Ausztrál Open 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ki nyeri az Ausztrál Open férfi egyes döntőt?

Rafael Nadal
5 (45.5%)
Daniil Medvedev
6 (54.5%)

Összes szavazó: 11

Szavazás lezárva: január 30, 2022, 09:45:22

Ausztrál Open 2022

Ebben a témában lehet beszélgetni a tornáról, ide jöhetnek a tippek, információk stb.  :topbet_125:


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: november 26., 13:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: december 6., 12:00CET

Friss: Bianca Andreescu kihagyja az Ausztrál Opent. Nem áll készen még a versenyzésre.


Pierre-Hugues Herbert nem fog játszani az Ausztrál Openen, mert oltatlan. (L'Alsace Sports)

A Djoko ügy pedig még okozhat nem kevés feszültséget :redchug:

"ausztrál lapok szerint a 34 éves címvédő vélhetően különengedélyt kap, amelyet csak rendkívüli esetben, orvosi igazolásra adnak meg a rendezők."

Nekem ez így nem korrekt. Djoko mondja azt, hogy van egy határozott álláspontom covid kapcsán, ezért nem megyek versenyezni hozzátok az Openre a meghozott szabályok miatt; de ehelyett ő kap egy kiskaput...
Ti hogy látjátok? Lehet valamit elnézek, de nekem elsőre ez jön le.

Tisztesség azt kívánná meg,hogy minden versenyzőre azonos szabályok és feltételek vonatkozzon. Én legalább is úgy gondolom.


Idézetet írta: curpy82 Dátum december 16, 2021, 10:31:25
Egy Babossal kevesebb!
https://m.nemzetisport.hu/tenisz/aus-open-nem-tudok-azonosulni-a-covid-intezkedesekkel-babos-nem-indul-2866181

Nem lett volna egyszerűbb azt írnia, hogy: "bocsi rajongók, nem vagyok beoltva, így nem megyek, csá".

Natalia Vikhlyantseva kihagyja, ki kell hagynia az AO 2022-t. Ugyan oltott, de a Szputnyikot nem fogadják el a szervezők.

Dominic Thiem is kihagyja a versenyt!

#11 december 28, 2021, 14:50:57, csabax
Vajon az Unibetnél kicsoda a férfiak mezőnyének legesélyesebbje a végső győzelemre?
Vajon szerintük olyan teniszező esélyes a végső győzelemre, aki nem lesz résztvevő?
 ;)  ;)  ;)  ;)  ;)

Idézetet írta: csabax Dátum december 28, 2021, 12:49:13Vajon az Unibetnél kicsoda a férfiak mezőnyének legesélyesebbje a végsó győzelemre?
Vajon szerintük olyan teniszező esélyes a végső győzelemre, aki nem lesz résztvevő?
 ;)  ;)  ;)  ;)  ;)

Biztos, hogy van  :D  :D  :D

És még nagy valószínűséggel lesz is olyan aki ki fog esni a versenyig  :(

IdézetBiztos, hogy van  :D  :D  :D

És még nagy valószínűséggel lesz is olyan aki ki fog esni a versenyig  :(
Látom, hogy amellett, hogy gyakran jó tippeket adsz, van némi szövegértelmezési problémád is. Ugyanis, ha jobban megfigyeled és megfelelően értelmezed az általam írt szöveget, akkor remélhetőleg észre fogod venni, hogy JELEN IDŐT használtam és egyáltalán nem volt szó JÖVŐ IDŐRŐL.
Szerintem vannak még sokan, akik a korábbi tapasztalatokból sejtik, hogy nagy valószínűséggel ezúttal is lesz olyan, aki ki fog esni a versenyig.
Az általad használt "ki fog esni" jövő időre utal, ám viszont engem - veled ellentétben - a jelen idő foglalkoztat, amikor azt kérdezem, hogy JELENLEG kicsoda a férfiak mezőnyének legesélyesebbje a végső győzelemre az Unibetnél.
:D  :D  :D

Idézetet írta: csabax Dátum december 28, 2021, 14:53:06Az általad használt "ki fog esni" jövő időre utal, ám viszont engem - veled ellentétben - a jelen idő foglalkoztat, amikor azt kérdezem, hogy JELENLEG kicsoda a férfiak mezőnyének legesélyesebbje a végső győzelemre az Unibetnél.
:D  :D  :D

Unibeten jelenleg Djokovic 2,10-es szorzón. Többet tudsz, mint a bukik? ???