Fogadás politikára

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Betclic:
Hány százalék voksol a Jobbikra az első fordulóban?
A Jobbik listájára leadott szavazatok aránya az első fordulóban.

10 százalék alatt            1,90
10 százalék vagy több   1,90

Hmmm?

Jajj ha nem a Betclic lenne... Már tolnám is a lóvét...
De azt is eltudom képzelni , hogy megrakom, aztán utólag törlik, mint tévedést...

Ez is érdekes azért!!!! Ugyanúgy a Betclic-nél:

Eléri a parlamenti küszöböt az LMP? (07:00)
Az LMP listájára leadott szavazatok aránya alapján az első fordulóban.


Igen: 1,52       Nem: 1,01       


Hát ez meg milyen fogadás bakker? Ilyen szorzókkal!?

Jobbikra 10% over 1,90 ért nem tűnik rossznak. Betclicknél egy over, máshol 15% -ból under egész szép kis nyereményt hozhat, ha mondjuk 14 % körüli lesz a vége.

Csak az a baj, hogy nem bízok a Betclickben... Pedig csábító.

Meg az MDF 5% under is...

Vélemény?
Az az igazság, hogy kis pénzzel nem érdekel, nagy pénzt kb (20-30000) nem merek feltolni a Betclicre, mert lehet akkor láttam utoljára...

Dilemma

Na igen, ezt én is megettem korábban. Bocs, h nem szóltam.
Betclic spec fogadások szabályzatból szemelvény:

""""A "speciális fogadások" szabályai különböznek a "fix nyereményszorzós" fogadás szabályaitól. Akárcsak a turf fogadások esetén, a speciális fogadásoknál a nyeremények kiszámítása a fogadás lezárása után történik, a fogadók által a különböző lehetőségekre feltett összegek ismeretében. A "speciális fogadások" részben látható oddsok "lehetséges nyereményszorzók"; kérjük, vegye figyelembe, hogy a lehetséges nyeremények csak tájékoztató jellegűek, és jelentősen eltérhetnek az esemény lezárása után kiszámolt nyereményszorzóktól.

A BetClic egy esemény eredményének nyilvánossá válását követően fenntartja magának a jogot az eseményre feltett összes fogadás érvénytelenítésére. A BetClic ilyen döntése mindig végleges.

További információkért lásd a BetClic turf szabályok részt """"


Tehát ezeknél tőzsdét játszanak(csak épp a rendszerüket nem alakították hozzá, hogy online lehessen). Gyűjtik 'A'-ra, nem'A'-ra a betéteket, aztán a nagy szummából lekapnak 10%-t, a többit kiosztják a győztesnek.
Szóval az 1,90-es szorzó helyett annyi lesz, amennyit arányosan a másikra raknak. Lehet találgatni hány ember rak, pont a Betclic-nél, pont a Jobbik 10% ellen. Így nézve még lehet, hogy a végén 1.00-s odds jön ki az 1.90 helyett... :noway:

Idézetet írta: Betmen Dátum március 22, 2010, 23:09:45
Na igen, ezt én is megettem korábban. Bocs, h nem szóltam.
Betclic spec fogadások szabályzatból szemelvény:

""""A "speciális fogadások" szabályai különböznek a "fix nyereményszorzós" fogadás szabályaitól. Akárcsak a turf fogadások esetén, a speciális fogadásoknál a nyeremények kiszámítása a fogadás lezárása után történik, a fogadók által a különböző lehetőségekre feltett összegek ismeretében. A "speciális fogadások" részben látható oddsok "lehetséges nyereményszorzók"; kérjük, vegye figyelembe, hogy a lehetséges nyeremények csak tájékoztató jellegűek, és jelentősen eltérhetnek az esemény lezárása után kiszámolt nyereményszorzóktól.

A BetClic egy esemény eredményének nyilvánossá válását követően fenntartja magának a jogot az eseményre feltett összes fogadás érvénytelenítésére. A BetClic ilyen döntése mindig végleges.

További információkért lásd a BetClic turf szabályok részt """"


Tehát ezeknél tőzsdét játszanak(csak épp a rendszerüket nem alakították hozzá, hogy online lehessen). Gyűjtik 'A'-ra, nem'A'-ra a betéteket, aztán a nagy szummából lekapnak 10%-t, a többit kiosztják a győztesnek.
Szóval az 1,90-es szorzó helyett annyi lesz, amennyit arányosan a másikra raknak. Lehet találgatni hány ember rak, pont a Betclic-nél, pont a Jobbik 10% ellen. Így nézve még lehet, hogy a végén 1.00-s odds jön ki az 1.90 helyett... :noway:

A jó ku..a anyjukat!
Már épp elgondolkodtam rajta, hogy kockáztatok velük én is egyet... Kössz az infót, a fene gondolta, hogy lóversenyfogadást csináltak belőle a kis pöcsök! Szép szívás lesz a végére annak aki már pakolt rájuk asszem!

Köszönjük az info-t Betmen!!! A Betclicknél semmi sem az, aminek látszik. Bizony sok ember fogja ezt megszívni. Nagyon sok. Mégegyszer kössz Betmen!


Idézetet írta: titokzatoskodó Dátum március 12, 2010, 22:53:42
Én megkérdeztem az unibet ügyfélszolgálatot erről és azt válaszolták, hogy a parlamentben fog eldőlni, hogy a Fidesz és a KDNP külön frakciót alkot-e vagy sem, azaz, akkor biztos over lesz, ha külön pártként lesznek bent. Mivel szerintem külön frakciójuk lesz, 4 párt lesz a parlamentben. Erre fogadtam is 30 euroval. A fidesz over 53.5%-ra fogadtam 80 euroval. A tobetnél fogadtam a 2/3-adra is, de az merész húzás volt. De szerintem még bejöhet: a Fidesz még csak most kezd beerősíteni, a JObbik pedig innen folyamatosan veszít a támogatói közül. Médiában alig szerepelhetnek és kezd a fidesz visszavágni az elcsábított fideszes szavazói miatt (Hír tv, Echo tv, Magyar hírlap, Magyar Nemzet).
Az mszp 18.5% fölött nagyon csábító. Az könnyen meglehet szerintem.

Nekem azt mondták az unibet chates ügyfélszolgálatán, hogy a fogadás szempontjából a Fidesz és a KDNP egy pártnak számít, mert közös listájuk van.

Nem tudjátok ezek a listára vagy a megszerzett mandátumokra vonatkoznak?
Mert nagyon nem mindegy...

Hoppá srácok mi van itt!
Nem lesz budapesti MDF-lista... 4% a határ, de ez is necces, viszont LMP határa felugrott 5.5%-ra, szerintetek ez nem irreális, főleg, hogy az odds, csak 1.62 az overre, és 2.15 az underre. Vagy tényleg ilyen erősek lennének? Az igaz, hogy Budapesten MDF-lista híján nagyon megerősödnének.. Hjajj de nehéz ez a dolog :redchug:

"A szavazatok hány százalékát kapja a párt?"
Tehát a fogadások a listára leadott szavazatokra vonatkoznak.
Az LMP oddsa szerintem nem irreális, az egyik közvéleménykutató szerint potenciálisan 9%-ot is kaphatnak.
Én még a 3% fölöttre fogadtam 1,8-ért:)
Az MDF-nek pedig még lehet listája fellebbezés után.

Azért az LMP 9% az durva lenne. Akik kiábrándultak a három nagyból -ami azért nem nehéz-, azaz FIDESZ, MSZP, JOBBIK, és mégis szavazni akarnak, azoknak megfelelő alternatíva az LMP. Gondoltam, hogy erősödni fognak, de a 9 % kicsit durvának tűnik így első blikkre. Én is még 3 % ból tettem, csak sajnos nem volt elég vér abban a bizonyosban, hogy komolyabb pénzt tegyek rájuk. ...  Bár nem biztos itt semmi sem. Olyan ez, mint a foci. Csak a lefújás után lehetünk benne biztosak... Vagy még akkor sem, mert valaki úgyis csalással vádol majd valakit, hisz tudjuk hol élünk  ;)

Bár már nem merek komolyabb hozzászólást írni, pláne ide nem, mert a tiltás a fejem felett lebeg  ::)

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 25, 2010, 17:56:20
Azért az LMP 9% az durva lenne. Akik kiábrándultak a három nagyból -ami azért nem nehéz-, azaz FIDESZ, MSZP, JOBBIK, és mégis szavazni akarnak, azoknak megfelelő alternatíva az LMP. Gondoltam, hogy erősödni fognak, de a 9 % kicsit durvának tűnik így első blikkre. Én is még 3 % ból tettem, csak sajnos nem volt elég vér abban a bizonyosban, hogy komolyabb pénzt tegyek rájuk. ...  Bár nem biztos itt semmi sem. Olyan ez, mint a foci. Csak a lefújás után lehetünk benne biztosak... Vagy még akkor sem, mert valaki úgyis csalással vádol majd valakit, hisz tudjuk hol élünk  ;)

Bár már nem merek komolyabb hozzászólást írni, pláne ide nem, mert a tiltás a fejem felett lebeg  ::)


A 9% szerintem is túlzás, nem véletlenül ez csak potenciális, vagyis ha a párt által megszólítható összes ember az LMP-re szavazna. De 5-6%-ra komoly esély van véleményem szerint, tehát a szorzók kb reálisnak tűnnek. Az MDF körüli botrányok is az LMP-nek kedvezhetnek. Egyébként a 3% szinte biztosnak mondható: 63%-os részvétel mellett ez 153 ezer szavazatot jelent. 85 ezer kopogtatócédulát gyűjtöttek össze, tehát ennek a duplája kéne. Az EP választáson 27e cédulájuk volt és 75e szavazatot kaptak. Ha most is hozni tudják ezt az arányt, akkor 238e szavazatuk lenne. És akkor ez még egy nagyon szerény becslés, mert azóta mind az ismeretségük, mind a támogatottságuk erősen növekedett. Ezek alapján én a 3%-ot 98%-ra biztosra veszem, úgyhogy nem kell aggódnunk:) Én kicsit többet tettem is föl emiatt. Érdekes volt az is, hogy pár nap alatt hogyan változott nagyott az odds, pedig sztem semmi lényeges nem történt ezalatt.

Az Unibeten és a Tobeten kívül lehet még valahol fogadni a választásokra?
Annyit tudok, hogy a Bet-at-home-on lehetett, csak levették. (A Betclices agymenést nem is sorolom ide.)

Az LMP-s 3% overt én is úgy gondolom hogy könnyű szívvel lehet tenni. De szerintem a parlamenti küszöb lehet nekik a vízválasztó. Ha szerencséjük van akkor pozitív irányban. Mert épp lehet , hogy sokan szavaznak majd rájuk, de ha magas lesz a részvétel akkor az nekik nem kedvez. Mert akkor sok elégedetlen ember megy el szavazni, akinek "konkrétabb" választása lesz. A közepes , kb 60% körüli részvételi aránynál lehetnek befutók... Mert a kevés részvételi aránynál meg pont azok fognak elmaradni, akik senkire , de ha már valakire, akkor rájuk szavaznának.
Bár attól is sok függ, hogy mennyien olvassák el a céljaikat, terveiket. Mert lehet, hogy sok szimpatikus dolgot mondanak, de itt hallom a legnagyobb baromságokat is (legeltessünk az egész országban... persze... mindjárt rohanok is birkát venni...  :idiot2:)... Szerintem ha jobban elmélyednek az emberek a programjukban, akkor csak az "én útálok mindenkit, de elmegyek valakire szavazni" típusú szavazatokból fognak kapni. Ez pedig nálunk általában több , mint 3%....  :crazy2:
De kilencnél remélhetőleg kevesebb!

Srácok ne haragudjatok meg, de ha kicsit jobban megnézitek az LMP-t, akkor simán levágható, hogy melyik pártnak az utódja úgymond. Ki nevezte 2006 okt. 23-át rasszista erőszaknak? Hát az LMP is annak nevezi, legfőbb célirányuk az egyenlőség meg ilyen pacifista liberális faszságok, szóval kimondom: Igen az SZDSZ utódja. Szerintetek egy noname 2%-os pártnak honnan van pénze annyi plakátra meg annyi (fizetett) aktivistára? Hát az SZDSZ tőke szépen átmozgott oda. Ezt csak azért mondom, hogy, ha gondolkodna valamelyikőtök LMP-n, akkor ennek fényében húzza be az ikszet, ha ezt átlátná mindenki, akkor maradnának 1%-on!