőben megelégszenek hárommal.

Sportág, időpont: Kézilabda női, 2021.07.27, 14:30
Esemény: Franciaország - Spanyolország
Tipp: Spanyolország nyer
Odds: 6,40
Iroda: Unibet

Indoklás: Igaz, hogy a Franciák győzelemmel kezdtek ellenünk, de egy szót sem szólhattak volna ha vereséggel kezdik ezt az olimpiát. Mindkét válogatott sokkal jobb teljesítményre képes ez nem is kérdés. Bízom benne hogy a Spanyolok most kevesebb hibával játszanak mint mi és elkapják a Franciákat.

Sportág, időpont:kézilabda 2021.07.27  14:39
Esemény:Franciaország (n) - Spanyolország (n
Tipp:Spanyolország (n)/Franciaország (n)
Félidő/Teljes idő
Odds:7,00
Iroda:unibet
Indoklás: ....
A franciák mi ellenünk épp hogy nyertek egy árva góllal szerintem a spanyolok ellen is igy lesz a félidőben meg talán vezetnek 1-2gollal a spanyolok de a rutinosabb franciák a végére legyurik oket

Sportág, időpont: Strandröplabda, Olimpia 2021, 15:00
Esemény: Agatha/Duda - Wang F./Xia X.
Tipp: Pontos eredmény - 2-1
Odds: 4.33
Iroda: William Hill

A kínai páros meglepte a kanadaiakat, hátrányból 2-1-re hozták a meccset. A brazil lányok persze esélyesebbek és szerintem nyerni is fognak, de 1 szettet a kínaiakból is kinézek.

Idézetet írta: Giggs Dátum július 27, 2021, 08:50:52
Tenisz, Olimpia női páros
2021.07.27. 11:30

Krejcikova/Siniakova - Badosa Gilbert/Sorribes Tormo
Tipp:18.5 gém felett
Odds:2.02
Iroda:unibet

Nyertes

Idézetet írta: Nyitraii98 Dátum július 27, 2021, 10:35:35
Sportág, időpont: Kézilabda női, 2021.07.27, 14:30
Esemény: Franciaország - Spanyolország
Tipp: Spanyolország nyer
Odds: 6,40
Iroda: Unibet

Indoklás: Igaz, hogy a Franciák győzelemmel kezdtek ellenünk, de egy szót sem szólhattak volna ha vereséggel kezdik ezt az olimpiát. Mindkét válogatott sokkal jobb teljesítményre képes ez nem is kérdés. Bízom benne hogy a Spanyolok most kevesebb hibával játszanak mint mi és elkapják a Franciákat.

Nyertes

Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 25, 2021, 01:31:39
Női foci
Hollandia - Kina
1. felido pontosan 4 gol
13.00
Bet365

Ha ennyi gol lett volna az EB-n mint a csoport elso ket fordulojaban, minden idok legjobb tornaja utan jott volna az otkarikas jatekok. A csoportban eddig is es a zarokorben is kijon a felek kozotti kulonbseg. 5 gol irrealis elvaras, 3-4 gol kozul a negy mellett voksoltam, mert Hollandia is kapott 3-3 golt mindket meccsen, szoval clean sheetet varni orultseg.

Nyertes!  :ok:

Idézetet írta: LosGabos Dátum július 27, 2021, 09:17:37
2021. 07. 27. 06:40
Kosárlabda, VILÁG, Olimpiai Játékok - női

Puerto Rico N - Kína N

Tipp:    Kína -26,5
Odds:   3.40
Iroda:  Unibet

Japán 35-t vert a karibiakra, egy kicsit kevesebb talán a Csing-Csangéknak is menni fog.
Nyertes

Idézetet írta: Szigo Dátum július 26, 2021, 21:24:41
Hollandia - Kína
Labdarúgás Női
2021.07.27. 13:30

Tipp: Miedema, Vivianne legalább két gólt szerez / Lieke Martens gólt szerez / over 4,5
Odds: 6.40
Iroda: unibet

Két meccs van,a hol szakadhat a gólzsák: ez és a brazil-zambia. Sajnos utóbbira korlátozva van a kínálat, így marad ez, ahol többen is legalább 4-5 gólt várok. Én sem gondolom másképp, amiben Miedema lába megint megszaladhat, de Martens, aki a Barcelonában inkább középpályást játszik, itt viszont csatárposzton villog, szintén szerezhet egy találatot.

nyertes

Idézetet írta: zotao Dátum július 27, 2021, 09:42:38
Labdarúgás Világ Olimpia női
27.07.2021.      13:30
Netherlands W - China W
tipp:1.félidő 1,5 gól felett
odds:1,53
Pinnacle

nyertes

Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 25, 2021, 01:31:39
Női foci
Hollandia - Kina
1. felido pontosan 4 gol
13.00
Bet365

Ha ennyi gol lett volna az EB-n mint a csoport elso ket fordulojaban, minden idok legjobb tornaja utan jott volna az otkarikas jatekok. A csoportban eddig is es a zarokorben is kijon a felek kozotti kulonbseg. 5 gol irrealis elvaras, 3-4 gol kozul a negy mellett voksoltam, mert Hollandia is kapott 3-3 golt mindket meccsen, szoval clean sheetet varni orultseg.

Gratulálunk @RedMunchen

Nyereményed 1500 forint Skrillen keresztül.