R.I.P.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



#436 június 27, 2016, 23:22:19, LosGabos
Ez a veszteség, nem az angolok kiesése:

http://24.hu/elet-stilus/2016/06/27/meghalt-bud-spencer/   :'(

Életem első moziban látott filmje a Különben dühbe jövünk volt. 1977 Rétság. 12 sem voltam.



Aki csak egyszer is ült/állt május 1.-én a Tabán füvén, tudja mit veszített el most.  :'(

http://24.hu/szorakozas/2016/07/19/meghalt-somlo-tamas/


A baseballt szeretőket biztos megdöbbenti és lesújtja a hír, hogy a Miami ásza, az egész liga egyik legjobb dobója, Jose Fernandez ma reggel elhunyt egy hajó balesetben.

Épp a múlt héten osztotta meg a hírt az instagramján hogy a barátnője gyermeket vár. Mindössze 24éves volt. Nyugodjon békében.

Meghalt a londoni 6:3 utolsó játékosa.
Isten nyugosztalja az óriások között Jackie Sewellt!
http://index.hu/sport/futball/2016/09/26/meghalt_jackie_sewell_a_6_3_utolso_jatekosa/

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum november 29, 2016, 11:27:56
Magyar idő szerint kedd délelőtt a kolumbiai rendőrség hivatalosan megerősítette: nem hatan, hanem csak öten élték túl azt a repülőszerencsétlenséget, amely hétfő késő este történt Medellín közelében. A balesetet szenvedő repülőgépen utaztak a brazil élvonalbeli Chapecoense labdarúgói is, akik a Copa Sudamericana döntőjének első mérkőzésére tartottak.

A hivatalos információk szerint három játékos (Alan Ruschel, Marcos Danilo, Jakson Follmann), Jimena Suárez légi utaskísérő és Rafael Henzel újságíró az öt túlélő.
A fedélzeten tartózkodó további 76 ember életét vesztette – többségükben a klub labdarúgói, edzői, vezetői és a csapatot elkísérő újságírók.

:'(
Messiék biztos becsurrantottak, amikor meghallották, 3 hete csont ugyanezzel a géppel utaztak VB-selejtezőre...

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum november 29, 2016, 11:27:56
Magyar idő szerint kedd délelőtt a kolumbiai rendőrség hivatalosan megerősítette: nem hatan, hanem csak öten élték túl azt a repülőszerencsétlenséget, amely hétfő késő este történt Medellín közelében. A balesetet szenvedő repülőgépen utaztak a brazil élvonalbeli Chapecoense labdarúgói is, akik a Copa Sudamericana döntőjének első mérkőzésére tartottak.

A hivatalos információk szerint három játékos (Alan Ruschel, Marcos Danilo, Jakson Follmann), Jimena Suárez légi utaskísérő és Rafael Henzel újságíró az öt túlélő.
A fedélzeten tartózkodó további 76 ember életét vesztette – többségükben a klub labdarúgói, edzői, vezetői és a csapatot elkísérő újságírók.

:'(

Nyugodjanak békében.

Nyugodjanak békében. :(

Szerintem kibaszott undorító, hogy a magyar hírportálok ezt a szörnyű tragédiát is hatásvadászatra néhány klikkért felhasználják. Ezek a szerencsétlenül járt emberek többet érnek ennél. Nyugodjanak békében... :(

Idézetet írta: TiB Dátum november 29, 2016, 18:15:20
Szerintem kibaszott undorító, hogy a magyar hírportálok ezt a szörnyű tragédiát is hatásvadászatra néhány klikkért felhasználják. Ezek a szerencsétlenül járt emberek többet érnek ennél. Nyugodjanak békében... :(
Ilyen a világ, ezzel nem lehet mit tenni. Az se jobb, ha beírja ide valaki, hogy RIP, 10 perc múlva meg röhög egy kurva nagyot egy viccen a haverjával. (Ennél balfaszabb szokás nincs is talán. Az őszinte részvétem a legelbaszottabb, üres frázis, ami létezik a magyar nyelvben. )

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum november 29, 2016, 20:27:45
Ilyen a világ, ezzel nem lehet mit tenni. Az se jobb, ha beírja ide valaki, hogy RIP, 10 perc múlva meg röhög egy kurva nagyot egy viccen a haverjával. (Ennél balfaszabb szokás nincs is talán. Az őszinte részvétem a legelbaszottabb, üres frázis, ami létezik a magyar nyelvben. )

Szerintem van különbség aközött, hogy én elpuffantok egy üres frázist egy baleset után, illetve hogy egy újság a napi reklámbevételét építi rá. De abban igazad van, hogy nincs mit tenni, mi emberek alakítjuk ezt a világot ilyenné. Na de nem offolok tovább.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum november 29, 2016, 11:27:56
Magyar idő szerint kedd délelőtt a kolumbiai rendőrség hivatalosan megerősítette: nem hatan, hanem csak öten élték túl azt a repülőszerencsétlenséget, amely hétfő késő este történt Medellín közelében. A balesetet szenvedő repülőgépen utaztak a brazil élvonalbeli Chapecoense labdarúgói is, akik a Copa Sudamericana döntőjének első mérkőzésére tartottak.

A hivatalos információk szerint három játékos (Alan Ruschel, Marcos Danilo, Jakson Follmann), Jimena Suárez légi utaskísérő és Rafael Henzel újságíró az öt túlélő.
A fedélzeten tartózkodó további 76 ember életét vesztette – többségükben a klub labdarúgói, edzői, vezetői és a csapatot elkísérő újságírók.

:'(
Azóta sajnos Danilo is meghalt a kórházban.