Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Mido9292 Dátum augusztus 18, 2020, 18:24:57
A pénz az neki is pénz  ;D
Így igaz jól mondod,csak akkor miért sírt,hogy nem kéne megrendezni.Ez szerintem nagyon gáz.Babos t az ehhez hasonló nyilatkozatai miatt utáltam meg.

Idézetet írta: Mido9292 Dátum augusztus 18, 2020, 18:24:57
A pénz az neki is pénz  ;D
Így igaz. További példa: arról a prostituáltról, aki azt állítja, hogy ő még szűz, ugyanezt el lehet mondani. Hiszen a pénz az neki is pénz. 

Kilenc teniszező a legjobban kereső sportolónők tizes listáján

Kilenc teniszező szerepel a legjobban kereső sportolónők tizes listáján, amelyet a Forbes magazin állított össze.


Az első helyet a japán Oszaka Naomi foglalja el 37,4 millió dolláros (10,9 milliárd forintos) éves bevétellel, őt az amerikai Serena Williams (36 millió), majd jóval elmaradva tőlük az ausztrál Ashleigh Barty (13,1 millió). A WTA-világranglistán utóbbi az első helyen áll, Serena Williams a kilencedik, Oszaka a tizedik jelenleg.
   
A legjobb tíz közé egyetlen olyan sportoló fért be, aki nem teniszező: Alex Morgen (4,6 millió dollár) olimpiai (2012) és kétszeres világbajnok (2015, 2019) labdarúgó, aki májusban hozta világra első gyermekét.
   
Serena Williams és Oszaka egyaránt megdöntötte a női kereseti rekordot, amelyet a szintén teniszező orosz Marija Sarapova tartott 2015 óta (29,7 millió dollár). A világ legjobban fizetett sportolóinak százas listáján - amelyet májusban közölt a Forbes - csak két nő van: Oszaka a 29., Serena Williams a 33. helyen.
   
A jövedelmeknél a 2019. június 1. és a 2020. június 1. közötti bevételeket vették alapul.

A 10-es lista:

1. Oszaka Naomi (japán, teniszező) 37,4 millió dollár
2. Serena Williams (amerikai, teniszező) 36
3. Ashleigh Barty (austrtál, teniszező) 13,1
4. Simona Halep (román, teniszező) 10,9
5. Bianca Andreescu (kanadai, teniszező) 8,9
6. Garbine Muguruza (spanyol, teniszező) 6,6
7. Jelina Szvitolina (ukrán, teniszező) 6,4
8. Sofia Kenin (amerikai, teniszező) 5,8
9. Angelique Kerber (német, teniszező) 5,3
10. Alex Morgan (amerikai, labdarúgó) 4,6

forrás: MTI

Remekül kitűnik hogy a nők számára sportolóként teniszütőt érdemes leginkább ragadni.A férfi vonalon azért ez jobban megoszlik a többi sportág között.

Nagyon nem vagyok az a mindenre bundat kialto tipus, de Wawrinka okosan gyujt egy kis plusz penzt Csehorszagban.. ;D

Idézetet írta: peshark Dátum augusztus 21, 2020, 12:52:43
Nagyon nem vagyok az a mindenre bundat kialto tipus, de Wawrinka okosan gyujt egy kis plusz penzt Csehorszagban.. ;D

A látszat talán ezt mutatja, de szerintem maximum azzal 'játszik', hogy direkt hosszabb legyen a mérkőzés; éles gyakorlás.
Egy 3x-os GS győztes biztos nem egy karalábé cseh tornán tenné kockára a nimbuszát; továbbá csak van még pár dollárja a wiki szerint eddig megkeresett pénzből ;D US$ 34,278,627

Ez a téma mostantól az alábbi részen folytatódik: Tenisz hírek

Köszönjük.  :cya: