III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A nap híre számomra a Palermo-Milan meccs utáni nyilatkozatok egyike. A hazaiak kapusa az első félidőben kitolta Ronaldinho tizenegyesét, íme a magyarázat:

"Amelia a lefújás után azt is elárulta, hogyan tudta kivédeni Ronaldinho, egyébként jól helyezett büntetőjét: "Ronaldinho éppen úgy futott neki a labdának, ahogy a PlayStationben szokott. Ez nagyon különös volt a számomra" - szolgált meghökkentő magyarázattal a bravúrjára a palermói portás."

Fergeteges, mostantól elsőszámú kapusedzői feladat lesz Playstation-özni a kapusokkal, hogy megtanulják a csatárok mozgását. Hol van az, amikor kis könyvekbe irogatták a játékosok szokásait a kapusok!

Idézetet írta: szigo Dátum december 01, 2008, 08:59:08
A nap híre számomra a Palermo-Milan meccs utáni nyilatkozatok egyike. A hazaiak kapusa az első félidőben kitolta Ronaldinho tizenegyesét, íme a magyarázat:

"Amelia a lefújás után azt is elárulta, hogyan tudta kivédeni Ronaldinho, egyébként jól helyezett büntetőjét: "Ronaldinho éppen úgy futott neki a labdának, ahogy a PlayStationben szokott. Ez nagyon különös volt a számomra" - szolgált meghökkentő magyarázattal a bravúrjára a palermói portás."

Fergeteges, mostantól elsőszámú kapusedzői feladat lesz Playstation-özni a kapusokkal, hogy megtanulják a csatárok mozgását. Hol van az, amikor kis könyvekbe irogatták a játékosok szokásait a kapusok!

;D

Idézetet írta: TiB86 Dátum november 29, 2008, 22:25:49
VASAS–VÁC-ÚJBUDA 7–1 (3–1)
Illovszky-stadion, 76 néző





Ebben a 76 nézőben a 2 kispadon helyet foglalt "nézők" is benne vannak vajon?!

Idézetet írta: hargitomi Dátum november 28, 2008, 17:30:18
Ronaldinho nagyon magára talált a Milannál! :beerchug:

Szabadrugás gól a Portsmouth ellen! :great:

A Milan az ilyen csapat, aki jókor jó játékost szerződtett.

Ez igaz, ugyanakkor nézd meg Kaka-t:ahogy egyre jobban megy ronaldinhonak, azóta valahogy frusztráltabb vagy nem is tudom hogy mondjam, mintha Kakat nyomasztaná Ronaldinho jelenléte és jó formája. Szerintem nem véletlenül emlegetik vele kapcsolatban a manchester city-t.

Idézetet írta: Lacapi Dátum december 06, 2008, 18:58:51
Idézetet írta: hargitomi Dátum november 28, 2008, 17:30:18
Ronaldinho nagyon magára talált a Milannál! :beerchug:

Szabadrugás gól a Portsmouth ellen! :great:

A Milan az ilyen csapat, aki jókor jó játékost szerződtett.

Ez igaz, ugyanakkor nézd meg Kaka-t:ahogy egyre jobban megy ronaldinhonak, azóta valahogy frusztráltabb vagy nem is tudom hogy mondjam, mintha Kakat nyomasztaná Ronaldinho jelenléte és jó formája. Szerintem nem véletlenül emlegetik vele kapcsolatban a manchester city-t.


Ja igazad van. Észrevettem én is, ahogy mondod.

Championship: Gyepes Gábor bekerült a hét válogatottjába

"Az angol másodosztályban szereplő Cardiff City magyar védője, Gyepes Gábor bekerült az elmúlt hét válogatottjába – adta hírül a korábbi ferencvárosi futballista klubja.
Gyepes Gábor a hétvégén végigjátszotta a Cardiff City–Preston mérkőzést, és elévülhetetlen érdemei voltak abban, hogy csapata nem kapott gólt, és 2–0-ra megnyerte a találkozót. Ezzel érdemelte ki, hogy klubjából egyedüliként bekerült az elmúlt hét válogatottjába az angol másodosztályban.
A korábbi ferencvárosi védőnek a hétvégi volt a harmadik olyan bajnoki találkozója a walesi csapatban, amelyen a teljes játékidőt pályán töltötte, és ez volt a második győztes meccse a Cardiff színeiben.
A Cardiff 21 meccs után az 5. helyen áll a bajnokságban. "

Nagyon mélyről jött vissza. Elismerésem a kitartásáért! :ok:

Még csak 99%, de úgy tűnik Hevesi Tamás lesz a Reac edzője! Emellett eltörpül Schuster menesztése a Realból ;D

Végre egy edző, aki énekelni is tud. Nem kell ide Julio Ignecias, mert az a taktikához nem értett :)
Ez kell az NB1-nek, ide is celebeket, én megnézném a Győr kispadján Bódy Szilvit!

Idézetet írta: szigo Dátum december 09, 2008, 14:55:46
Végre egy edző, aki énekelni is tud. Nem kell ide Julio Ignecias, mert az a taktikához nem értett :)
Ez kell az NB1-nek, ide is celebeket, én megnézném a Győr kispadján Bódy Szilvit!

Bizony-bizony...s a Fradién Győzikét...:)

Genaro Gattuso akár 6 hónapig nem játszhat.

A Milan középpályása a vasárnapi Catania ellen szenvedett sérülést, s a vizsgálatok alapján egy nagyon súlyos sérülésről van szó, melynek következtében a Milan "Bull Dog"-ja lehet, hogy az idei szezonban már nem lép pályára.

Ez egy nagyon szomoru hir a Milan drukkerek számára, főleg most, a Juve elleni meccs elött... :(

Akkor hát két nagy figura hiányzik majd a nagy derbiről , Pirlo után most Gattusot is elvesztették ..  hát ezek nem jó előjelek.   Nagy AC Milan  :twak_125:  is lehet akár ... na ez csak egy tréfa ám  , de ki tudja  mi lesz   ;)   

#41 december 24, 2008, 17:42:35, szigo
Sajnos nem olvasok Nemzeti sportot, mert egy szennylap, ezért csak most akadt a szemem elé a következő cikk. Erről a Demján gyerekről kinek, mi a véleménye? Én 4 év munka után keresek 110e forintot (mostantól minusz 13. havi, tehát 106e), ez a kis csöködék meg 300e-t kaszál a semmiért. Nagyjából háromszor annyit keres, holott tanulatlan, barbár és tehetségtelen is (emlékezhetünk rá a Szerbek elleni 0-8-ról). Az ilyeneket kéne főbe lőni. Bocsi így karácsony este, de egyből felháborodtam... :fakk:

Íme a cikk: http://m.blog.hu/la/labdabiztos/file/demjén2.JPG

Tényleg felháborító :2guns:

Idézetet írta: szigo Dátum december 24, 2008, 17:39:29
Sajnos nem olvasok Nemzeti sportot, mert egy szennylap, ezért csak most akadt a szemem elé a következő cikk. Erről a Demján gyerekről kinek, mi a véleménye? Én 4 év munka után keresek 110e forintot (mostantól minusz 13. havi, tehát 106e), ez a kis csöködék meg 300e-t kaszál a semmiért. Nagyjából háromszor annyit keres, holott tanulatlan, barbár és tehetségtelen is (emlékezhetünk rá a Szerbek elleni 0-8-ról). Az ilyeneket kéne főbe lőni. Bocsi így karácsony este, de egyből felháborodtam... :fakk:

Íme a cikk: http://m.blog.hu/la/labdabiztos/file/demjén2.JPG

Amikor a cikk elején olvastam, hogy Demjén noha csak ....blabla..elfogadhatatlannak tartaná hogy 300ezret keressen...akkor arra gondoltam milyen egy becsületes fickó hogy azt mondja ő még ennyi játékkal nem tart ott, hogy ilyen magas fizetést kapjon...erre fel még kevesli és ilyen felháboritó módon. odaraknám, hogy éljen meg 50ezer forintból éljen meg sokaknak sikerül, megnézném mit csinálna. remélem eltörik a lábát majd a pályán.  :fakk:

Kedvenc kommentem ezzel kapcsolatban:

"Football Managerben megvettem a csávót a Fradi padjára, de most megyek és kivágom mint macskát szarni.

Demjén, te nagyképű kis geci."

Nagyjából ennyit tudunk tenni. Amíg van olyan vezetőség, illetve tulajdonos, aki ennyit fizet ezért a szarságért, addig háboroghatunk csak. Nekik még így is megéri. Ezen is el kéne gondolkodni... (vajon mennyit kaszálhatnak).