Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


TENNIS - ITF - AIN ELSOKHNA
ZUZANA LINHOVA VS NOUR AZZOUZ Book Closes      9 Dec-11:00
Zuzana Linhova to win 2 - 0 (Set Betting)   @ 1.36  bet365

Nem egy őrült nagy szorzó, de a 14 éves arab kislány aligha ér el bármit is a világranglistán már jegyzett (451),
tapasztaltabb, erősebb, 20 éves cseh Linhova ellen.

Decemberben kétszer is jótékonysági meccsen játszik egymással Nadal és Federer

Karácsony előtt két jótékonysági mérkőzést játszik egymással a spanyol Rafael Nadal és a svájci Roger Federer, a férfi teniszezők világranglistájának jelenlegi és volt elsője.

December 21-én Zürichben, egy nappal később pedig Madridban láthatják a két klasszis játékos csatáját az érdeklődők. A dupla meccset Nadal jelentette be, hozzátéve, hogy a bevételt jótékonysági alapítványaik kapják.

December 21 - Eurosport 20:30 ÉLŐ (Zürich)


3 szett 2,20 ért eléggé bevállalósnak tűnik...
Tennis Classicon is mind a négy meccs 3 szettes volt, meg Taróczy is mondta hogy ezek általában olyanok...
Meg egy hete volt Clijsters-Henin az is 3 szettes...

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 30, 2010, 21:17:27
http://www.youtube.com/watch?v=94xyOpETYYs



Korábban linkeltem ezt a videót, ami a jótékonysági meccs promója.
Itt megígéri Federer Nadalnak az első szettet! :D

Roger FEDERER - Rafael NADAL
(Tenisz Exhibition, Match for Africa)   »»»   December 21.   20:30

tipp: Federer
odds: 1,50
office: betsson
tét: 10*


[e]Egy kis öröm a tenisz kedvelőknek, egy kitűnő kezdeményezés kapcsán láthatjuk a jelenlegi férfi tenisz két reprezentánsát a jelenlegi világelső spanyol Nadalt és a Grand Slam győzelmek tekintetében csúcstartó svájci Federert. A két klasszis kétszer is megmérkőzik egymással amolyan oda-visszavágós alapon, ma este Zürichben Federert illeti a hazai pálya, majd Madridban Karácsony előtt Nadalnak lesz lehetősége örömre gerjeszteni honfitársait. A bevétel jót szolgál különböző jótékony vonalakon jut el Afrikai jótékonysági szervezeteknek, a kettős meccs ezért is kapta a "Match for Africa" elnevezést. S mit várhatunk a mai "bemutató" mérkőzéstől? Biztos nem lagymatag játszadozást, a presztízse megmarad kettejük párviadalának, mindketten komolyan veszik majd az összecsapást, Federer nem engedheti meg magának, hogy otthon szenvedjen vereséget. A helvétnél az utóbbi időben többször is gondot jelentett, hogy a döntőkben, a fontos meccseken nem bírta kezelni a terhet, pedig meg volt már a rutinja, hogy leküzdhesse eme lelki feladatokat, év végén azonban edzője Annacone vezetésével a londoni VB -n ismét a régi Federert láttuk aki átgyalogolt a mezőnyön, s a döntőben Nadalt vervén hódította el a Masters kupát. Élvezetes mérkőzésekre van kilátás, lehet a gála jelleg a sokak által várt, három szettben csúcsosodik majd ki ( a meccset felvezető videóban Federer viccesen meg is jegyezte Rafanak, ajándékképpen oda adja neki az első szettet, de utána már nem fog kegyelmezni). Nos, ha így is alakul, otthon nem adja a bőrét Federer, Nadalnak a spanyol fővárosban meglesz a lehetősége, hogy egy békés ünnepi ikszre alakítsa a két felvonásos történetet, ma Federeren a sor.[/e]

Melyik fogadóiroda kínálja a 3 szettes fogadási lehetőséget?


Rendben. Köszi. Egy ilyet próbálok: RF 2-0 és egy másik RF 2-1.

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum december 21, 2010, 11:58:31
Rendben. Köszi. Egy ilyet próbálok: RF 2-0 és egy másik RF 2-1.

Fedex 2-1 @ 3.75


Én zúztam 3ezerért betclicen 3.75ön meg 6ezerért expekten 3.6ért a Fedex 2-1et...Ha jön akkor az összes pénz megy fel holnap a Nadal 2-1re... Ha minden a rajz szerint lesz akkor szép karácsonyi ajándék lesz az Afrikának és nekem is :great: Kérdés hogy a fogadóirodáknak ez megéri e? De egy jótékonysági mérkőzést csak nem bundáznak meg, akkor elsüllyedhetne szégyenében mindkét ikon ;)

Idézetet írta: patyi Dátum december 21, 2010, 12:24:58
Én zúztam 3ezerért betclicen 3.75ön meg 6ezerért expekten 3.6ért a Fedex 2-1et...Ha jön akkor az összes pénz megy fel holnap a Nadal 2-1re... Ha minden a rajz szerint lesz akkor szép karácsonyi ajándék lesz az Afrikának és nekem is :great: Kérdés hogy a fogadóirodáknak ez megéri e? De egy jótékonysági mérkőzést csak nem bundáznak meg, akkor elsüllyedhetne szégyenében mindkét ikon ;)

én is így vagyok vele, hogy alapból a 3 szettre tettem volna 2,20 ért, de akkor meg már nem tudom elképzelni hogy Svájcban ne Fedex nyerjen, és akkor már a 3.75 ajándék :)

Idézetet írta: sparco Dátum december 21, 2010, 12:31:45
én is így vagyok vele, hogy alapból a 3 szettre tettem volna 2,20 ért, de akkor meg már nem tudom elképzelni hogy Svájcban ne Fedex nyerjen, és akkor már a 3.75 ajándék :)

Én meg úgy vagyok vele, ha mégis Rafa nyerne Svájcban akkor holnap meg Roger nyer Spanyolban.

#148 december 21, 2010, 14:48:03, sparco
betClick Fedex 2-1 et levitte 3.75 ről 3.00 ra :D

http://www.facebook.com/Federer

A három szett meg is van szűk másfél óra alatt. :)