Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Clijsters jól beégette a csávót ;D. Érdekes, hogy a cikkíró ezt a néhány mondatot nem tudta rendesen lefordítani... Nem azt mondta, hogy nagyok a mellei, hanem nagyobbak, mivel állítólag terhes.

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/video-clijsters-lebuktatta-az-ot-allapotosnak-gondolo-woodbridge-et-2060842

Harmincnégy éves korában bejelentette visszavonulását Nicolás Lapentti, minden idők egyik legeredményesebb ecuadori teniszezője.

Lapentti 16 éves profi pályafutása során 12 döntőt játszott ATP-tornákon, ezekből ötöt megnyert.

,,Hosszú időbe telt, mire meghoztam ezt a döntést. Nem akartam elkapkodni, százszázalékosan biztos akartam lenni magamban. Lesz egy búcsúmérkőzésem, de még nem tudom, mikor és ki ellen. Először egyébként is fel kell épülnöm" – nyilatkozta Lapentti, aki 16 éves korában képviselte először hazáját Davis-kupa-mérkőzésen. A DK-ban 57 egyes találkozójából 41-et megnyert.

(Forrás: NSO.hu)

Ljubo papa rapper lett...  :)

Justine Henin, a 28 éves belga teniszcsillag saját hivatalos honlapján bejelentette: kínzó könyöksérülése miatt (immár másodszor) visszavonul a versenyzéstől.

,,Az elmúlt hónapokban folyamatosan gyötört a fájdalom. Az orvosok azt mondták, hogy a könyököm nagyon rossz állapotban van, így nem folytathatom a magas szintű teniszt" – közölte Henin.

http://www.nemzetisport.hu/tenisz/henin-konyokserulese-miatt-ismet-visszavonult-2061771/

Idézetet írta: Alex10 Dátum január 26, 2011, 18:22:48
Justine Henin, a 28 éves belga teniszcsillag saját hivatalos honlapján bejelentette: kínzó könyöksérülése miatt (immár másodszor) visszavonul a versenyzéstől.

,,Az elmúlt hónapokban folyamatosan gyötört a fájdalom. Az orvosok azt mondták, hogy a könyököm nagyon rossz állapotban van, így nem folytathatom a magas szintű teniszt" – közölte Henin.

http://www.nemzetisport.hu/tenisz/henin-konyokserulese-miatt-ismet-visszavonult-2061771/

Dementieva után egy másik ikont se fogunk látni már a pályán. Sok emlékezetes meccset köszönhetünk nekik.

Dulko/Pennetta - Azarenka/Kirilenko
(WTA doubles, Australian Open) »»» Január 28. 06:30

tipp: Dulko/Pennetta
odds: 1,78
office: unibet


Az Australian Open az utolsó napjaihoz érkezett, a hétvége már a döntők jegyében zajlanak. A női egyes szombaton, a férfi vasárnap kerül megrendezésre, de ne feledkezzünk meg a páros küzdelmekről sem. A női párosok versenyében igen érdekes összecsapásra van kilátás, ahol nem csak játékban, de látványban is impozáns élményben lehet részük a kilátogatóknak. A jelenlegi, világranglistás helyezéseket tekintve a legjobb párost alkotó Dulko/Pennetta, argentín-olasz lány duó, igazolván a helyezésüket, megingások nélkül, szettveszteség kizárása mellett, került fináléba az öt mérkőzést számláló úton keresztül. Azarenka és Kirilenko kettőse is erősnek mondható, ám ők gyakrabban váltogatják partnereiket, így játékuk annyira nem simulékony, összeszokott, mint a tavalyi világbajnok Dulko/Pennetta kettősé. Márpedig ezen a színtéren, fokozottan számít az egymásnak félszavakból való megértése, egy GS fináléban lehet kamatoztatni eme előnyöket. A fehérorosz-orosz kettősnek már akadtak is gondjai, hiszen a kínai Chuang/Hsieh kettőssel szemben, alaposan megizzadtak, s döntő szettben kerültek a négy közé. Eddig két alkalommal találkozott a duó egymással, egy.egy az állás, legutóbb tavaly Októberben Moszkvában 2-0 (7:6,6:4) -re a ranglista vezető húzta be az ütközetüket. Összjátékot tekintve mindenképpen Pennetta -ék a jobbak, akik tavaly számos viadalon edződhettek, s értek el halomszámra sikereket. Péntek hajnalban a döntők sorát nyitva, ha a megszokott határozott játékukat hozzák, akkor újabb serleggel bővíthetik a sort, Kirilenko -ék is jól párosoznak, ám most egy szintbéli különbség mindenképp van a finálés felek között.

Idézetet írta: TiB Dátum január 27, 2011, 22:39:14
Meg kell találni a hibát a kép és a szöveg között? Vagy ez nem ilyen játék :)

Azokat a nőket kell megtalálnod, akik gyakran váltogatják a partnereiket.

Idézetet írta: rosco Dátum január 27, 2011, 23:18:46
Azokat a nőket kell megtalálnod, akik gyakran váltogatják a partnereiket.
;D Igen ezt én írtam ...

Idézetet írta: Titti7 Dátum január 27, 2011, 22:27:46
Dulko/Pennetta - Azarenka/Kirilenko
(WTA doubles, Australian Open) »»» Január 28. 06:30

tipp: Dulko/Pennetta
odds: 1,78
office: unibet


Az Australian Open az utolsó napjaihoz érkezett, a hétvége már a döntők jegyében zajlanak. A női egyes szombaton, a férfi vasárnap kerül megrendezésre, de ne feledkezzünk meg a páros küzdelmekről sem. A női párosok versenyében igen érdekes összecsapásra van kilátás, ahol nem csak játékban, de látványban is impozáns élményben lehet részük a kilátogatóknak. A jelenlegi, világranglistás helyezéseket tekintve a legjobb párost alkotó Dulko/Pennetta, argentín-olasz lány duó, igazolván a helyezésüket, megingások nélkül, szettveszteség kizárása mellett, került fináléba az öt mérkőzést számláló úton keresztül. Azarenka és Kirilenko kettőse is erősnek mondható, ám ők gyakrabban váltogatják partnereiket, így játékuk annyira nem simulékony, összeszokott, mint a tavalyi világbajnok Dulko/Pennetta kettősé. Márpedig ezen a színtéren, fokozottan számít az egymásnak félszavakból való megértése, egy GS fináléban lehet kamatoztatni eme előnyöket. A fehérorosz-orosz kettősnek már akadtak is gondjai, hiszen a kínai Chuang/Hsieh kettőssel szemben, alaposan megizzadtak, s döntő szettben kerültek a négy közé. Eddig két alkalommal találkozott a duó egymással, egy.egy az állás, legutóbb tavaly Októberben Moszkvában 2-0 (7:6,6:4) -re a ranglista vezető húzta be az ütközetüket. Összjátékot tekintve mindenképpen Pennetta -ék a jobbak, akik tavaly számos viadalon edződhettek, s értek el halomszámra sikereket. Péntek hajnalban a döntők sorát nyitva, ha a megszokott határozott játékukat hozzák, akkor újabb serleggel bővíthetik a sort, Kirilenko -ék is jól párosoznak, ám most egy szintbéli különbség mindenképp van a finálés felek között.
A mérkőzés nehezen indult el, 2:6,1:4 -nél, nem sokan adtak volna esélyt az argentín/olasz kettősnek, ám Azarenka hibáit és rutinjukat kihasználván a harmadik szettet simán behúzva elhódították az Australian Open női páros győzelemért járó kupát.

http://www.youtube.com/watch?v=MpNwGsN0pfs

Idézetet írta: Titti7 Dátum január 28, 2011, 16:05:41
A mérkőzés nehezen indult el, 2:6,1:4 -nél, nem sokan adtak volna esélyt az argentín/olasz kettősnek, ám Azarenka hibáit és rutinjukat kihasználván a harmadik szettet simán behúzva elhódították az Australian Open női páros győzelemért járó kupát.

http://www.youtube.com/watch?v=MpNwGsN0pfs

Jobbnak láttam inkább kihagyni ezt a meccset, de ezek szerint nem alaptalanul tartottam tőle. (1.85 - 1.85-ről idultak a szorzók még tegnap előtt és olyan 1.6-ra esett vissza Pennette/Dulko oddsa.) Azonban végül csak realizálták Pennettáék az úgymond "papírformát". Grat a tipphez Titti7!

Florent SERRA - Edouard ROGER-VASSELIN
(Tenisz Challenger, Réunion)   »»»   Január 29.   07:00

tipp: Serra
odds: 1,72
office: bet365
tét: 10*


[e]
Reunion vulkáni eredetű szigetén, Franciaország tengerentúli megyéjében, amely Madagaszkár és Mauritius között fekszik a franciák kis Challenger bajnokságát tartanak, hazafelé menet az Australian Openről. Többek között Florent Serra (69. a világranglistán) is megpihent pár meccs erejéig a szigeten, kiemeltként eddig nem volt nehéz dolga az olasz Giorgini -t 2-0 (6:0,7:6) -al intézte el. Honfitársával Roger-Vasselin -nel (125. a világranlistán) mérkőzik meg a harmadik fordulóban, aki képes kiemelkedőbb teljesítményre is, ám az ritkábban villantja meg, az óév zárása, s az új év nyitása sem sikeredett a legsikeresebbre, mondhatni hullámvölgybe került Edouard, akit az Australian Open selejtezőjében a korosodó cseh Hernych küldte hazafelé. Itt a szigeten az olasz Fabbiano -t három szettben verte, a második körben Gensee sérülés miatt nem állt ki ellene. Egymás elleni mérlegük 3-3 -t mutat, legutóbb decemberben egy házi bajnokságon, a Championnat de France versenyen mérkőztek meg, ahol egy igen kiélezett három szettes találkozón végül 2-1 (6:7,7:6,7:5) -re Roger-Vasselin diadalmaskodott. Általában a találkozásaik rendre pici momentumokon dőlnek el, ami akkor Edouard felé billent, most a valamivel kiegyensúlyozottabbnak tűnő Serra felé fordulhat, a leginkább szervájára támaszkodó Vasselin mellett, Serra játékban többet mutat, ez hozhatja neki a sikert.[/e]

Lehet sokaknak fura, de kellene nekem egy tenisz statisztikai oldal ami pontról-pontra mutatja be a játék alakulását. Valami ilyesmire gondolok 15-0 Nadal, 30-0 Nadal, stb

Szinte lehetetlen, de még, ha fizetős is akkor is érdekel. Weboldal vagy szoftver minden jöhet!

Előre is köszi a segítséget! ;)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum február 07, 2011, 02:37:11
Lehet sokaknak fura, de kellene nekem egy tenisz statisztikai oldal ami pontról-pontra mutatja be a játék alakulását. Valami ilyesmire gondolok 15-0 Nadal, 30-0 Nadal, stb

Szinte lehetetlen, de még, ha fizetős is akkor is érdekel. Weboldal vagy szoftver minden jöhet!

Előre is köszi a segítséget! ;)

Szia!
Nekem nem fura! ;) Sejtem miért vagy ilyen statokra kiváncsi! Kutakodtam én is egy kicsit, eddig az ATP hivatalos oldalát és ezt:tennisexplorer.com használtam! Most találtam egy sokkal komolyabb statos oldalt, szerintem itt meg lehet nézni, amit ?eztél, viszont hogy teljes jogosultságod legyen az oldalon, ahhoz ki kell csengetni minimum 2 hétre 4EUR-t! >:(
Íme: http://www.tennisinsight.com/

Idézetet írta: Koxi Dátum február 07, 2011, 09:37:24
Szia!
Nekem nem fura! ;) Sejtem miért vagy ilyen statokra kiváncsi! Kutakodtam én is egy kicsit, eddig az ATP hivatalos oldalát és ezt:tennisexplorer.com használtam! Most találtam egy sokkal komolyabb statos oldalt, szerintem itt meg lehet nézni, amit ?eztél, viszont hogy teljes jogosultságod legyen az oldalon, ahhoz ki kell csengetni minimum 2 hétre 4EUR-t! >:(
Íme: http://www.tennisinsight.com/

Örülök, hogy neked nem fura, így remélem másnak sem. Igazából tradeléshez van rá szükségem.

Én is a tennisinsightot használom, de nem tudom, hogy a fizetős részben vannak e ilyen statok. Lehet teszek egy próbát.

Köszi szépen! ;)

Nem csúnya a cseh tini... :) Remélem rendszeres résztvevője lesz a WTA tornáknak  ;D