Fogadás politikára

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Nem olyan meglepő Trump jelölése szerintem. Az, hogy jelölt, önmagában nem jelent semmit, Adolf Hitler, Vlagyimir Putyin és Joszif Sztálin is jelölve volt, ahogyan a 2000-es években a korrupcióról elhíresült FIFA is. Kellett valami pozitív megerősítés a kampány előtt, hogy Trump békés és jó ember, akire szavazhat a népe Bidennel szemben.

Marketingnek egészen jó, nem véletlen az sem, hogy bevándorlásellenes politikus javaslata ez. Az a Christian Tybring-Gjedde terjesztette fel, aki 2015-ben azt nyilatkozta, hogy a NATO túlságosan agresszívan lép fel Putyinnal szemben, javasolta, hogy most már a nyugati országoknak csökkenteni kell a gazdasági szankciókat az oroszokkal szemben. Ő volt az első olyan politikus, aki rögtön felszólalt az oroszok mellett az orosz-ukrán konfliktusban, támogatva Putyinékat, hogy semmi gond a Krím elfoglalásával.  Azt is mondta, hogy ideje most már beismerni, hogy oroszok nem hagyják el a Krím-félszigetet (ezzel arra utalt, hogy el kell fogadni, hogy az oroszok háború révén elfoglalták azt).

Az már csak hab a tortán, hogy amikor Trump beiktatása volt, ki ült az első sorban Washingtonban? Christian Tybring-Gjedde.
Ki volt az, aki pozitívan nyilatkozott az USA NATO-tól való távolodásától? Christian Tybring-Gjedde.

Lehetne még ezt sorolni, de szerintem látható a kapcsolat a három ember között. A nagy vezetőknek pedig valahogyan stabilizálni kell a hatalmukat, mert érezhetően rezeg a léc, nem véletlenül javasolta a 80 év feletti Tyereskova (biztos nem saját ötlet volt), hogy legyen Putyin 2036-ig elnök. Navalnij mérgezés? Véletlen? Ahogyan az sem véletlen, hogy Andrzej Duda minimálisan behúzta a választást a lengyeleknél, amit nem is számoltak újra, mert szűken, de pont annyival nyert Duda, amivel nyernie kellett. Járvány közepette csináltak egy szavazást, varsói polgármester "semmiből" hozott 49%-ot, elképzelhetjük, mi lett volna, ha több ideje van felkészülni és normális feltételek is adottak. Fehéroroszoknál Lukasenkát már lassan a saját gyereke se választaná meg, de muszáj volt egy formális szavazást tartani. Amerikában is jönnek majd a levélszavazások, Trump előre felhívta a figyelmet, hogy csalás lehet a demokraták részéről, so sweet.  ;D

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 17, 2020, 23:05:03
A homoszexualitás meg evolúciós hátrány, kihaláshoz vezethet.

Igen, mert hetero szülőknek nem lehet meleg gyermeke...   ;)

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 15, 2020, 13:41:51
Igen, mert hetero szülőknek nem lehet meleg gyermeke...   ;)

Ez egy értelmezhetetlen válasz, Knapp öregszel, vagy túl meleg volt nálatok a nyáron :D

Ingoványos területre léptünk itt szerintem, én Trumpra szavaztam, de most már nem tudnám megtippelni, ki nyer. Biden szenilis, és könnyen kontraproduktívvá válhatnak az amerikai események, de Biden is nyerhet pl. a gazdasági, egészségügyi helyzet miatt. Tegnap volt az első vita egyébként.

Fel is ugrott Trump odds-a egy picit  ;D Egyébként nem fura, hogy egy ekkora országban két 'ilyen' ember az elnökjelölt. NBA-ben is ott van a pólokon, hogy VOTE, de kérdem én, hogy kire??? Szegény amerikai állampolgárok vannak bajban.

(Egyébként szerintem Trump nyer, de hátha kúszik még feljebb a szorzó)

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 30, 2020, 09:42:12
Fel is ugrott Trump odds-a egy picit  ;D Egyébként nem fura, hogy egy ekkora országban két 'ilyen' ember az elnökjelölt. NBA-ben is ott van a pólokon, hogy VOTE, de kérdem én, hogy kire??? Szegény amerikai állampolgárok vannak bajban.

(Egyébként szerintem Trump nyer, de hátha kúszik még feljebb a szorzó)

Jó meglátás; tényleg érdekes, hogy ilyen jelöltek vannak :laugh: Talán azt tudom elképzelni, hogy a két tábor nem is a saját jelöltjével foglalkozik, hanem csak a másikéval, hogy az milyen ratyi; így azt nem veszik észre, hogy az övéké pont ugyanolyan ratyi ;D

Érdekes az odds mozgás


En egy kicsit csalódott vagyok , mert egyik sem fekete , ázsiai , transzszexuális  vagy transzvesztita de meg nő sem.  :eek:

Van itt ez a Kamala is, 81.00-es odds, bár ahogy olvasom, ilyen 1-2% a támogatottsága  ;D
Trump már 2,35, nem semmi  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 01, 2020, 10:16:31
Van itt ez a Kamala is, 81.00-es odds, bár ahogy olvasom, ilyen 1-2% a támogatottsága  ;D
Trump már 2,35, nem semmi  ;D
Kamala Harris csakis helykitöltés miatt van ott, hiszen már vállalta, hogy Biden alelnöke lesz. Tehát teljesen biztos, hogy idén nem lesz belőle elnök.
Persze, ettől még fogadhasz rá, ha mégis ezt akarod. Én csak jeleztem, hogy hiába lesz.

Azért érdekes hely ez az Amerika, a filmek miatt nagyon szívesen végigszaggatnék a 66-os úton egy Mustanggal, megnézném a Grand Canyont, és így tovább, de totál hülyékkel van tele az ország. Párttól meg politikától független ez a Biden meg a Trump totál katasztrófa, egy távirányítós autót nem bíznék rájuk, ezek az amcsik meg a világ legnagyobb hatalmú emberévé teszik majd az egyiket. Észért nem mennek a szomszédba az amcsik az biztos, és mégis világhatalom, fura az egész.

Amikor a politika fogad sportra

Orbán Viktor szelvényét feladta, a honfitársak reagáltak. Olvasd tovább


Idézetet írta: csabax Dátum október 01, 2020, 11:08:50
Kamala Harris csakis helykitöltés miatt van ott, hiszen már vállalta, hogy Biden alelnöke lesz. Tehát teljesen biztos, hogy idén nem lesz belőle elnök.
Persze, ettől még fogadhasz rá, ha mégis ezt akarod. Én csak jeleztem, hogy hiába lesz.
@oakland23:

Kiegészítés:

Ezekre a koronavírusos időkre való tekintettel azért talán mégis megérheti némi nagyon kevés pénzt tenni. Persze, figyelembe kell venni, hogy a nyerési esély 0.5 százalék körül van, szóval szerintem csakis szórakozásból érdemes fogadni, s csakis annyira kevés pénzzel, amely összeg után nem kesereg az ember, ha majd elbukja. Ami eléggé valószínű. Ám hátha. Ki tudja, merre.

https://444.hu/2020/10/02/mi-lesz-a-valasztason-ha-a-koronavirus-elviszi-trumpot-vagy-bident

Idézetet írta: csabax Dátum október 01, 2020, 11:08:50
Kamala Harris csakis helykitöltés miatt van ott, hiszen már vállalta, hogy Biden alelnöke lesz. Tehát teljesen biztos, hogy idén nem lesz belőle elnök.
Persze, ettől még fogadhasz rá, ha mégis ezt akarod. Én csak jeleztem, hogy hiába lesz.

Kamala Harris-re én is raktam jelképesen egy ezrest még mikor alelnöknek jelölték, mivel ha Bidennel történne valami, akkor jó eséllyel ő lenne az elnökjelölt. (aki aztán 60% valószínűséggel nyerne is)

Ilyen idős jelölteknél a természettel is számolni kell.


Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 15, 2020, 15:04:55
Ez egy értelmezhetetlen válasz, Knapp öregszel, vagy túl meleg volt nálatok a nyáron :D

Szerintem a buzizás rontja a szövegértési képességeket.  ;)

Idézetet írta: Knapp Dátum október 02, 2020, 17:43:40
Szerintem a buzizás rontja a szövegértési képességeket.  ;)

Ez így lassan a világ legtovább tartó beszélgetése lesz Knapp :)

Én békejobbot nyújtok a lezárásra, egyetértek, hogy mindenki úgy használja a nemi szervét, ahogy szeretné. :angel: