Most megy a TV-ben...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


nem most megy, de a délutáni program azért nem lesz rossz az M4-en
UVSE, Győr majd Sopron

futsalban Euro Cup négyes döntőt játszik az ETO, pénteken a Sporting lesz az ellenfél az elődöntőben, aztán a döntőben vagy papíron a 3. helyért a Barcával, vagy a világ legjobb futsal csapatával, az Interrel játszik az ETO. Óriási teljesítmény már a négyes döntő is. Aztán este a Sopron női csapata játszik a kosár Euroliga FF-ban, hát nem semmi teljesítmény az sem, hogy oda sikerült bejutni a soproni csajoknak.

https://musor.tv/mai/tvmusor/M4_SPORT

RTL +

most kezdték elölről a valóvilág 1-et, hát óriási unikum, nagyon retro  ;D


m4 Magyarország - Törökország minifutball EB, felvételről.


Avagy mi nem fog menni a tévében...

https://hvg.hu/kultura/20191203_Nem_nezhetnek_sem_Spektrumot_sem_Sport1et_a_Digi_elofizetoi_januartol

Nem is volt olyan rég, mikor még a Spíler akarta komoly hátszéllel kivéreztetni a Digit és a Sport tv-t az angol és a spanyol bajnokság illetve a foci BL jogainak megvásárlásával - amely kísérletbe végül csúfosan belebuktak - most meg újra ott tartunk majd, hogy nem lehet egy szolgáltatónál nézni azt a "pár" sportcsatornát, amelyre szóródnak a sportesemények.


A viasat3-on megy esténként az Észbontók című műsor, ahol általában nem túl okos celebek próbálják kitalálni, hogy a síkhülye (de nagyon magabiztos) játékosok tudják-e a választ a kérdésekre.
Szerintem ez ma Magyarország.

Amit hiányolok és mindenképpen feltüntetnék, az a játékosok "felkészítő tanárainak" neve illetve a pártpreferenciájuk.

Szabcsi véleményét adom én is. Ráadásul tuti nem mennének be ország-világ tudtára adni, hogy mekkora idióták.

Vagy de, az emberek ilyen buták.
A Mónika-show is ebből élt egy évtizeden át.
A lakosság negyede funkcionális analfabéta nálunk, van miből meríteni.

Itt inkább annyi a "csalás", hogy feltesznek nekik mondjuk két tucat kérdést és azok kerülnek adásba, ahol a leglátványosabban hülyék.

Termeszetesen meg van jatszva..

Felismertem az egyik reszben egy korabbi egyetemi szaktarsam. Most az hogy egyetemista vokt meg onmagaban nem jelenti azt hogy nem lehet ennyire ostoba. Ugyanakkor nehanyszor beszélgettem vele, es kizart hogy ennyire inkompetens legyen.

Szoval 100 %megjatszott szar.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 11, 2020, 20:11:08
Termeszetesen meg van jatszva..

Felismertem az egyik reszben egy korabbi egyetemi szaktarsam. Most az hogy egyetemista vokt meg onmagaban nem jelenti azt hogy nem lehet ennyire ostoba. Ugyanakkor nehanyszor beszélgettem vele, es kizart hogy ennyire inkompetens legyen.

Szoval 100 %megjatszott szar.

Igen, tényleg egyszerűbb azért fizetni, hogy valaki megjátssza a hülyét és leégesse magát, mint kiválasztani a több millió hülyéből random néhányat...

Mellesleg az is letagadhatja az egyetemista múltját, aki a véleményét 100%-os biztonsággal állítja be tényként, egyetlen halvány élményéből levezetve.
De ez is csak egy vélemény.  :)

Jolvan Knapp, mindig neked van igazad.

Igen, az ismerosom egy komplett idiota, es veletlenul se a pénzért ment el bohockodni, hanem mert mindenkinek megakarta mutatni mekkora idiota.

Vajon meddig kell még követnünk Puhl Sanyi hablatyolását és szellemi leépülését a sport tv-n?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 11, 2020, 21:38:03
Jolvan Knapp, mindig neked van igazad.

Igen, az ismerosom egy komplett idiota, es veletlenul se a pénzért ment el bohockodni, hanem mert mindenkinek megakarta mutatni mekkora idiota.

Gondolkodtam a dolgon!
Tényleg nekem volt igazam. 


Mi történik a Sport Tv-vel? Ennyire nincs pénz a csatornánál? Ennyivel olcsóbb egy Rostov - Metz BL mérkőzés, mint egy Bundesliga? Pedig volt, hogy a 15:30-as mérkőzések közül kettőt is adott, most meg egy Női BL találkozót adnak. Azért érdekes, hogy ekkorát változott a Sport tv pár hónap alatt.