Tippmax

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv mindenkinek!Lehet,hogy meglepöen hangzik,de egyre jobban megszeretem a "jó öreg" tippmixet és maxot!Már szinte mindegyik irodánál játszottam és játszok is,de valahogy visszatérek ide mindig....Persze vannak hátrányai is:kevés kinálat,nincs élő!Elönyei:a többi irodához képest picit magassabb oddsok és ha utalással fizetettem ki a pénzt még aznap a számlán van!/nem több nap-esetleg hét.../Tegnap például reggel fél nyolckor inditottam a kifizetést és délután egykor megjött a pénz,nem kell semmi igazolvány!Nem azt mondom,hogy játszatok igy,de szerintem érdemes kiprobálni... :great:

Idézetet írta: artur33 Dátum január 13, 2010, 08:07:40
Elönyei:a többi irodához képest picit magassabb oddsok

Ezt meg hogy a csudába érték el? Átestek a ló túloldalára?  :icon_confused:

Dehogy estek...a vér vízzé nem válik.

Valaki írta a chat-en, hogy most már miden meccsre lehet külön fogadni... azért arra is kíváncsi vagyok, hogy meddig bírják ezt megtartani.

Tovább is SZAR RT. !

Helló!

Szerintem jó ez az oldal!
A be és kifizetés villámgyors!
+ Magyarországon játszik aki itt játszik!

Üdv.!
Mi van akkor, ha tettem egy teniszmeccsre, konkrétan Montanes-re és az ellenfél feladta?
Nyerek vagy törlik a fogadást?

Azért kérdezem, mert régebben mintha törölték volna ilyenkor, de  a mostani újságban meg látom, hogy: Dulko-Azarenka: Eredmény: Azarenka feladta  Utolsó odds: 4,00.

Köszönöm

Tippmixen biztos vesztes a fogadás ha arra tettél aki feladta, gondolom tippmaxon is.

Először én is azt hittem.
De most nézem, hogy nyertesnek bírálták el:) a Corinthians meccsét kell még kiértékelniük.

Hy!
Lenne egy kérdésem. Igaz nem tippmax, hanem tippmix:
Van egy szelvényem, a vonalkódra rácsöppent valami és "lemart" belőle egy darabot. Tehát a vonalkódon 1-2 helyen fehér pötty van.
Ettől még be tudják azonosítani a szelvényt? Van azonosítószám is.

:ok:köszönöm

ha van szám akkor be.

Üdv!

Úgy látszik a tippmixnek nem jön most a pénz és újra elkezdték emelgetni a szorzókat és minden top bajnokságot 1-es kötésben lehet rakni. És most kivételesen nem lefele módosítják az oddsokat, hanem felfele (ilyet még nem is láttam, gondolok itt a Real\Milan\Barcelona oddsaira pl)...
Kíváncsian várom, hogy meddig tart ez az új "lendület".
:cya:

Én is pont ma kértem kiváncsiságból egy szerencsemixet,mondom megnézem már mi a felhozatal,erre látom 1esben is lehet kötni jó meccseket  ??? azért gyengék még ezek a szorzok  ::)
Idézetet írta: Tomihmv Dátum szeptember 18, 2010, 21:05:31
Üdv!

Úgy látszik a tippmixnek nem jön most a pénz és újra elkezdték emelgetni a szorzókat és minden top bajnokságot 1-es kötésben lehet rakni. És most kivételesen nem lefele módosítják az oddsokat, hanem felfele (ilyet még nem is láttam, gondolok itt a Real\Milan\Barcelona oddsaira pl)...
Kíváncsian várom, hogy meddig tart ez az új "lendület".
:cya:


Húú, ez nagyon gagyi  ;D A reggeli tenisz meccseket nem sikerült még feldolgozni ... innentől kezdve nincs miről beszélni  :noway: Kipróbáltam ezt a Tippmaxot is, elég is volt belőle ennyi! Nem ajánlom senkinek ezt az "irodát"...

Helló! Az új gyorsabb átutalásokkal mennyi idő alatt érkezik meg a kifizetés?

valaki tudja,hogy miért nincs Tippmax?

mert jön a tippmixpro hamarosan.