III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!
Valaki tudja, hogy hol tudom megnézni a bíróküldéseket a top bajnokságokban is?

Idézetet írta: SportKalkulátor Dátum december 23, 2017, 17:26:25
Sziasztok!
Valaki tudja, hogy hol tudom megnézni a bíróküldéseket a top bajnokságokban is?

Attól függ, hogy mennyire előre kéne, de a soccerway ilyen szempontból nem rossz, ott megtalálod aznap a bírókat, akiket kijelöltek a meccsekre.

Tökéletes, köszönöm! :)

Boldog új évet kívánok falábúéknak!


Ryan Giggs lehet Wales szövetségi kapitánya?

Közel két hónapja üres a walesi kispad, januárban eldől ki lesz a befutó. Tovább


Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum január 03, 2018, 12:48:04

Közel két hónapja üres a walesi kispad

Érdekes, mi a meccs nélküli 3 hónapra is szerződtettünk szövetségi kapitányt...
Ennyivel előrébb járunk náluk.   :)

#2076 január 03, 2018, 14:50:24, csabax
Idézetet írta: Knapp Dátum január 03, 2018, 13:42:52
Érdekes, mi a meccs nélküli 3 hónapra is szerződtettünk szövetségi kapitányt...
Ennyivel előrébb járunk náluk.   :)
Legalább, mi, magyarok legyünk gálánsak és nagyvonalúak!
Szerintem semmiség az a 45 millió forint - azaz 3x15 millió - ablakon kidobott pénz a meccs nélküli 3 hónapra! Hiszen ha a verhetetlen magyar fociválogatottat vesszük alapul, akkor bizony úgy le van maradva az a pribékekkel és tudatlanokkal teli walesi fociválogatott, hogy még a kanyarban sincsen!
Hajrá magyarfoci! Hajrá Pinyő!
;) ;) ;)

Csóri Giggs egy sor melóra jelentkezett már, de sehova nem akarják felvenni. Remélem ez összejön neki, bár én biztos Pulis venném fel, a walesi stílus mintha mutatna némi hasonlóságot az általa nyomatott taktikával :D

Hogy is van az az elcsépelt közhely? A focit gólra játsszák?


Ágyús lesz Aubameyang? 1.20-as szorzó!

60 millió euró körüli összegért köthet ki Angliában a gaboni támadó. Tovább


Úgy elesett, hogy egyenlítő gól lett belőle

Egyedi megoldással szereztek gólt a litván futsal meccsen. Tovább


Paraguayban felszívnak egy csíkot, ha gól van

Roque Santa Cruz gólja után érdekes pillanatot kapott el a kamera. Tovább


"Első évemben, ősszel, futsalelemekkel próbálkoztunk, mindenki megkajálta, szereztünk is harminckét pontot. Tavasszal ezt már nem tudtuk megcsinálni. Az előző szezonban a hármas és négyes védőlánc váltásával nyertünk területeket, ebből összejött mintegy harminc pont. A visszavágókra megint kielemeztek minket. Idén azt hittem, hoztunk annyi egyéni kvalitást, hogy tudunk meglepetést okozni, de nem sikerült. Most is a szervezett játékkal pötyögtetjük a gólokat. A sok fiatalnak azonban ingadozik a teljesítménye, ezt át kell vészelni."

https://mno.hu/foci/dardai-pal-amig-nem-lesz-futballfilozofiank-addig-nincs-mirol-beszelni-2445075

Érdekes interjú, nagy figura ez a Pali :)

Idézetet írta: TiB Dátum február 13, 2018, 00:29:41
"Első évemben, ősszel, futsalelemekkel próbálkoztunk, mindenki megkajálta, szereztünk is harminckét pontot. Tavasszal ezt már nem tudtuk megcsinálni. Az előző szezonban a hármas és négyes védőlánc váltásával nyertünk területeket, ebből összejött mintegy harminc pont. A visszavágókra megint kielemeztek minket. Idén azt hittem, hoztunk annyi egyéni kvalitást, hogy tudunk meglepetést okozni, de nem sikerült. Most is a szervezett játékkal pötyögtetjük a gólokat. A sok fiatalnak azonban ingadozik a teljesítménye, ezt át kell vészelni."

https://mno.hu/foci/dardai-pal-amig-nem-lesz-futballfilozofiank-addig-nincs-mirol-beszelni-2445075

Érdekes interjú, nagy figura ez a Pali :)
Nagyon sok területre kiterjedő cikk, kezdve a magyar társadalmi, iskolai problémáktól a futball elemekig, érdemes elolvasni egy "németes" szemszögű szakember gondolatait!!!
Ezért szeretem az MNO sport részlegét, mindig igényes interjúkkal, cikkekkel jönnek elő! :great:

Az egyik legtutibb csajozós duma!  ;)