Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Nem csúnya stat Andersontól..


Anderson két meccs, 10 adogatópont vesztés :D Ez ilyen rekord szagú :D

Arn Gréta - Maria Sharapova 6-2, 7-5  :great: :great:

Idézetet írta: rosco Dátum január 06, 2011, 13:27:14
Arn Gréta - Maria Sharapova 6-2, 7-5  :great: :great:

Néztem hajnalba a meccset és Gréta nagyon durván küldte. Olyanokat gyorsított fonákkal, hogy Sharapova sokszor mozdulni nem tudott a labdára. Meg szinte mindent visszaadott és nem hagyta irányítani az oroszt. 2. szervákat is kőkeményen megtámadta. A fontos pillanatokban sem remegett be... nagyon nagyot játszott, a közönség is mellé állt  :)

:ok:

Idézetet írta: Cesc18 Dátum január 06, 2011, 14:05:33
a közönség is mellé állt  :)

:ok:

Te, és a spori nem szakította félbe a meccset, hogy olyan sokan voltak a pályán?  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 06, 2011, 15:01:22
Te, és a spori nem szakította félbe a meccset, hogy olyan sokan voltak a pályán?  ;D

Nem, engedte a játékot!  ;D

Idézetet írta: Cesc18 Dátum január 06, 2011, 14:05:33
Néztem hajnalba a meccset és Gréta nagyon durván küldte. Olyanokat gyorsított fonákkal, hogy Sharapova sokszor mozdulni nem tudott a labdára. Meg szinte mindent visszaadott és nem hagyta irányítani az oroszt. 2. szervákat is kőkeményen megtámadta. A fontos pillanatokban sem remegett be... nagyon nagyot játszott, a közönség is mellé állt  :)

:ok:

Nem gyakran nyer meccset magyar játékos TOP20-ba tartozó ellenfél ellen. :) Ráadásul Arn az előző körből úgy jutott tovább, hogy Arvidsson ellen 5 meccslabdát hárított.

Ez hihetetlen... Gréta bejutott a döntőbe miután Goergest is verte  :) :ok:

3.75  Arn Gréta - Yanina Wickmayer  1.25

Akár meg is nyerheti a tornát Arn, mert Wickmayer nincs túl nagy formában, hajnalban hajszálon múlt, hogy Peng nem ejtette ki. Elég gyengék a szervái és gyakran be sem üti az elsőket, tehát simán támadhatóak, valamint labdamenetekben is sokszor elég pontatlan. Kisebb megfázása is lehet mert minden pihenőnél fújta az orrát a belga lány.

Akkor hajrá Gréta ennyi tiszteletet megér, hogy rakjak rá:)

Idézetet írta: rosco Dátum január 07, 2011, 11:02:13
Akár meg is nyerheti a tornát Arn, mert Wickmayer nincs túl nagy formában, hajnalban hajszálon múlt, hogy Peng nem ejtette ki. Elég gyengék a szervái és gyakran be sem üti az elsőket, tehát simán támadhatóak, valamint labdamenetekben is sokszor elég pontatlan. Kisebb megfázása is lehet mert minden pihenőnél fújta az orrát a belga lány.

Köszi rosco!
Ezzel csak megerősíted bennem azt amit gondolok, hogy Gréta behúzza a tornagyőzelmet! Nem láttam a meccseket, mert melóztam,de ha nem alszok el megnézem a döntőt..! Olvastam amúgy egy riportot a Nemezti Sportban Grétával még az év végén:ahol nagyon elszántan nyilatkozott! És tessék most a teniszvilág arról beszél, hogy legyőzte Sharapovát! Szóval hajrá Gréta :great:

Wickmayer deffenzív teniszt játszik teljesen más a játékstílusa, mint mondjuk Sharapovának, vagy Görgesnek. A labdamenetekben türelmesen kell játszania Arnnak, mert a belga minden labdáért el fog menni, ha az alapvonalról jól ki tudná mozgatni a belgát az nem lenne hátrány, valamint az sem, ha egyből támadná az adogatásait, mert tegnap nem sok erő volt bennük. Azon is sok fog múlni, hogy fejben mennyire lesz friss és koncentrált a magyar lány, mert ez mégiscsak egy döntő (még ha nem is egy óriási tornáról van szó) és láttunk már olyat főképp a hölgyeknél, hogy egy a döntőig kitűnően teniszező játékos a fináléban azt se tudta, hogy hol van és simán kikapott. Szóval a lehetőség nem kicsi és lehet vele élni, de azért csak óvatosan. ;)

WTA-TORNA, ASB CLASSIC, AUCKLAND (220 000 dollár, kemény pálya)  EGYES, DÖNTŐ

Arn (magyar)–Wickmayer (belga, 2.) 6:3, 6:3


Szép volt Gréta! :beerchug:

Azért ezt ki hitte volna egy héttel ezelőtt?

Szép volt :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: