Most megy a TV-ben...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egy ora mulva, 21:35-tol az egyik kedvenc "motivacios" filmem a Dunan: Kapj el, ha tudsz. Igaz tortenet alapjan.

Idézetet írta: Alk Dátum szeptember 20, 2015, 20:29:49
Egy ora mulva, 21:35-tol az egyik kedvenc "motivacios" filmem a Dunan: Kapj el, ha tudsz. Igaz tortenet alapjan.


Zseniális film. Már vagy 5ször biztos láttam,de most is megnézem. Ráadásul Tom Hanks és és DiCaprio is a kedvencek között van.

Amc hu
Gladbach - City
Jó meccs, gól nélkül!

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum szeptember 30, 2015, 21:22:30
Amc hu
Gladbach - City
Jó meccs, gól nélkül!

Ha Manchester City, akkor AMC! 8' 0-1

09:30 Sport 1

Futsal. Ricardinho, aki lábbal varázsol!, ism., HD


Akit érdekel az igazi EDDA művek, az nézze most az M3-n: egy kor dokumentum film

A hajas Pataki...kell ennél több


http://www.port.hu/kolykod_voltam/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=52731147&i_topic_id=1

Nem elég, hogy az EB alatt is "mindenhezértekKokót" kell néznem, de mikor épp szünet van, és kapcsolgatom a csatornákat, akkor az egyik csatornán épp jogázik.... ;D ;D

Újra elérhető az Eurosport2 a Telekomnál mindenki számára. Igaz, hogy csak az őszi hónapokra, de ez is valami.


:D A port.hu szerint ez a rangadó lesz ma este a Groupama Arénában. Lehet nekik is üzentek a diósgyőri ultrák.

Már a Telekomnál is elérhető a Spíler Tv. Ha jól tudom a SportM és a Minimax között "helyezkedik" el, egyelőre csak Nincs információ név van kiírva. Jelenleg a Chelsea - Tottenham meccs megy.

'Tányéros UPC'-n is jön már a Spíler Tv, meg a Humor plusz is  ;D

Most néztem meg a Dalfutár első két részét, nagyon jó volt, fogom nézni mindegyiket. A supertv2 oldalán vannak fent az eddigi adások. (a 2. rész különösen jó)

Azért az tényleg furcsa érzéssel tölt el, mikor Majka vezet műveltségi vetélkedőt.  ::)


Idézetet írta: Pozzato Dátum február 08, 2017, 19:50:22
Azért az tényleg furcsa érzéssel tölt el, mikor Majka vezet műveltségi vetélkedőt.  ::)

Sok furcsaság van manapság mindenhol. Műveletlen parasztok műveltségi vetélkedőben, dagadt disznók egészséges táplálkozásról beszélnek, és a többi, és a többi...

Ami engem zavar az a gerinctelenség. Az, hogy az emberek nem tartanak ki elveik mellett. (pl. Morning Show --> Rádió 1)