Fogadás politikára

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Segítsetek

Lehet valahol arra fogadni, hogy D. Trump lemond az elnöki pozicióról? :-)

Én mintha láttam volna ilyesmit az Unibeten a Politika fül alatt hármas szorzóért.

Idézetet írta: Nezocsa Dátum január 12, 2017, 17:28:44
Segítsetek

Lehet valahol arra fogadni, hogy D. Trump lemond az elnöki pozicióról? :-)

A paddy powernél van mindig rengeteg politikai fogadás - most is van egy csomó Trump ajánlat http://www.paddypower.com/bet/politics/other-politics/us-politics?ev_oc_grp_ids=2657726 - ha esetleg el tudod őket érni, mert ugye magyarok nem játszhatnak náluk.

Idézetet írta: TiB Dátum január 12, 2017, 17:39:06
Én mintha láttam volna ilyesmit az Unibeten a Politika fül alatt hármas szorzóért.

Már rakom is 3.00 ért Köszi....

Panem et circenses  :-X

Idézetet írta: Nezocsa Dátum január 12, 2017, 17:59:37
Már rakom is 3.00 ért Köszi....

Fortes fortune adiuvat :)

Idézetet írta: Nezocsa Dátum január 12, 2017, 17:59:37
Már rakom is 3.00 ért Köszi....

Még tettem többet :--)


Miben bízol?
Ha az oroszok segítették ebbe a pozícióba, nem véletlenül tették. Akkor abban is segítik majd, hogy ott is maradjon  :)

De nem kukacoskodni akarok, inkább kíváncsi vagyok, miért is bízol ebben a tippben  :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 16, 2017, 14:35:21
Miben bízol?
Ha az oroszok segítették ebbe a pozícióba, nem véletlenül tették. Akkor abban is segítik majd, hogy ott is maradjon  :)

De nem kukacoskodni akarok, inkább kíváncsi vagyok, miért is bízol ebben a tippben  :)

Jól mondod: őt segítették az oroszok. Ha én a republikánus párt tagja lennék de lehetnék akár demokrata is mindegy mert az amerikaiak még mindig oroszellenesek. Ha tudomásomra jut, hogy Putyin segített és a markában tartja az USA elnökét, akkor mindegy, - hogy mely párt tagja is - lemondatnám az adott párt, majd az  alsóház és a szenátus segítségével. Az USA törvényei megengedik.

megjegyezném: a piac már kezdi beárazni:

http://trendmonitor.hu/10-meglepetes-2017-re-7-resz-trump-lemond/

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 16, 2017, 14:35:21
Miben bízol?
Ha az oroszok segítették ebbe a pozícióba, nem véletlenül tették. Akkor abban is segítik majd, hogy ott is maradjon  :)

De nem kukacoskodni akarok, inkább kíváncsi vagyok, miért is bízol ebben a tippben  :)

70 éves Trump, alapból már a kora is ellene szól és szorgalmasan gyűjti a befolyásos ellenségeket is. Ráadásul nem tűnik egy higgadt fazonnak, az meg káros alapból az egészségre.  :)
(ha itt fórumozott volna tavaly, akkor szerintem ki sem jött volna a Gumiszobából...)

Mondjuk egy 5-ös, 6-os szorzóban már lenne érték, a 3-as odds inkább "rablás" kategória és csak biztatják vele az ellendrukkereit.  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum január 16, 2017, 18:44:28
Mondjuk egy 5-ös, 6-os szorzóban már lenne érték, a 3-as odds inkább "rablás" kategória és csak biztatják vele az ellendrukkereit.  :)

Ugyanezt gondolom. Ha ezek a "szakértők" 5% esélyt adtak a lemondására, akkor szerintem a komolyabb szakértők is maximum 10-15%-ra mondják (és akkor még nagyon jóindulatú voltam) a lemondását. A fogadóiroda pedig 33%... Nem sok értéket látok benne, max annyit, hogy lehet rá fogadni.

Mondjuk most 'csak' 3.75 La Pen a bet365-nél, de a közelmúlt, az elmúlt évek történései alapján szerintem egy próbát Marine Le Pen-re fogadni. Persze messze álljon tőlem bárkit is befolyásolni, meg a felmérések is bevisznek az erdőbe, ezt tapasztaltuk a brexitnél, meg Trumpék esetében is... Na meg én ugyan nem sokat értek a politikához, de ha Putyinék Le Pen-t támogatják, akkor Le Pen fog nyerni  ;D

http://www.fortunaweb.hu/Napi_fogadasi_tipp_-_Franciaorszagi_elnokvalasztas_2017633

bet365-speciális-Észak-Amerika fül alatt van pár új Trumpos fogadási opció. Nézzen rá, akit érdekel.