Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Épp Clijstersől kerestem képet és belebotlottam ezekbe... milyen cuki volt kiskorába és milyen retro cuccba nyomta :)

Idézetet írta: jaaas Dátum október 25, 2010, 16:06:31
Ha nem bunda a Volandri - Gabashvili meccs, akkor semmi sem az ;D

Betfairen az olasz győzelme kezdésként 5,2es volt. Gabashvili-t ismerjük, tudjuk fejben milyen gyenge. Gondoltam, egy trade-t megér. Az első break után úgy gondoltam, eladom a szorzóimat. Az 5,2es odds lement 4,7re. úgy döntöttem, várok inkább még. Második break után 3,15re ment le a szorzó, gondoltam gyorsan kihasználom, de a rendszer nem vette be a lay-t. 5-1es Volandri vezetésnél a szorzó 4,5 volt....
Jelenleg kezdődik a második szett, a lay oldalon 5ös szorzó szerepel, úgy, hogy hozta az első game-et az "orosz", és az olasz szervájánál 40-0 Volandrinak.
Bet365 le is vette a kínálatról.

Oroszország, én így szeretlek :smitten:  :redchug:

A legdurvább az, hogy az utóbbi 2 hétben nem volt olyan meccs ami tisztának tűnik...Tavaly is voltak érdekességek de ami idén megy az már egyszerűen undorító...Ma is ami a Tursunov meccsen ment az vérlázító...szettelőnyben 9es szorzója volt a lengyel ellenfélnek...Milyen érdekes hogy a végén az orosz nyert...Én be is fejeztem idénre a teniszt minden szinten, talán Londonban a finálét nézem majd de mást biztos nem. A blog is szünetel januárig, mert csak baszdmegeket tudnék írni folyamatosan... Fogadni meg Melbourne előtt csak fölösleges pénzszórás lenne, ki tudja hogy mire van lefixálva a meccs...Mocskos tetvek...

Idézetet írta: patyi Dátum október 26, 2010, 21:53:31
A legdurvább az, hogy az utóbbi 2 hétben nem volt olyan meccs ami tisztának tűnik...Tavaly is voltak érdekességek de ami idén megy az már egyszerűen undorító...Ma is ami a Tursunov meccsen ment az vérlázító...szettelőnyben 9es szorzója volt a lengyel ellenfélnek...Milyen érdekes hogy a végén az orosz nyert...Én be is fejeztem idénre a teniszt minden szinten, talán Londonban a finálét nézem majd de mást biztos nem. A blog is szünetel januárig, mert csak baszdmegeket tudnék írni folyamatosan... Fogadni meg Melbourne előtt csak fölösleges pénzszórás lenne, ki tudja hogy mire van lefixálva a meccs...Mocskos tetvek...

Ne már most te is januárig szünetezel????

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 26, 2010, 22:10:25
Ne már most te is januárig szünetezel????
Sok kemény vizsgám lesz, így nem hiányzik hogy folyamatosan felbassza az agyam egy egy ilyen eredmény. Kell a nyugodtság. Persze hétvégéken a focit tolom majd, mert függő vagyok ;D ;D De egy életre megtanultam, hogy teniszt komolyabban maximum szeptember közepéig....

Hát igen, vannak érdekességek, ilyen 250 es orosz szarba nem is érdemes belenyúlni, van azokon kívül bőven elég jó meccs.

Például itt ez a Russel - Tipsa meccs:

1.40 ről Tipsa szépen lement 1.20 ig

Közben hallok egy kis érdekességet. bwin re nézzek rá. Hát ránéztem, és ezt látom: Russel 1.30, Tipsa 1.65. na most betfair en meg Russel 4.50, Tipsa 1.26... (sure bet? - ha nyer Tipsa bwin tuti törölné) Hát hmmm...van egy olyan érzésem hogy Russel nyeri első szettet ezen a meccsen, aztán Tipsa fordít, csakúgy mint Gaba és Tursu.

Gyementyjeva 29 évesen visszavonult

Francesca Schiavone 6:4, 6:2-re nyert Jelena Gyementyjeva ellen a női teniszezők Dohában zajló világbajnokságán, sokkal fontosabb hír azonban, hogy a mérkőzést követően Gyementyjeva bejelentette visszavonulását.

Az idei világbajnokság eddigi legérdektelenebb mérkőzésének indult, mivel már egyik játékosnak sem volt esélye a továbbjutásra. A meccs után azonban kiderült, nem hétköznapi összecsapásról volt szó, hanem Gyementyjeva utolsó profi találkozójáról.

A 29 éves orosz játékos az utolsó pillanatig jól titkolta döntését, ám amikor a pályán felsorakozott a vb teljes mezőnye, már sejteni lehetett, hogy valami történik majd. Teniszezőtársai könnyek között hallgatták Gyementyjeva bejelentését, még a főszereplő tartotta magát a legjobban.

A profi pályafutását 1998-ban megkezdő Gyementyjeva több mint tíz éven át a női teniszezők élmezőnyébe tartozott, a legnagyobb siker, a Grand Slam-győzelem azonban nem jött össze neki. A legközelebb ehhez 2004-ben állt, amikor a Roland Garroson és a US Openen is döntőt játszhatott. A sors fintora, hogy mindkétszer egy honfitársa, Párizsban Anasztaszija Miszkina, New Yorkban pedig Szvetlana Kuznyecova győzte le a fináléban.

Olimpiai döntőt is kétszer játszhatott, 2000-ben Venus Williamstől kikapott, 2008-ban viszont legyőzte Dinara Szafinát. Az év végi világbajnokságon a 2000-es és 2008-as elődöntője volt a legjobb eredménye, míg a világranglistán a harmadik helyig tudott felkapaszkodni.

Pályafutása során egyesben 16, párosban 6 tornagyőzelmet aratott.


FORRÁS

Sok szép örömöt okozott Nekem a játékával, és eredményeivel, hiányozni fog. Szegényebb lesz Vele a WTA is. Kívánom Neki, h a magánéletben is ugyanolyan sikeres legyen, mint volt sportolóként!

Youzhny - Cuevas meccsre mindenhol felfüggesztették az inplay fogadást, esetleg bundagyanú lehet mögötte?

Idézetet írta: Gery185 Dátum november 03, 2010, 14:46:27
Youzhny - Cuevas meccsre mindenhol felfüggesztették az inplay fogadást, esetleg bundagyanú lehet mögötte?

Youzhny visszalépett.

Idézetet írta: naplopó Dátum november 03, 2010, 14:56:23
Youzhny visszalépett.

Igaz, csak rá is kellett volna néznem a streamre... ;D

patyi, Cesc18, rosco, meg mindenki akit érdekel ez az izgalmaktól mentes sportág :D Az egy dolog, hogy az utóbbi hetekben Nieminen meccsein voltam elélvezés közeli állapotban, gondolok itt a Berrer, Mayer, Ljubicic elleniekre, ezért is nagyon vártam ezt a mait, és amit ma itt Djokeral műveltek az beszarás volt. Szerintem ma Nieminent 2-3 ember tudta volna elverni, egyik Djokovic, másik talán Nadal, de mondjuk egy motiválatlan Federer Expresszt is elkaphatott volna. Rajtuk kívül meg mindenkit. Micsoda labdamenetek te jó ég, nyerő nyerő hátán, foghatatlan ütés foghatatlan hátán, Nieminen azt hitte csak a vonalra szabad ütni vagy nem vágom, de az is ritka hogy Djokovicot így leütik a pályáról... ááá ezt leírni nem lehet, néztem volna még egy szettig, kár hogy a tie ban amit adogatóként elbukott 4 pontot, azt mind a hálónál, egyiket pont a meccs labdát lol a háló miatt, többinél meg Djoker húzott valamit, nagy küzdő az biztos. Nieminen szettlabdánál brutál szervára Novak olyan returnt ütött...készvagyok :D

Dustin BROWN - Rajeev RAM

tipp: Ram
odds: 2,20
office: sportingbet
tét: 10*


[e]A nagy párizsi Masters viadal árnyékában a szokásos Challenger turnékat is megrendezik, Ortisei -ben, Loughborough -ban, Guayaquil -ban és Aachen -ben. Ez utóbbi tornán, az egyik elődöntőt, a gyors borításokat kedvelő indiai származású, de a nap  világot már amerikai földön meglátó, Rajeev és a tenisz világban a raggy stílust képviselő jamaicai Brown vívja. Elviekben nagy adogatásokra számíthatunk, s arra, hogy alaposan meg kell majd izzadni, hogy az ember egyáltalán break közelbe kerülhessen. Ram ténylegesen a szerváira épít, s láthatóan ezen a héten elemében van, szinte lehetetlen elvenni az adogatását, ezzel pedig aktuális ellenfeleinél a frusztráltság érzését kelti elő. Fejben is nagyon ott van Rajeev, az aachen -i torna hrom győztesen megvívott fordulójában négy tie-break -t is játszott, s mindet megnyerte! Az ifjúsági wimbledoni bajnok Dimitrov -t vert helyzetből két rövidítéssel intézte el, majd Stadler és Huta Galung következett két szettben. Dustin Brown korántsem ilyen kaliberű neveket tett lapátra, legalább is Challenger szinten sem súlyozott személyeket, a cseh Pospisil -t csak nehézségek árán három szettben verte, majd a sokadik vonalba tartozó svájci Bossel -t, s a TOP500 -on kívüli francia Herbert -t gyerek játék elintéznie. Rajeev be van lőve, míg a jamaicai eddig csak játszadozott, éles helyzetben hiányozni fog a mentális felkészültség a karibi számára. Eddig egyszer találkoztak, ugyanitt Aachen -ben a fináléban Rajeev 2-1 (7:6,6:7,7:6) -ra győzedelmeskedett, most is hasonlóan szoros végjátékokra van kilátás, s megint arra számítok, hogy az amerikai összeszedettsége fogja számára a finálét jelenteni, s egyben a lehetőséget, hogy megvédje a címét a Maas folyó melletti germán városban.[/e]

Frederik NIELSEN - Matthias BACHINGER

tipp: Bachinger
odds: 1,60
office: interwetten
tét: 10*


[e]Anglia közepén, Loughboroughban is rendeznek egy Challenger tornát a héten, ahol a vasárnapi fináléba a németek feltörekvő versenyzője Bachinger (239. a világranglistán), s a dánok Davis Cup harcosa Nielsen (307. a világranglistán) került. A germánok megannyi tehetséges fiatallal rendelkeznek a hátországban, lehet miből "táplálkozni", Bachinger is egyre szebb eredményeket ér el, s egyre többször tudott már oda kerülni ATP versenyek főtáblájára, Stockholmban Kubot -t, a lengyelek első számú játékosát is elkapta. itt Nagy-Britanniában nehezebben indult el a szekér, Mannarino és az észt Zopp legyőzése azonban három szett után is szép eredmény, majd az ausztrál Ebden -t és az angolok reménységét Ward -t szinte kivégezte, előbbit 2-0 (6:0,6:1), utóbbi 2-0 (6:4,6:1) -el. Az önbizalma szinte az egekig szökhetett ezektől a könnyed győzelmektől, s most a fináléban is hozhatja a dánok statikusabb teniszét produkáló versenyzője ellen az újabb sikert. Nielsen is a magasságából származó előnyüket próbálja kihasználni, szervája által, ám, ha kisebb megingásai vannak, azt egy technikailag képzett ellenfél könnyedén kihasználhatja. Márpedig a német játék ügyesebbnek számít, s szervákban sem marad alul, úgy vélem megvan az ellenszere a dán előnyösebb oldalának kikapcsolására, innentől pedig akár két szettben is megszerezheti a fináléban a kupát.[/e]

#132 november 15, 2010, 11:38:30, sparco
A párizsi 1000 es verseny megnyerésével, Söderling 4. a világranglistán  :)

SZÉP VOLT !!!  :great:

Mikor a stockholmi negyeddöntően Florian Mayer átlépett (itt először más szó jutott az eszembe, de maradjunk ennél ;D) Söderlingen eszembe nem jutott, hogy ő még idén tornát fog nyerni. :D De dicséret illeti azért, hogy így összekapta magát és remélem, hogy a VB-n is hasonló játékkal fog előrukkolni. :ok:

Blaz KAVCIC - BALÁZS Attila

tipp: Kavcic 2-0 -ra nyer
odds: 1,75
office: betclic
tét: 10*


[e]Nagyon vártak már magyar tenisz kedvelők egy kiugró, honi fiú által elért sikert, nos a nyár vége és az ősz Balázs Attila (161. a világranglistán) révén még szebbre sikeredett, hiszen Palermo -ban 58 ezer dollár összdíjazású Challenger tornát nyert, majd Dubrovnikban is egy kisebb kategóriájú viadalt. Ennek köszönhetően a TOP200 -ba is beverekedte magát, ám azt be kell látni, hogy egyenlőre csak salakon él a kemény pályás versenyekre csak ímmel-ámmal jutott el, ha tehette inkább a szemcsés borítást választotta. Mostanra azonban mindenki bevonul a hideg elől, esetleg Dél-Amerika felé venné az irányt, nos maradt Európa, azon is belül az északi szomszédunk által megrendezett hagyományos Ritro Slovak Open. Balázs selejtező nélkül került a főtáblára, baj, hogy így nem gyakorolhatott az általa nem szokott gyors borításon, ebben a félévben, mindössze egy! tét mérkőzésen szerepelt kemény borításon, a US Open selejtezőjében, ahol a szintén inkább salakos talján Viola is sima két szettben 2-0 (6:3,6:1) -el intézte el. Ellenfele a szlovén Kavcic (108. a világranglistán) jóval gyakorlottabb ilyen téren, rendszeresen részt vesz kemény pályás Challenger viadalokon, ebben a hónapban elég csak két német nevet említeni, Kindlmann -t és Begemann -t is verte, akik CH szinten is kemény teniszt játszanak. sajnos jelenleg kevésnek, tapasztalatlannak tartom gyors pályán, pláne zárt térben a fiúnkat, de remélhetőleg később majd minden színtéren hasonló produkciót láthatunk majd tőle mint akár a palermoi salakon.[/e]