Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


A holnapi párosítások:

Berdych T. (Cze) - Federer R. (Sui)
Nadal R. (Esp)    - Soderling R. (Swe)


Vélemények?

Ha folytatódna a 3 szettes sorozat:

Rafael Nadal - Tomas Berdych
Rafael Nadal 2-1 4,00
Tomas Berdych 2-1 8,00

Robin Soderling - Roger Federer
Robin Soderling 2-1 7,00
Roger Federer 2-1 4,00

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum december 30, 2010, 20:18:00
Ha folytatódna a 3 szettes sorozat:

Rafael Nadal - Tomas Berdych
Rafael Nadal 2-1 4,00
Tomas Berdych 2-1 8,00

Robin Soderling - Roger Federer
Robin Soderling 2-1 7,00
Roger Federer 2-1 4,00

A Federer meccsen folytatódni fog, most nyerte első szettet Söderling :ok:

Tegnap nézegettem az oddsokat BetClic-en, de nem emlékszek, hogy a mai meccsekre adtak volna oddsot az over 2,5 szettre. Máshol volt rá fogadási lehetőség?

Idézetet írta: rosco Dátum december 31, 2010, 14:59:06
Tegnap nézegettem az oddsokat BetClic-en, de nem emlékszek, hogy a mai meccsekre adtak volna oddsot az over 2,5 szettre. Máshol volt rá fogadási lehetőség?

persze sok más helyen volt :D
de amúgy ez nem olyan eset mint a múltkori, ez tök más ...

Idézetet írta: sparco Dátum december 31, 2010, 15:02:01
persze sok más helyen volt :D
de amúgy ez nem olyan eset mint a múltkori, ez tök más ...

Tegnap jó volt a svéd (jól szervált, pontosan ütötte a nagy tenyereseit) azért gondoltam, hogy nyer legalább egy szettet Roger ellen.

Paddy poweren nagyon sok fogadási lehetőség volt viszont csak korlátozott téteket fogadtak be így a federer 2-1et is csak 20 euróval tudtam tenni 3.75ös oddson... Ezért szétszórtam a pénzt a többi lehetőségre: over 22.5; 3 szett lesz (2.68 volt az odds asszem, és 15.5 eurót fogadtak be), meg élőben tettem még fedex 2.szettet 1.5ért és döntő szett 6-3at 3.4ért... És tegnap is csak 16 euróval engedték a Berdych 2-1et 4es szorzón...
Ahogy sparco is írta ez teljesen más mint a karácsonyi meccsek, de azért elég kiszámítható az eredmény itt is...Bárcsak a szezon lenne ennyire ;D ;D

Unibeten meccs előtt nem is lehetett fogadni, csak élőben, ott is korlátozva, de ki lehetett játszani csak várni kellett amíg változnak kicsit az oddsok ;)
Azért jól jöttek ezek a meccsek így év végére, jobban nem is zárulhatna az év :D

Idézetet írta: patyi Dátum december 31, 2010, 15:13:25
Paddy poweren nagyon sok fogadási lehetőség volt viszont csak korlátozott téteket fogadtak be így a federer 2-1et is csak 20 euróval tudtam tenni 3.75ös oddson... Ezért szétszórtam a pénzt a többi lehetőségre: over 22.5; 3 szett lesz (2.68 volt az odds asszem, és 15.5 eurót fogadtak be), meg élőben tettem még fedex 2.szettet 1.5ért és döntő szett 6-3at 3.4ért... És tegnap is csak 16 euróval engedték a Berdych 2-1et 4es szorzón...
Ahogy sparco is írta ez teljesen más mint a karácsonyi meccsek, de azért elég kiszámítható az eredmény itt is...Bárcsak a szezon lenne ennyire ;D ;D

Akkor neked talán már meg van a mai duda, konfetti, pezsgő ára. :P ;D Ha a szezonbeli meccsek is ennyire kiszámíthatóak lennének az irodák lehúzhatnák a rolót, avagy levennék a teniszmeccsket a kínálatukból. :)

Idézetet írta: patyi Dátum december 31, 2010, 15:13:25
Paddy poweren nagyon sok fogadási lehetőség volt viszont csak korlátozott téteket fogadtak be így a federer 2-1et is csak 20 euróval tudtam tenni 3.75ös oddson... Ezért szétszórtam a pénzt a többi lehetőségre: over 22.5; 3 szett lesz (2.68 volt az odds asszem, és 15.5 eurót fogadtak be), meg élőben tettem még fedex 2.szettet 1.5ért és döntő szett 6-3at 3.4ért... És tegnap is csak 16 euróval engedték a Berdych 2-1et 4es szorzón...
Ahogy sparco is írta ez teljesen más mint a karácsonyi meccsek, de azért elég kiszámítható az eredmény itt is...Bárcsak a szezon lenne ennyire ;D ;D

én csak egy söderling szettet mertem bevállalni :)

Idézetet írta: rosco Dátum december 31, 2010, 15:37:58
Akkor neked talán már meg van a mai duda, konfetti, pezsgő ára. :P ;D Ha a szezonbeli meccsek is ennyire kiszámíthatóak lennének az irodák lehúzhatnák a rolót, avagy levennék a teniszmeccsket a kínálatukból. :)

patyival mi szervezzük a szilvesztert budapesten, ingyen pezsgő, pia, konfetti bomba, műhó, mindent leszerveztünk...

Idézetet írta: sparco Dátum december 31, 2010, 15:40:15
patyival mi szervezzük a szilvesztert budapesten, ingyen pezsgő, pia, konfetti bomba, műhó, mindent leszerveztünk...
Ennél hasznosabb helyre nem is kerülhetne a nyereményetek. :great: ;D ;D

#192 január 01, 2011, 11:12:21, Titti7
Robin SÖDERLING - Tomas BERDYCH
(Mubadala Open, Abu Dhabi)   »»»   Január 1.   12:00

tipp: Söderling
odds: 1,44
office: ladbrokes


[e]Az arabok a semmiből is összetudnak rittyenteni egy nagyobb kaliberű tenisz rendezvényt, ez most is sikerült nekik, mint tudjuk a pénz nem akadály, így Baghdatis, Tsonga, Söderling, Berdych mellett a két nagy szár, Federer és Nadal is részt vesz a viadalon. Bár túl nagy tétje nincsen a viadalnak, minden a papírforma szerint zajlott eddig Söderling és Berdych verte a sérülés után magát kereső Tsonga -t illetve formába még nem lendülő Baghdatis -t. Az elődöntőkben pedig a két fenomén végül nem hagyott semmilyen kérdőjelet. Ám itt rendeznek egy bronz mérkőzést is, had szórakozzon az utolsó nap is két csúcs találkozón a kilátogató pénzes nagyérdemű. Söderling hozta az energikus, elsöprő erőteniszét, ami Tsonga ellen nagyon sima győzelmet eredményezhetett volna, ha nem ajándékozza szó szerint a franciának a második szett tie-breaket, míg Federer ellen az összpontosítás, s az erő csupán egy nyert szettre volt elegendő. Berdych tavaly év végi önbizalomhiánya már valamelyest kopott, aminek köszönhetően a közvetlen élmezőnybe tartozók ellen már rendre győzelmi esélyekkel léphet pályára, ám a TOP10 -be tartózkodókkal szemben még mindig kevés. Gála meccs ide vagy oda, 3. hely ide vagy oda, a presztízse meg van az összecsapásnak, a budapesti Tennis Classics -on  Super Tie-break -ben a cseh örülhetett, most a gála keretein belül maradva vehet revánsot a tenyereseit ágyúzó svéd klasszis.[/e]

Roger FEDERER - Rafael NADAL

Döntő   14:00

A csúcsmeccs pedig a döntőben várható, ahol a klasszikus Federer - Nadal ütközet kerül megrendezésre. Nadal kissé fáradtnak tűnt év végén, a londoni VB -n kimagaslott a svájci. A jótékonysági karácsony előtti meccseiken "megbeszélt eredmény" született, most nem fog, meg van a presztízs érték, úgy vélem Federer nyomatékosítani szeretné spanyol barátjában, hogy ebben az évben visszavenné a világelsőséget.

Bwin: Federer győzelem (2,10)

Akiktől többet várok ebben az évben

Denis Istomin

Őt tavaly San Hose-ban láttam először játszani Verdasco ellen, amikor is három szettes mérkőzésre kényszerítette a spanyolt, valószínűleg nem számított ekkora ellenállásra, az üzbég nagyon jól játszott azon a meccsen, már ott megkedveltem kicsit, és gondoltam hogy később tőle akár többet is ellehet várni. Méretéből is adódóan nagy fegyvere a szerva, talán a T vonalra szerválás a kedvence, ezt leginkább breaklabdáknál alkalmazza, mert ha bejön az sok esetben ász, vagy ha bele is érnek, pályát nem ér. Nagyon jól helyezi ezt a szervát a vonalra, és látványos az egész mozdulatsor. A leghasznosabb és talán legszebb ütése a tenyeres egyenes, amit bárhonnan képes megütni, és ezzel máris előnyösebb helyzetbe tudja hozni magát a labdamenetben ha olyan formában van.... ha... mert vele az volt a baj, hogy brutális hullámzó volt egész évben, van hogy egyik tornán minden összejön neki, szerva, hosszú labdamenet, alig üt out ot, aztán következő héten meg kikap egy jóval gyengébbtől, meg még pár első körös búcsú, aztán megint mutat valamit. Ennek talán egyik oka az lehet hogy az anyja az edzője. Egyenlőre nem tudom hogy van e új, de szerintem ez nem az igazi párosítás, nem tudom fejben mennyire tudja összeszedni a gyerekét. Volt olyan torna, ahol a döntőig menetelt, de végig három szettben, első szettet nyerte, másodikat aztán elbukta, majd a harmadikat simán nyerte, ez is annak jele h fejben kiesett arra a második szettre, de aztán megmutatta hogy mit tud, na ezeken kéne változtatni. Minden esetre a 40. helyet év végére a rakás első körös búcsú ellenére is elérte, de ha az első körös búcsúkból több lenne, vagy legalábbis amin nyernie kéne az elhozza, akkor 30 köré simán feljöhet, mert a játéktudása megvan. Kis új info róla, épp ma játszott már Brisbaneban, ahol De Bakkert  verte el két szettben, és szervái után 78% ban nyert pontot ami figyelemre méltó lehet, remélem idén jobban összekapja magát.

Andrey Golubev

Ő is nagyjából akkor robbant be jobban a köztudatba mint Istomin, néhány dologban hasonlítanak is egymásra, de sajnos nem pozitívan. Rá is a nagyon hullámzó játék volt jellemző a tavalyi évben, év elején még Challenger tornákon indult, de aztán rájött hogy azt már kinőtte, bár rögtön nem alkotott maradandót, de látszott rajta hogy van benne potenciál. Aztán megérkezett Hamburgba, és szettveszteség nélkül végigverte a mezőnyt (Granollers, Davydenko, Istomin, Mayer, Melzer), és megnyerte az 500-as versenyt. Aztán jött a nagy gödör, és két amerikai 1000-es versenyen sem jutott főtáblára, a kvaliban elvérzett jóval gyengébb játékosokkal szemben, bár a második meccset feladta. Aztán jött Kuala Lumpur, amikor megint jöttek a brutális tenyeresek, amiket csak úgy csapkodott jobbra-balra, meg a gyilkos egykezes, amit csak szemmel követtek (Anderson, Söderling, Ferrer), majd a döntőben nagy csatában kapott ki Youzhnytól. Aztán utána megint semmi, csak első, második körös búcsúk, valamint gyenge játék, sok hibával. Év végén még volt egy jó meccse Simon ellen, amikor vezetett szett és breakelőnyben, addig csapkodta le Simont, majd a francia rájött hogy csak kell tolni az anti teniszt, ami neki megy is ha úgy alakul, és csak a kazah hibáira várt, ami aztán jöttek is, és így kikapott. Ő is játszik  ma már meccset, Hoppman Kupában, Djokovic ellen, az első szettet meg is nyerte agresszív játékának köszönhetően, de aztán Djokovic is rákapcsolt, és több hibára kényszerítette, összességében nem játszott rosszul, neki nem Djokovicot kell elvernie.

Alexandr Dolgopolov és Ernests Gulbis

Kettejüket most megpróbálom egy lapon összeszedni, sok mindenben hasonlítanak egymásra. Gulbisra már tavaly előtt is mondták hogy tehetséges, de fejben akkor még nagyon gyenge volt. Azon a téren még most is vannak gondjai, de amiket tavaly elért, azért azt mutatja hogy kezdi összeszedi magát. Míg Gulbis már tavaly előtt is inkább ATP tornákon indult, bár akkor még kevesebb sikerrel, addig Dolgopolov még inkább Challenger tornákon készült a nagyobb tornákra, amiken elég jól szerepelt, így talán nagyobb önbizalommal vághatott neki az évnek. Év elején Gulbis megszerezte első ATP tornagyőzelmét, bár azt még kemény borításon, Karlovic-ot legyőzve, de emlékezetes mérkőzéseket játszott salakon is. Nadaltól idén salakon két játékos tudott szettet elvenni, az egyik Almagro, a másik Gulbis volt, aki aztán Federert legyőzte salakon. Mindkét játékos fő erőssége a szerva és a tenyeres, a fonák mindkettejüknél kicsit gyengébb. A salakos szezon után Gulbis visszaesett, bár térdsérüléssel is szenvedett az év második felében. Dolgopolov nagyjából egész évben azonos teljesítményt, nyújtott, bár az év második felében neki is voltak megingásai, volt olyan 4-5 ös meccs sorozat ahol csak három szettben tudták megverni a nagyobb nevek is. Vert meg nagyobb neveket mint pl. Almagro, Youzhny, Baghdatis, de a torna végjátékáig mégsem nagyon tudott eljutni. Tehetség megvan bennük az biztos. Tavaly már mindketten belekóstoltak a keményebb ATP ízébe, idén remélhetőleg még jobban fognak tudni szerepelni.

Később még lehet írok valamit...