SPILLER TIPPEK

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


június 14, 2018, 15:26:41, spiller
31st minute or later      2.15  Guingamp - Grenoble                                                                                         
over 2.5 goals                         
1.60                                         BV Veendam - TOP Oss                                                                                               
31st minute or later      2.10      Montpellier - Reims                                                                                         
                                                                                                           R :great:EMÉLEM JÓK LESZNEK A TIPPJEIM,MERT FELADTAM 2.400-ÉRT!(17.338 HUF.)



#1 szeptember 20, 2015, 19:11:01, spiller
Veendam-TOP OSS   :noway:                                                                                                                                       
Montpelier-Reims       :noway:                                                                                                                                       
Guingamp-Grenoble   :great:                                Hát ez nemjött be!!

#2 december 15, 2015, 19:34:39, spiller
                                                                                                                                            
Excelsior Rotterdam - VV Venlo
Both Teams to Score (1=Yes, 2=No)
   1,55                                        Yes                                                                                                                                                                                                     
Hannover 96 - VfB Stuttgart
Both Teams to Score (1=Yes, 2=No)
   1,50                           YES                     Feladtam 1500-al!  (7324 HUF)         
        Bordeaux - Nancy
Both Teams to Score (1=Yes, 2=No)
   2,10 
                       YES                               

Szia!
Elég jó vagyok angolból :yeah:, tudnál segíteni hogy mit jelent ez amire tettél "Both Teams to Score"?



Helo!  Hogy melyik csapat lő gólt!   YES:mindkettő   NO:csak az eggyik csapat

#5 december 10, 2012, 08:34:21, spiller
Idézetet írta: Torrero17 Dátum március 28, 2008, 22:43:13
Szia!
Elég jó vagyok angolból :yeah:, tudnál segíteni hogy mit jelent ez amire tettél "Both Teams to Score"?
[/q
uote]         

Helo!Ki fog gólt lőni?       YES MIND A 2 CSAPAT LŐ GÓLT                                                                                             
                                       NO CSAK AZ EGGYIK CSAPAT LÖ GÓLT
                                                                                                                  OKÉ? HELÓ!!

#6 január 13, 2013, 17:57:20, spiller
                                                                                                     
Excelsior Rotterdam - VV Venlo
Both Teams to Score (1=Yes, 2=No)
   1,55                        YES                              :great:                                                                                                                                                                                                                               
Hannover 96 - VfB Stuttgart
Both Teams to Score (1=Yes, 2=No) :noway:                                                                                                   
   1,50                           YES                     Feladtam 1500-al!  (7324 HUF)                                                   
        Bordeaux - Nancy                                                                                                                                       
Both Teams to Score (1=Yes, 2=No                                                                                                                     
   2,10                                                               :great:
                       YES                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

#7 március 30, 2008, 19:28:24, spiller
E.Cotbus-Stuttgart       
Energie Cottbus vagy X     1.42  :ok:

Liverpool-Everton   Melyik csapat szerzi az első gólt?   FC Liverpool  :ok:1.60                                     
Tottenham - Newcastle United   
Tottenham / Tottenham 2.37  :noway:

Genoa - Reggina   Genoa vagy X 1.17   :ok:           TÉT:500HUF  :icon_confused:       
Getafe - Osasuna  Getafe vagy X 1.28    :noway:                                                                 
                                                                                          HIETETLEN!!!                               

#8 március 31, 2008, 22:16:41, spiller
Napoli - Palermo+1,0 1.65         :noway:                                                                                                 
FC Lorient - Marseille  1.55     [color=greeUnder 2,5  :noway:

Real Madrid - SevillaOver 2,5 1.58     :great:         Ha nem jön be: :redchug:

         Egy ezresért!! :                                                                                                                                         
                 :tickedoff:

 NY Rangers -  Pittsburgh           00:00 - 10:00      1,70  első gól!                                       

  Tampa Bay -  Atlanta                     00:00 - 10:00      1,60    első gól!                                                 TuTo - Hokki       1,42                                                                                                                                     
                                                                                                                    3 tipp 1000-ért!

Idézetet írta: spiller Dátum március 31, 2008, 22:29:09
NY Rangers -  Pittsburgh           00:00 - 10:00      1,70  első gól!     >:(                                   

  Tampa Bay -  Atlanta                     00:00 - 10:00      1,60    első gól!                     >:(                                 TuTo - Hokki       1,42                                                                                                                                     
                                                                                                                    3 tipp 1000-ért! :ok:

#11 április 02, 2008, 22:38:26, spiller
 
Paris SG - Strasbourg 1.65     H    :ok:                                                                                                 
Arsenal - Liverpool      2.20H      :noway:                                                                                                   
Aris - Atromitos           1.50H    :ok:                                                                                                     
Lausanne - Locarno    1.65H     :noway:                                                                                                     

       System fogadás 2/4 Min:2 Találat   Nyeremény:371HUF                                                                                                                                                                               
          Tét:6x150HUF     :pimp:                     :icon_confused:

#12 április 03, 2008, 17:55:59, spiller
Kosárlabda!                                                                                                                                   
             
Polpak Świecie - Energa Czarni Słupsk
Az összes megszerzett pont - Hazai csapat. Hosszabbítással együtt.
B
I
   Over 78.5    1,85     :noway:
Helios Domzale - TCG Mercator
Az összes megszerzett pont. Hosszabbítással együtt.
B
I
   Under 165.5    1,80 :noway:
Cibona Vip Zagreb - Zadar KK
Hosszabbítással együtt
B
I
   Cibona Vip Zagreb -3.5  :noway:   1,85    System:2/4  6x150HUF  :king_125:
Split CO - Dubrava
Hosszabbítással együtt
B                                                                                                 Gyalázat!
I
   Split CO -11.5    1,80 :noway:                                Elég gyenge! :wall: :noway:

#13 április 03, 2008, 22:53:26, spiller
 Matrixx Magixx Nijmegen - West Brabant Giants
Hosszabbítással együtt
B
I
   1    1,65    Kosár-Holland
Axa Barcelona - Maccabi Elite Tel Aviv
Az összes megszerzett pont - Vendég csapat. Hosszabbítással együtt.
B
I
   Over 74.5    1,90    Euroliga-Kosár
GE Servette - ZSC Lions
Including overtime and penalty shots
B
I
   1    1,50    Svájc-Jégkorong :noway:
Frankfurt Lions - Kölner Haie
Hosszabbítással együtt
B
I
   2    1,90    Német-Jégkorong :noway:
Timrå IK - HV 71
Gólok száma - Vendég csapat. Rendes játékidő alatt.
B
I                                               Svéd-Jégkorong          3/5(100HUF)
   Over 2.5    1,78              :noway:                                Összesen 1000HUF

#14 február 08, 2014, 14:28:25, spiller
FC Aarau - FC Thun
Háromesélyes fogadás - Tipp: FC Aarau   
1.65 3-0     :ok:
 

  TOP Oss - Haarlem
Háromesélyes fogadás - Tipp: TOP Oss   
1.50 4-1     :ok:
 

  RKC Waalwijk - FC Zwolle
Háromesélyes fogadás - Tipp: RKC Waalwijk   
1.70 2-0    :ok:
 

  AA Gent - VV St. Truiden
Háromesélyes fogadás - Tipp: AA Gent   
1.50 2-3    :noway:
 

  Roda JC - NEC Nijmegen
Háromesélyes fogadás - Tipp: Roda JC   
2.00 0-2 :noway:       Alakul! :)
 
  "Bankok" előhívása                                    Nyeremény:505HUF

System 2/5 (10 fogadás) 
System 3/5 (10 fogadás)  3/5
System 4/5 (5 fogadás)                                  Remélem valamit
                                                                           fejlődtem! :angel:
System - Canadian (26 fogadás) 
System - Lucky 31 (31 fogadás) 

 
  HUF Tét120HUF fogadásonként
   
5539.50 HUF
Nyerési esély