III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Már a tavalyi idényben is nagyon szurkoltam nekik, örülök, hogy most összejött a feljutás.

Egymásra talált a különc edzőzseni és az angol futball alvó óriása

https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2020/07/18/leeds-united-feljutas-marcelo-bielsa/

Akkor lenne teljes a PL, ha az osztályzón a Nottingham Forest jutna fel. 2x BEK győztes a második vonalban évek óta.


Idézetet írta: LosGabos Dátum július 18, 2020, 16:16:51
Már a tavalyi idényben is nagyon szurkoltam nekik, örülök, hogy most összejött a feljutás.

Egymásra talált a különc edzőzseni és az angol futball alvó óriása

https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2020/07/18/leeds-united-feljutas-marcelo-bielsa/

Akkor lenne teljes a PL, ha az osztályzón a Nottingham Forest jutna fel. 2x BEK győztes a második vonalban évek óta.


Éppen ennek örvendeztem az előbb egy másik topikban.  ;)
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,16416.0.html

Pár szó a román focibajnokságról:
- a Dinamo együttesénénél 10 (!!!) játékos koronavírusos;
- a Kolozsvári Vasutas (CFR Cluj) csapatánál 1 játékos koronavírusos.

Idén nem osztják ki az Aranylabdát!

Nincs Aranylabda idén!

Szerencsétlen Lewandowski, idén Messinek esélye sem lett volna, Ronaldónak se sok, szóval más se kapja meg.  ;D  Mondjuk Pascal Ferré nyilatkozata is megérne egy misét, miszerint jövőre akkor is kiosztják majd, ha ugyanez lesz a helyet, mint idén. Kérdém én akkor, idén miért nem? A bajnokságok többségét megtartották (kivéve Ligue 1), BL és EL is lesz, szóval összességében simán megfelelne egy átlagos szezonnak.

Pont amikor Szoboszlai kapta volna. Libsi nyugat :hanyas:

Nem Lewa a szerencsétlen, hanem én, aki rengeteg pénzt tett rá még amikor 29.00-es oddsa volt  ;D

Nagyon szép kasza lett volna még úgy is, hogy nyílván majd visszafogadtam volna. Kapják be, köcsög buzik!

Újabb pár szó a román focibajnokságról:
- a Dinamo együttesénénél 18 játékos+stábtag koronavírusos;
- a Kolozsvári Vasutas (CFR Cluj) csapatánál 11 játékos+stábtag koronavírusos, köztük a vezetőedző is;
- a bajnoki listavezető Universitatea Craiova bejelentette, hogy a csapat technikai stábjának egyik tagja fertőzött, egy másik stábtag pedig nem egyértelmű tesztet produkált.

Egyelőre.

Még újabb fejlemény a román focibajnokságból:

A bukaresti Dinamo teljes csapata karanténba került 2020. augusztus 5-ig. Még nem tudni, hogy miként fejezi be a bajnokságot a kiesőjelölt fővárosi alakulat.

Idézetet írta: csabax Dátum július 22, 2020, 23:09:49
Még újabb fejlemény a román focibajnokságból:

A bukaresti Dinamo teljes csapata karanténba került 2020. augusztus 5-ig. Még nem tudni, hogy miként fejezi be a bajnokságot a kiesőjelölt fővárosi alakulat.

A második ligában fejezi be, az lenne a legideálisabb.  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 23, 2020, 11:45:22
A második ligában fejezi be, az lenne a legideálisabb.  ;D
Maximálisan egyetértek. Jól áll neki a távolság.
Arra akartam figyelmeztetni a sportfogadókat, akik az említett csapat mérkőzéseit választják ki a kínálatból, hogy a Dinamo "elszállt" és ezután maximum csak a juniorokat szerepeltetheti. Már ha egyáltalán a focipálya közelébe engedik.

Mennyit változott a focivilág a járvány után?

Nézők nélkül nem könnyű a helyzete a kluboknak és a játékosoknak.  Olvasd tovább


Azért ne lepődjünk meg, ha vele kezdi az új idényt a Hoffenheim. Elsőre megfelelő csapat lenne. Ismeri az országot, a stílust. Kérdés, milyenek az elvárások? EL részvétel a minimum?

Arról nem szólva, hogy amikor napvilágot látott a hír, hogy leülhetek a Hoffenheim kispadjára, Kylian Mbappé odajött hozzám, és mosolyogva közölte: »Nem megyünk ám innen sehová!« Mondtam, rendben, de akkor ő sem. Ebben maradtunk.

https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2020/07/24/low-zsolt-psg-francia-kupa-hoffenheim/

Csak jelzem, hogy annak tudatában érdemes majd fogadni, ha lehet, a 2020. július 26-ra kiírt és még nem törölt CFR Cluj - FC Botosani mérkőzésre, hogy a házigazda kolozsváriaknál 26-an koronavírusosak (16 játékos + 10 stábtag), de a vendégeknél is van koronavírusos eset.

Idézetet írta: csabax Dátum július 24, 2020, 18:24:36
Csak jelzem, hogy annak tudatában érdemes majd fogadni, ha lehet, a 2020. július 26-ra kiírt és még nem törölt CFR Cluj - FC Botosani mérkőzésre, hogy a házigazda kolozsváriaknál 26-an koronavírusosak (16 játékos + 10 stábtag), de a vendégeknél is van koronavírusos eset.

Azt olvastam, hogy várhatóan hétfőn bejelentésre kerül a szezon felfüggesztése és/vagy lezárása.