R.I.P.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sajnos ma Alfredo Quintana szervezete is feladta a harcot a hétfői infarktusa után.

Nyugodjon bekeben.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 26, 2021, 15:37:25
Sajnos ma Alfredo Quintana szervezete is feladta a harcot a hétfői infarktusa után.

Nyugodjon bekeben.

Nyugodjon békében.  :-\

Igen szomorú egy eset ez ráadásul fiatalon megy el!

Nyugodjon békében!

Meghalt Igaly Diána olimpiai bajnok sportlövő

https://telex.hu/sport/2021/04/09/meghalt-igaly-diana-olimpiai-bajnok-sportlovo

Mindig szurkoltam neki. Nyugodjon békében! :'(

Idézetet írta: TiB Dátum április 09, 2021, 09:33:00
Meghalt Igaly Diána olimpiai bajnok sportlövő

https://telex.hu/sport/2021/04/09/meghalt-igaly-diana-olimpiai-bajnok-sportlovo

Mindig szurkoltam neki. Nyugodjon békében! :'(
Teljesen megdöbbentett, nyugodjon békében.  :(

Fúúúú....pont most olvasom, s meg akartam itt osztani, de látom, hogy felkerült.

Nyugodjon békében, vigasztalást a családjának.

Szomorú dolog ez. Nyugodjon békében!

Az a feledhetetlen öröm ami az arcán volt az olimpiai győzelménél,mindig előttem lesz. Nyugodjon békében! Az örök vadászmező ezentúl a lakhelye :'(

Nyugodjon bekeben.

Nagyon szomorú ez, béke vele.

Újabb veszteség, Fülöp herceg. Fogathajtásban versenyzett sokáig.

#506 április 10, 2021, 02:12:06, BvB_09
Túladagolás okozta szívmegállásban elhunyt pénteken DMX is.

Nyugodjanak békében!

Meghalt a spanyol férfi, aki nevetése miatt lett világhírű

Meghalt Juan Joya Borja humorista és tévés személyiség, akit legtöbben El Risitas néven ismernek, illetve Amerikában csak "spanyol nevető srácként" emlegetik - írja a Vice.com.

Juan Joya Borja hosszú betegség után 65 éves korában halt meg, tavaly került kórházba.

A férfi különleges nevetése miatt először hazájában, Spanyolországban vált ismerté, miután a Ratones Coloraos műsorban szerepelt.

Az interjú során arról mesélt, hogy még fiatalkorában konyhai kisegítőként dolgozott és tengervízzel akarta elmosni az edényeket, de a víz elvitte azokat. A saját történetét annyira viccesnek találta, hogy a nevetéstől alig tudta elmesélni.

Az interjú később felkerült a YouTube-ra, és onnantól önálló életre kelt. Az egész világon számtalan mém alapjául szolgált, és milliókat nevettet meg máig. Rengeteg magyar feliratos változat is készült belőle.


Nyugodjon békében!

65 éves korában elhunyt minden idők egy legjobb játékvezetője, Puhl Sándor. A világhírű játékvezető vezette az emlékezetes brazil–olasz világbajnoki döntőt Los Angelesben 1994-ben, és három évvel később Münchenben a Dortmund–Juventus Bajnokok Ligája-döntőt is.

Nyugodjon békében!

Megdöbbentett :'(