Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Akkor nyerjen szépen Nadal, 3 szettben, hogy mindenkinek szép karácsonya legyen! :)

Ritkán verjük nagyon csúnyán az irodákat de ezt a két napot igencsak benézték... nagy köszönet Sparconak aki rám írt hétfő este hogy figyeltem e milyen bohóckodás lesz a 2 nagy között... Nem terveztem fogadni már idén, át se néztem volna a heti programot így ha nem szól észre se veszem micsoda aranybánya lakozik a 2 napban... Tisztán 100 jött, szép kis karácsonyi ajándék :great: Tettem a paddynél álom oddson és stan jamesnél is hasonló összeget toltam rá... Remélem minél többen kiaknázták ezt a lehetőséget...

Azé az első szett végén kissé aggódtam.. mivan ha lerendezik 2 szettel.. :)

de szerencsére jött a papírforma :D Köszi Roger és Rafa! :D

Mindenkinek kellemes ünnepeket!! :D

Két nap alatt 100e Ft két bemutató meccsel. Ki gondolta volna így év végén :D
Ez volt az ajándék számunkra az irodáktól :D

Gratulálok srácok!

Hihetetlen,de ezt benézték tényleg. :D

Igazából én csak ma vettem észre a tegnapi ténykedéseteket, valahogy nem gondolt az ember arra,hogy Tenisszel lehet a téli szünetben ekkorát kaszálni.



Megint lesz egy bemutató verseny mint "tavaly" Abu Dhabiban.
Mit gondoltok erről a 2 mérkőzésről?

[lb]Ladbrokes[/lb]:

2,50 Marcos Baghdatis - Tomas Berdych 1,50
1,36 Robin Söderling - Jo-Wilfried Tsonga 3,00

Ezt nagyon keményen lehoztátok patyi, sparco :ok: Kurva jól csináltátok, nagy grat érte, csak így tovább :ok: Bazd, én meg ilyenkor nem foglalkozok sportfogadással :bash:

Gratulálok Srácok!! :great: :ok:

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum december 25, 2010, 17:45:57
Megint lesz egy bemutató verseny mint "tavaly" Abu Dhabiban.
Mit gondoltok erről a 2 mérkőzésről?

[lb]Ladbrokes[/lb]:

2,50 Marcos Baghdatis - Tomas Berdych 1,50
1,36 Robin Söderling - Jo-Wilfried Tsonga 3,00

Holnap kezdődnek a meccsek!! Baghda Berdych most 1,8 - 1,8 a szorzó   (2,5-1,5 így indult)

sztem a ciprusi behuzza a meccset, olvastam h a cseh óriás beteg volt az elmúlt napokban.(megfázás)
ellentétben Baghdaval aki leadott pár kilót, erősebb mint valaha saját bevallása szerint, és most megmutathatja!!!!
holnap bővebben!!!

Idézetet írta: gerry Dátum december 29, 2010, 23:14:01
Holnap kezdődnek a meccsek!! Baghda Berdych most 1,8 - 1,8 a szorzó   (2,5-1,5 így indult)

sztem a ciprusi behuzza a meccset, olvastam h a cseh óriás beteg volt az elmúlt napokban.(megfázás)
ellentétben Baghdaval aki leadott pár kilót, erősebb mint valaha saját bevallása szerint, és most megmutathatja!!!!
holnap bővebben!!!

Köszi megpróbáljuk!  :ok:

Berdych összehozta Baghdatisnak a 2. játszmát, így itt is megvan a 3 szettes meccs. :)

Söderling és Tsonga is készül a 3. szettre. :)

Idézetet írta: rosco Dátum december 30, 2010, 16:27:01
Söderling és Tsonga is készül a 3. szettre. :)

Véleményem szerint Söderlingnek köszönhetik a nézők, hogy nem 2 szett lett ebből. A tie-breaket ő nyerte meg Tsongának, de nem volt egyszerű, mert Tsonga is hibázott párat. Mindenesetre nálam Söderling színészi teljesítménye egy erős 8-t ér a 10-es skálán. :)