Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hát ki gondolta volna :D
Nem gondoltam hogy így a szünetben is nyerek 50 ezret tenisszel :D Bár ezt nem is nyertem, kaptam, akkora ajándék volt :D
Meccs színvonala nagyon gyenge volt, aztán néha nevettem, annyira látszott hogy megvan rendezve előre... döntő szett, Federer 15-40. Véletlenül üt 3 ászt :D
Már csak azt nem értem, az irodáknak ez miért érte meg :D

Köszönjük szépen Rafa és Fedex! Reméljük Madridban sem borul a papír :beerchug:

Srácok nagyon szép tippek voltak! Kár,hogy nem néztem korábban,de mindegy,gratulálok. :ok: Akkor holnap ugyanez pepitában? Nadal 2-1? Ilyen egyszerű lenne az egész? :D

#153 december 22, 2010, 10:42:50, sparco
Idézetet írta: Vinny Dátum december 21, 2010, 23:51:38
Srácok nagyon szép tippek voltak! Kár,hogy nem néztem korábban,de mindegy,gratulálok. :ok: Akkor holnap ugyanez pepitában? Nadal 2-1? Ilyen egyszerű lenne az egész? :D

Sajnos eddig úgy tűnik hogy az irodák nem akarnak nekünk ajándékozni :( Eddig két iroda adja a meccset, mindkettőnél 1.25 Nadal, az egyik még ad első szett pontos eredményt, meg első szett game over/undert, de ezekkel nem sokat érünk...

UPDATE: paddypower :D
...és közben a looser irodák jönnek a pontos eredménnyel :D

Betclic ezt adja, jobbat én se találtam még:

Tenisz - Bemutatók, ffi.   
Rafael Nadal - Roger Federer     
Szerda 22 December, 19h00
   
Meccsgyőztes 
R. Nadal   1,30           R. Federer   3,20
Első szettgyőztes
R. Nadal   1,38           R. Federer   2,80
Második szett nyertese 
R. Nadal   1,38           R. Federer   2,80
Játékok száma páros / páratlan 
Páratlan   1,85           Páros   1,85

Bet365

Nadal             1,25
Nadal 2-0       2,20
Nadal 2-1       2,37
Federer          3,75
Federer 2-0    8,00
Federer 2-1    6,50

A bet365-ön lehet fogadni pontos végeredményre 2,25 a 2-1-es Nadal győzelem.

bet365

Federer nyeri az első szettet: 2,75

Ha esetleg megismétlődne a tegnapi koreográfia fordított előjellel.

StanJames Nadal 2-1 @ 2.75

Fortunawinen 1,4 van Nadalra,de semmi más opció.

Idézetet írta: sparco Dátum december 22, 2010, 11:16:59
StanJames Nadal 2-1 @ 2.75

Tettem rá egy szép kis összeget remélem nem hagynak cserben a srácok.

Aki korán kel aranyat lel :great:
Paddy Powernél tudtam fogni reggel a nyitó oddson 4es szorzón a nadal 2-1et... Miután felkeltem nyitásra mentem a bankhoz és toltam is egy 20assal...Valamint expektről is kifizettem gyorsan moneybookersre a tegnapi nyereményt, de az sajnos csak nemrég jött meg így 2.75ért beszálltam a Stan Jameshez is hasonló összeggel... Még van nyeremény a tegnapivól betclicen is, de 1.3ért nem szarakodom, várok hátha kiteszik élőben és mondjuk Federer nyeri az első szettet...

4es szorzón? huhh azt a kurva :D

én bet365ön tettem meg az imént, remélem megjön este a Jézuska :)  :angel:

Én az előbb tettem Paddyn de már csak 2.25-ért tudtam :) Le vették a meccset Paddynél...most nem lehet rá fogadni

#164 december 22, 2010, 22:05:38, Titti7
Rafael NADAL - Roger FEDERER
(Tenisz Exhibition, Match for Africa)   »»»   December 22.   19:00

tipp: 3 set lesz a mérkőzésen
odds: 2,20
office: paddypower
tét: 10*


[e]
Jó volt tegnap újra teniszt látni, még akkor is, ha a gálajelleg, az eredmény sablonos levezetése is jelen volt, fix fordulópontokkal, ennek így kellet lennie. Federert ünnepelhették a szurkolói, Fedex kedveskedett egy győzelemmel Karácsonyra az övéinek, a helvét letudta a saját sikerét ebben a páros "megmérettetésben", most Rafán a sor, hogy a spanyol fővárosban a sajátjait boldogíthatja. Ahogyan Zürichben, úgy Madridban is szórakozni szeretne a nép, ezért nem várhatjuk, hogy egy bő egy óra után nyitják majd a kapukat, s küldik haza a kilátogatókat, nem itt megint szépen három szettes "izgalmakra" kerül sor, ahol a tenisz exhibitio íratlan szabályai szerint a spanyol matadornak kell győzedelmeskednie. Kinek lenne jó egy Federer győzelem? Még talán Roger sem érezni magát jól, ha belerondítana a spanyolok Karácsonyi hangulatába ... azért egy szett erejéig "odateszi" magát, a kettő nulla nincs benne a "szerződésben". Ma is laza szórakozás várható, szép labdamenetekkel, erőlködés nélkül, egy látszatra szoros, de a paravánok mögött tudott sima Nadal győzelemmel. Így pont kerül a jótékonysági páros meccs történetének végére (1-1 -es eredménnyel), s mindenki elégedetten mehet haza a szeretteihez várva a szentestét.[/e]