Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A következő Grand Slam a Roland Garros lesz?

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum február 22, 2011, 18:02:11
A következő Grand Slam a Roland Garros lesz?

Igen.
Aztán Wimbledon, és végül az US Open.


Goerges kisasszony Acapulcoban...ümm :)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum február 07, 2011, 02:37:11
Lehet sokaknak fura, de kellene nekem egy tenisz statisztikai oldal ami pontról-pontra mutatja be a játék alakulását. Valami ilyesmire gondolok 15-0 Nadal, 30-0 Nadal, stb


Ilyesmire gondoltal?  ;)


Beck meccsén a 2. szettet Beck győzelmét szurkoljátok ki!  :ok: (az elsőt nyerheti stefan seifert)

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum február 24, 2011, 19:28:05
Beck meccsén a 2. szettet Beck győzelmét szurkoljátok ki!  :ok: (az elsőt nyerheti stefan seifert)

gondolhattam volna hogy elbukja 1.-t nyerte meg gondolom a 3. is hozza. Most 4-1 seifertnek és adogat az 5-1-ért

Ante PAVIC - Grega ZEMLJA
(ATP Challenger, Sarajevo)   »»»   Március 8.   18:20

tipp: Zemlja 2-0 -ra nyer
odds: 1,61
office: bet365
tét: 10*


[e]A hét közepéig várnunk kell a minőségi tenisszel, addig is a Challenger tornák maradnak nekünk. A bosnyák fővárosban rendeznek egy nívósabb kemény pályás rendezvényt, ahol a térség nevesebb játékosai is részt vesznek, szinte az összes volt jugoszláv tagköztársaságból. Számos zöldfülűnek vagy kevesebb tapasztalattal rendelkező boszniai és horvát teniszező is lehetőséget kapott a bizonyításra. Ilyen a dalmát Pavic (484. a világranglistán) is, aki egy selejtezős mérkőzést nyerve került a főtáblára, a 700. helyezéssel "büszkélkedő" Marcan 6:3,7:5 -ös legyőzése azonban nem eget rengető eredmény. Hirtelen nagy minőségbeli ugrás elé kell tekintenie szegénykének, hiszen a minden borításon erős teljesítményre képes, s ATP tornákon is már bizonyító szlovén Zemlja (141. a világranglistán) lesz az ellenfele. Zemlja a hétvégén sikerélménnyel gazdagodott, hiszen a Davis Cupban az Euro-afrikai zóna I. csoportjában Helsinkiben tudták honfitársaival kiharcolni a továbbjutást a Nieminen -nel felálló nyelvrokonainkkal szemben. Ez is plusz önbizalmat adhatott a masszív játékot produkáló Grega -nak, aki ennek előtte például Caloundra -ban az Australian open -t megelőzően például tornát is nyert, a döntőben az ausztrálok fiatal kedvencét Tomic -t vervén 2-0 -ra. A szlovénnak nem jelenthet gondot az első körös továbbjutás. Egyszer már találkoztak a dél-koreai fővárosban, Szöulban tavaly 2-0 (6:0,6:3) -ra diadalmaskodott Zemlja, ha nem is ilyen simán, de ma is a két szettes győzelmét várom.[/e]

Március végén vagy áprilisban valahol lesz bemutató torna?

Helló!

Nem tudja valaki, hogy ennél a meccsnél mi lett a végkimenetel?

Tenisz, Caltanissetta ATP
A. Brizzi
Alberto Brizzi - Adrian Menendez-Maceiras
Szerzője - Pont 2 (Szett 2, Játék 6)  :  A. Menendez-Maceiras

Én néztem a meccset:D és Menendez 40-15re ment, miután nyerte a "játékot". Ráadásul előtte ugye 3-2 vezetett a 2 szettben Brizzi és így lett utána 3-3.
Jól értem, hogy akkor a HATODIK játékot ezek szerint Menendez nyerte, nem igaz?
A "gép" Brizzit hozta ki a fogadóportálon, ahol vagyok. Rákérdeztem az ügyfélszolgálaton, ott azt írták, hogy hamarosan kapok egy emailt... egyelőre semmi...
Nem a 100 Ft-on vacakolok, mert csak ennyit tettem rá, de úgy érzem, hogy nekem van igazam.
Köszi a válaszokat!

Itt nem arra fogadtál "véletlenül", hogy a 2. szett 6. játékának a 2. pontját ki nyeri? És azt nyerhette Brizzi...

#251 március 23, 2011, 14:42:01, drogos
Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum március 23, 2011, 14:22:14
Itt nem arra fogadtál "véletlenül", hogy a 2. szett 6. játékának a 2. pontját ki nyeri? És azt nyerhette Brizzi...

Uhh bakker, lehet igazad van:(((
De SZERINTEM amikor fogadtam, akkor csak ez volt kiírva, hogy ki nyeri a 2.szett 6. játékát...
De ha igazad van, akkor elnézést kérek a fogadóirodától:S


Amúgy ha igazad van, akkor ennek egyáltalán nincs értelme... Ez vak szerencse... Mert ugye egy játékos, ha ő adja a szervákat, akkor sanszosabb, hogy viszi a játékot... Én előtte direkt figyeltem a csókát és a szervái komolyak voltak+lélektani előny... Na mind1, megfizettem a tanulópénzt, mert teniszen tegnap Czinken is buktam nem keveset...
Többet teniszt nem teszek:(((

Bocsánat, én nem akarok Veled kötekedni, de ezt írtad be:

"Tenisz, Caltanissetta ATP
A. Brizzi
Alberto Brizzi - Adrian Menendez-Maceiras
Szerzője - Pont 2 (Szett 2, Játék 6)  :  A. Menendez-Maceiras "

Ez pedig nem más, mint a 2. szett 6. játékának 2. pontjára történő fogadás ..., szerintem.

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum március 23, 2011, 14:39:37
Bocsánat, én nem akarok Veled kötekedni, de ezt írtad be:

"Tenisz, Caltanissetta ATP
A. Brizzi
Alberto Brizzi - Adrian Menendez-Maceiras
Szerzője - Pont 2 (Szett 2, Játék 6)  :  A. Menendez-Maceiras "

Ez pedig nem más, mint a 2. szett 6. játékának 2. pontjára történő fogadás ..., szerintem.


Igen, módosítottam a kommentem. Mint írtam, valszeg Neked lesz igazad!

Köszi

Idézetet írta: drogos Dátum március 23, 2011, 14:42:43
Igen, módosítottam a kommentem. Mint írtam, valszeg Neked lesz igazad!

Köszi

:ok:, oda kell figyelni, nagyon könnyen rossz helyre lehet "kattintani"  ;)