Fogadás politikára

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Az úgynevezett vita a két jelölt között inkább bohózat volt mintsem párbeszéd.Még lesz közöttük vita "show",de kérdem én minek?Érvelni nem érvelnek!Akkor még is kit győznek meg? :redchug:

Idézetet írta: Knapp Dátum október 02, 2020, 17:43:40
Kamala Harris-re én is raktam jelképesen egy ezrest még mikor alelnöknek jelölték, mivel ha Bidennel történne valami, akkor jó eséllyel ő lenne az elnökjelölt. (aki aztán 60% valószínűséggel nyerne is)

Ilyen idős jelölteknél a természettel is számolni kell.
És Trumpnak ki a helyettese?


Most kire érdemes fogadni a politikai választáson ?


Idézetet írta: Hentesáru Dátum október 26, 2020, 17:07:17
Most kire érdemes fogadni a politikai választáson ?

Ha az amerikai elnökválasztásra gondolsz, akkor bet365-ön a szorzók most:

Biden 1,47
Trump 2,75

Hogy kire érdemes? Talán majd jön valaki egy átfogóbb helyzetjelentéssel; de én 1,47-ért biztosan nem mennék Trump ellen.

Ha Biden nyer, lehet másnapra elfelejti.

A vírus kezelése miatt bukott szerintem sok szavazatot Trump,de ez csak az én meglátásom.Azért van csak ennyi Bidenen.

Nekem úgy tűnik, hogy a pojáca valamiféle blitzkrieg-taktikát alkalmaz.


+
Az is még különbség a 4 évvel ezelőtthöz képest, hogy akkor sok amerikai még nem tudta, hogy mekkora hatalmas vadbarmot szabadítanak saját magukra és honfitársaikra, ám ezúttal, 4 évvel később, már pontosan tudják, hogy milyen vadbarom kér tőlük újabb 4 évre bizalmat.


Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum október 28, 2020, 16:47:46
Hibbant vagy feledékeny elnöke lesz Amerikának?

Szorzók alapján Joe Biden lesz a befutó. Olvasd tovább
Szerintem lehetséges olyan verzió is, hogy elnökké választása esetén Joe Biden lemond majd 1-2 év múlva, s az alelnöke, Kamala Harris lesz az Amerikai Egyesült Államok elnöke.

Idézetet írta: csabax Dátum október 28, 2020, 17:29:59
Szerintem lehetséges olyan verzió is, hogy elnökké választása esetén Joe Biden lemond majd 1-2 év múlva, s az alelnöke, Kamala Harris lesz az Amerikai Egyesült Államok elnöke.

Vagy a lakásügyi miniszter  ;) :) ;) :) ;) :)

Idézetet írta: Nezocsa Dátum október 28, 2020, 22:29:09
Vagy a lakásügyi miniszter  ;) :) ;) :) ;) :)
Engem egyáltalán nem zavar, legyen az, ha te azt szeretnéd. ;) :) ;) :) ;) :)