Fogadás politikára

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



https://www.youtube.com/watch?v=Akq0xeu-RHE&feature=emb_logo

Az öreg nem szarozott, komment a videó alatt:
Trump can't drink a glass of water with one hand.. or two.  ;D

Trump megint behúzza nagyobb szorzón. Nem semmi.

A levélszavazatok még simán átfordíthatják. Állítólag ott 70-80 százalékban vezet Biden. Most épp átvette a vezetést Wisconsinban, és ha ez meglenne akkor a Georgia, Pennsylvania, Michigan hármasból már csak egy állam kéne neki.

Szerintem is elviszi már Trump.(Nem azért mondom mert szeretném)

Maradt, ha jól számoltam 9 billegő állam. Sok levélszavazat, eddig így állnak: Biden 224 elektori, míg Trump 213 elektori szavazat. Hátralévő államokban az alábbi a megoszlás
Wisconsin (10 elektori): Biden 49,3% vs Trump 49%  levélszavazatok többsége olyan helyről érkezik, ahol Biden sikerét valószínűsítik
Michigan (16 elektori): Trump 51,3% vs Biden 47%  itt 81%-os a feldolgozottság, gyakorlatilag a maradék 1-1,2 millió szavazatból minimum 200k-val kéne nyernie Bidennek
Maine (4 elektori): Biden 54,6 vs Trump 42,3%  Itt még csak 70%-os a feldolgozottság, előrejelzések szerint behúzza Biden, valószínűleg meglehet mind a 4 elektori (de három már biztos), maradék államok közül az egyedüli, ahol megosztják a szavazatokat
Georgia (16 elektori): Trump 50,5% vs Biden 48,3% mindez 92%-os feldolgozottságnál. Körülbelül 400-500 ezer szavazat lehet vissza, amiből minimum 100 ezerrel kéne nyernie Bidennek
North Carolina (15 elektori): Trump 50,1% vs Biden 48,7% eddig 95%-os a feldolgozottság. Körülbelül 300 ezer szavazat van vissza, abból kéne minimum 90 ezerrel nyernie Bidennek
Pennsylvania (20 elektori): Trump 55,1% vs Biden 43,6% eddig 75%-os a feldolgozottság. A hátralévő 1,7 millió szavazatból 700 ezerrel kéne nyernie Bidennek.
Arizona (11 elektori): Biden 51,8% vs Trump 46,8% eddig 82%-os a feldolgozottság. A hátralévő 600 ezer szavazatból 150 ezerrel kéne minimum nyernie Trumpnak.
Nevada (6 elektori): Biden 49,3% vs Trump 48,7%  eddig 86%-os a feldolgozottság. Ma már nem lesz folytatás, de a levélszavazatok alapján, valószínűleg Biden megnyeri, hiába az kicsi differencia.
Alaska (3 elektori): Trump 61,4% vs Biden 34,7% eddig 36%-os a felldolgozottság. Még 240 ezer szavazat van vissza, amiből 40 ezer pluszban kéne zárnia Bidennek.

A levélszavazatok többségében Bidennek kedveznek, egyes számítások szerinte 70%-ban, mások szerint 60%, valaki szerint meg 80%. Számoljuk egy 65%-kal, körülbelül reális lehet.
Wisconsin: Biden győzelem
Michigan: Biden győzelem
Maine: Biden győzelem (3 elektori biztos)
Georgia: Biden győzelem
North Carolina: Biden győzelem
Pennsylvania: Trump győzelem
Arizona: Biden győzelem
Nevada: Biden győzelem
Alaska: Biden győzelem

Ez abban az esetben lenne, ha 65%-kal nyerné mindenhol a levélszavazatokat Biden. Kérdés nélkül nyerne, két szorosabb állam lenne, North Carolina és Michigan. Ugyanakkor az látszik, hogy mire beírtam ezt bejegyzést, addigra Michigan 81%-os felldogozottságról 83%-ra ugrott, tovább apadt Trump előnye. Addig 4,3% volt, míg mostanra 1,3%-ra csökkent. Nem értem, miért gratulálnak Trumpnak, illetve miért gratulált magának Donald, mert azért annyira közel sem biztos a győzelemre, eddigi tendenciák alapján, ha továbbra is így alakul a levélszavazatok aránya, nyerni fog Biden.

Bet365-nél Bidenre 1.53-at adnak, míg a Unibetnél 1.50-et.

Folyamatosan csokken Biden oddsa. Az elmult oraban 1,70rol 1,53ra.

Pennsylvania állam ahol 75%nal  55%-43,6%ra allt Trump, most jelenleg 1,72 - 2,00 az odds. Sok mindent elarul. Elkezdtek a levelszavazatokat szamolni.

Sot most ugrott 1,83 - 1,83ra.. Nyilvan a bookik tudnak valamit. Van infojuk percrol percre.

#428 november 04, 2020, 13:06:31, Powell
Nem is gondoltam,hogy lehet még fogadni.Jó hogy beírtátok srácok :ok:
Már csak 1,44 Biden.


Ha jól számoltam, akkor a 224 Biden elektoriban nincsen benne a Maine elektorija, ami jelenleg 3 elektorit jelent, de valószínűleg 4-et. Azzal együtt minimum 227, de inkább 228. Ehhez jön Wisconsin (10 elektori), Nevada (6) és Arizona (11). A levélszavazatok csak megerősítik az előnyét, szóval ez még 27 elektori szavazat. Ezzel minimum 254 elektorija lenne. Michiganben közben 0,5%-ra csökkent Trump előnye, vaszínűleg megfordítja ezt az államot Biden, ami 16 elektorit jelent. Ezzel 270 meg is van, ami a győzelmét jelenti. Teljesen jogos ezek alapján az 1.25-re csökkenő szorzója (nagyjából 45 perc alatt csökkent le 1.50-ről).



Sokat süt a nap, jók a csajok ott.

Pennsylvaniat is elviszi, nem csak Michigant. Nem nagyon kell mar matekozni.