Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Találós kérdés: Ki látható a képeken?  ???   :)



#48 november 11, 2009, 22:11:05, Milan
Marat Szafin visszavonult:

Az orosz játékos már az év elején kijelentette, hogy az idei szezon végén visszavonul. Marat Szafin-t a Párizs-i turné második körében az argentin Juan Martin Del Potro búcsúztatta, egy három szettes mérközés után, s ez volt az orosz pályafutása utolsó mérközése.

Marat Szafin legjobb eredményeit 2000-ben, illetve 2005-ben érte el, eleinte a Us Open-t, majd peddig az Australian Open-t sikerült megnyernie.

2000 Novemberében, illetve Decemberében ő vezette a világranglistát.

Érdekes teniszező volt, sokszor nem tudta kontrolálni indulatait, s emiatt egy jó pár ezer teniszütő is szenvedett... ;D

Nekem személyesen ő volt a kedvencem!

Szép volt Marat!!!  :great:

Safin nekem is a kedvencem volt..!
Te vagy a legjobb Marat! :ok:

Sziasztok!

A Tennis Masters 2009 (Tennis Masters Theme 2009) hivatalos zenéjét keresem, tudna segíteni valaki, hol tudnám letölteni, hol juthatnék hozzá?

Eddig ezt találtam, de ez nagyon gyenge minőség ...  :(

http://www.youtube.com/watch?v=h-0ZKI-3jjk&NR=1

Santoro Visszatér!

A már visszavonult Fabrice Santoro úgy döntött, pályára lép a január 18-án kezdődő melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon.


"Szeretném 70-re növelni a már most is rekordszámú Grand Slam-szerepléseim számát, ráadásul így én lehetek az egyetlen olyan teniszező, aki négy évtizedben is játszott" - indokolta honlapján a visszatérést a 37 éves Santoro, hozzátéve, hogy ez lesz az egyetlen verseny, amelyen még részt vesz.

A kiváló játékos tavaly novemberi visszavonulása ellenére azért szerepelhet az év első GS-tornáján, mert még mindig a 68. a világranglistán.

A Tahitin született Santoro több mint húszéves karrierje során egyesben hat ATP-trófeát gyűjtött be. Pályafutása legjobbjaként 1999. július 7-én a 6. volt a világranglistán, 381 meccset nyert meg, és 263 alkalommal hagyta el vesztesen a pályát. A Pete Sampras által csak "Magician"-nek, vagyis varázslónak becézett teniszező tagja volt a 2001-ben Davis Kupát nyert francia válogatottnak is.


Forrás: HeyHoLetsgo


Érdekes Federer Rolex reklámja tiszta James Bond.

Ez a mai Zverev-Sijsling meccs nekem nagyon bűzlik. Én amikor ránéztem a nevekre, kb 1.30-1,35-re gondoltam, ami Zverev oddsát illeti.
Ez a Sijsling egy neve nincs versenyző nálam. Mondjuk a Zverev sincs a toppon, de azért ezt neki hozni kéne.

Ti hogy látjétok ezt a meccset??? Kiváncsi lennék a véleményekre, mert a tenisz nem az erősségem. De nálam Zverev nem érne 1.80 feletti odds-ot.

Szerintem az is benne van, hogy aki itt nyer, az Söderlinggel találkozik, ha Södi veri ma Serrát.

Nekem az a véleményem, hogy Zverv lefekszik a hollandnak. De ez az én véleményem. Légyszi írjatok, pár szót, hogy elment az eszem, vagy lehet-e benne valami, amit írok.

De nem leszóllásra gondolok, hanem érdemi hozzászólásra.  És lehetőleg a találkozóról szóljon...  ;) THX.

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 08, 2010, 16:05:46
Ez a mai Zverev-Sijsling meccs nekem nagyon bűzlik. Én amikor ránéztem a nevekre, kb 1.30-1,35-re gondoltam, ami Zverev oddsát illeti.
Ez a Sijsling egy neve nincs versenyző nálam. Mondjuk a Zverev sincs a toppon, de azért ezt neki hozni kéne.

Ti hogy látjétok ezt a meccset??? Kiváncsi lennék a véleményekre, mert a tenisz nem az erősségem. De nálam Zverev nem érne 1.80 feletti odds-ot.

Szerintem az is benne van, hogy aki itt nyer, az Söderlinggel találkozik, ha Södi veri ma Serrát.

Nekem az a véleményem, hogy Zverv lefekszik a hollandnak. De ez az én véleményem. Légyszi írjatok, pár szót, hogy elment az eszem, vagy lehet-e benne valami, amit írok.

De nem leszóllásra gondolok, hanem érdemi hozzászólásra.  És lehetőleg a találkozóról szóljon...  ;) THX.

Azért ilyen magas Zverev oddsa mert az utóbbi 16 meccsébből 1et tudott megnyerni, és idén olyan senkitől is sikerült 2 szettben kikapnia mint Philipp Oswald...a szervái 50%ban jönnek csak, a fogadójátéka is ramaty, és rengeteg ki nem kényszerítettet üt...A hazai srác nem egy nagy szám nem láttam még játszani így nem tudok róla nyilatkozni de tavaly év vége felé sikerült pl megvernie Lukas Lacko-t és Korolevet is...és nem mellesleg otthon is van így valószínű nagy szurkolást is kap...sztem minden az első szetten fog múlni, ha ott a német hibázik párat és Sijslingnek sikerül behúznia akkor vége a meccsnek, ha esetleg Zverev nyeri akkor sem hiszem hogy onnan feláll a holland...Mivel megy le Zverev szorzója és már Sijsling az underdog(délután még fordítva volt) lehet bepróbálom(közte és L.Mayer között gondolkodom) 2 ok miatt:az egyik a német ritka pocsék formája a másik pedig hogy a selejtezőben legyőzte már  2 sima szettben C.Rochust(mondjuk ő nem nagy skalp) és Huta Galungot is(akit láttam anno Ferrer ellen és  volt pár szép mozzanata a meccsen), lehet hogy kitart még 1 meccsre a lendülete...De amúgy olyan ez a meccs mintha ruletten tennéd fel a pénzt a feketére nem lehet előre megmondani mi lesz...

Végül igazad lett Oakland (és ezzel nekem elment a tippem), de szerintem nem feltétlenül volt ez "lefekvés" Zverev részéről, vagy ha igen, akkor nagyon "okosan" csinálta.

Az első szettet 5-2-es vezetés után csak rövidítésben hozta, viszont azt simán nyerte. A másodikról nem is érdemes beszélni. A harmadikban szintén 5-2-re vezetett és onnan bukta 7-5-re. Ha ez bunda volt, akkor nagyon meg volt koreografálva.

#57 február 10, 2010, 20:19:23, Titti7
Korábban itt az oldalon tartottunk egy szavazást, hogy ki a legszebb lány a női tenisz mezőnyben. Akkor a legtöbben Ivanovicra voksoltak, most számukra is nagy örömet jelenthet az SI 2010 -es fotósorozata Ivanovicról!  :)
Mellékesen jegyzem meg, nem véletlen, hogy Ana -nak nem megy a játék, így, hogy a gondolatai a modelkedés irányába terelődtek ...


http://sportsillustrated.cnn.com/2010_swimsuit/models/ana-ivanovic/

Mintegy 9 hónapos kihagyás után (igaz év elején már részt vett egy buenos aires-i bemutató tornán) ma visszatér a világ teniszéletének körforgásába David Nalbandian. A hosszú kihagyás miatt a 100-on kívülre visszacsúszó (jelenleg 140. a világranglistán)  Nalbandian egy hazai pályán, Buenos Airesben salak borításon sorra kerülő ATP 250-es tornán lép újra pályára. Az argentin ellenfe az első fordulóban az olasz Potito Starace lesz. Várom a mérkőzést.  :ok:

Én csak most láttam ezt a videóklippet. Jó dolga van Nadalnak  :laugh:
http://www.youtube.com/watch?v=4zwf24PDU1g