Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: hubika88 Dátum február 06, 2017, 11:43:33
ez headshot volt  ;D

! No longer available

Shapovalov. :D:D::D:D:D:D:D:D:D

Ki is zárták a kis gyökeret.

Látod davixxx, összejöhetett volna ez, egy egyszerű twitter üzenettel. Srác is már a második randinál tart :laugh:

http://www.tmz.com/2017/02/16/eugenie-bouchard-2nd-date-super-bowl-bet/

Idézetet írta: TiB Dátum február 16, 2017, 16:17:31
Látod davixxx, összejöhetett volna ez, egy egyszerű twitter üzenettel. Srác is már a második randinál tart :laugh:

http://www.tmz.com/2017/02/16/eugenie-bouchard-2nd-date-super-bowl-bet/
Ha Magyarországon lakó ifjúval randizott volna fogadásból, akkor a jövő heti budapesti tornára is kapott volna egy szabadkártyát. Szóval mindenki jól járt volna. ;D

Édes istenem, mikor láttam.. >:( Egy világ tört össze bennem ;D ;D

De nem baj, egyszer elkapom ezt a leányzót az tuti :redchug: (Csak először meg kell tanuljak Kanadaiul, aztán menni fog ;D ;D :redchug:)

Páros mérkőzések döntő settjének játékai beleszámítanak a meccs összesített játékok számába valamilyen módon vagy azok már nem?

Idézetet írta: Rikó Dátum február 28, 2017, 19:00:29
Páros mérkőzések döntő settjének játékai beleszámítanak a meccs összesített játékok számába valamilyen módon vagy azok már nem?

Olyanra gondolsz, ahol nincs tie-break?

#1357 február 28, 2017, 20:27:09, davixxx
Nem, hanem egy atlagos pl. Challenger meccsen ha van over/under fogadás akkor pl. 6-1, 1-6, 10-5 ös eredmény hány pontnak számít.

Legalábbis én ezt vettem le, és ez negem is érdekelne :P

*szóval az a 3. szettes szuper-tie, vagy mi a neve, az hány pontnak számít over/under fogadásba?

Idézetet írta: davixxx Dátum február 28, 2017, 20:22:30
Nem, hanem egy atlagos pl. Challenger meccsen ha van over/under fogadás akkor pl. 6-1, 1-6, 10-5 ös eredmény hány pontnak számít.

Legalábbis én ezt vettem le, és ez negem is érdekelne :P

*szóval az a 3. szettes szuper-tie, vagy mi a neve, az hány pontnak számít over/under fogadásba?

Igen ez érdekelne...

Tegnap ATP Dubai Evans/Muller-Murray/Zimonjic meccsen a 2. setben 6-1, 1-4 környékén a 16,5 játék felettre olyan 1.4 körüli odds volt.Tehát ha mondjuk 2-6 vagy 3-6 a második játszma akkor max 16 játék van .És 10 pontig megy a döntő set.Az beleszámít valamennyit?

Idézetet írta: Rikó Dátum február 28, 2017, 20:46:53
Igen ez érdekelne...

Tegnap ATP Dubai Evans/Muller-Murray/Zimonjic meccsen a 2. setben 6-1, 1-4 környékén a 16,5 játék felettre olyan 1.4 körüli odds volt.Tehát ha mondjuk 2-6 vagy 3-6 a második játszma akkor max 16 játék van .És 10 pontig megy a döntő set.Az beleszámít valamennyit?

Sztem akkor 1-nek számít.

Az ha super tb van 1gamenek számít.
Vagyis a 16,5overhez kellett a 3-6os szett legalább mert ugye 7+9hame az 16 és a döntő super tb a 17.

murray offolta a miami tornat serules miatt, es elvileg ugy nez ki, h djoko indulasa is kerdeses

Idézetet írta: hubika88 Dátum március 18, 2017, 18:21:48
murray offolta a miami tornat serules miatt, es elvileg ugy nez ki, h djoko indulasa is kerdeses

Most ők mennek betegszabira, a két öregé a terep  :great: Hacsak nem jön Donskoy  :redchug:

Ez igazi orosz mondat: Bár az interjúban elmondta, az elmúlt évben több alkohol került a szervezetébe, mint egész életében,

http://24.hu/sport/palyan-kivul/2017/03/18/furdoruhaban-mutatta-meg-tokeletes-alakjat-sarapova/

Már vágom a centit.... :)  Stuttgart nincs messze.

na djoko is offolta miamit, elso szamu kiemelt stan wawrinka loooooool


losgabos, mesz stuttgartba?