"Fórumon eltöltött összes idő"

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 25, 2008, 19:21:26
Idézetet írta: Milan Dátum október 25, 2008, 19:08:08
Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 25, 2008, 19:04:30
Idézetet írta: Gery185 Dátum október 25, 2008, 18:56:17
Én június végén regeltem és azóta 2 nap 3óra és 1 perc, de kiszámoltam , hogy az azóta eltelt idő közel 2%-át töltöttem a fórumon(ez szerintem nem kevés :D).

Imádom :great: :great: :great: :great:

napi fél óra?  az nem olyan sok  :segg:  ;D

Jó most ha tetszik egy oldal, s a körülmények, akkor nem azt jelenti, hogy non stop ott kell ülni...:)
A végén még követelitek, hogy kaját biztositsak meg italt...habár higgyétek el szivesen tenném azt is...:)

Hát nem is mondtam, hogy ott kell ülni egész nap  ;D
De mondjuk ropit meg mogyorót tényleg küldhetnél  ;D

Nem nem....vigyázok az alakotokra...:)

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 25, 2008, 19:04:30
Idézetet írta: Gery185 Dátum október 25, 2008, 18:56:17
Én június végén regeltem és azóta 2 nap 3óra és 1 perc, de kiszámoltam , hogy az azóta eltelt idő közel 2%-át töltöttem a fórumon(ez szerintem nem kevés :D).

Imádom :great: :great: :great: :great:

napi fél óra?  az nem olyan sok  :segg:  ;D

Télleg nem sok ,de nyáron nem vt itthon netem :D de végülis még gyarapítom ;D, de amikor itt vok akkor 90%ban olvasgatok meg irogatok :D

23 nap 10 óra 43 perc de mindjárt 44 :D :D :D

Csak érdekességképpen:

Regisztráció - 2007. Február 06.

Fórumon eltöltött összes idő: 26 nap, 15 óra és 48 perc

De nálam is előfordul, hogy órákon keresztül fennmarad a gép, én meg máshol vagyok.  ;D


regisztráció: 2007. február 21.

Fórumon eltöltött összes idő: 14 nap, 21 óra és 40 perc. 

Most látom, hogy van ilyen topik is.
A fórumon eltöltött összes időm:  8 nap 22 óra 21 perc

Idézetet írta: Milan Dátum október 25, 2008, 18:52:15
Egy kis kiegészitésként:

Arra szeretnélek megkérni benneteket, hogyha bárkinek van valamilyen ötlete az oldallal kapcsolatban, az ossza meg velünk,s  mi eldöntjük, hogyha lehetséges a megvalósitás vagy sem.
Tényleg sokszor jól fog a ti elgondolásotok is, és az a cél, hogy egy olyan weboldalt müködtessünk, amely kielégiti a láttogatók vágyait.
Tehát bármit hiányoltok, vagy bármilyen ötletetek van akkor....HAJRÁ...irjátok le.  ;)
Szia Milán!Bár csak pár napja vagyok itt,sajnos még nem tudtam végig olvasni az összes témát,de szerintem nagy segitség lenne a fogadóknak,ha hétről hétre lehetne követni,itt a sportfogadas.org oldalon a top bajnokságok(Angol,olasz,spanyol,német),csapatok hiányzóit(sérülés,eltiltás,stb)

Idézetet írta: juve 75 Dátum március 18, 2010, 14:24:11
Szia Milán!Bár csak pár napja vagyok itt,sajnos még nem tudtam végig olvasni az összes témát,de szerintem nagy segitség lenne a fogadóknak,ha hétről hétre lehetne követni,itt a sportfogadas.org oldalon a top bajnokságok(Angol,olasz,spanyol,német),csapatok hiányzóit(sérülés,eltiltás,stb)

Hát ötletnek nagyon jó, de az az igazság, hogy rengeteg időbe telik ezt elkészíteni.

Idézetet írta: Milan Dátum március 18, 2010, 16:15:53
Hát ötletnek nagyon jó, de az az igazság, hogy rengeteg időbe telik ezt elkészíteni.
Evvel sajnos tisztában vagyok,volt egy játék(jelenleg fejlesztés alatt),már novembere igérték,hogy folytatják,de ez a mai  napig nem történt meg:(,ott minden ilyen statisztika szerepelt,remélem folytatják mert az nagyon jó volt,de véleményem szerint a pénz tette tönkre,pedig pár évig anélkül is faszán müködött.Üdv


Idézetet írta: Gery185 Dátum október 25, 2008, 18:56:17
Én június végén regeltem és azóta 2 nap 3óra és 1 perc, de kiszámoltam , hogy az azóta eltelt idő közel 2%-át töltöttem a fórumon(ez szerintem nem kevés :D).

Imádom :great: :great: :great: :great:

Ki hitte volna másfél évvel ezelőtt, hogy ez lesz belőlem ;D ;D
Fórumon eltöltött összes idő: 28 nap, 13 óra és 10 perc.

Megelőztél, nekem csak 21 nap 5 év alatt.


Most g... leszek.  ;D Ki veszi fel velem a versenyt?

135 nap, 39 perc

:ok: