Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Lassan jöhetne egy topik a Roland Garrosnak; hisz a férfiak a kvaliban már elkezdték ütögetni a labdát. Magyar részről felfedeztem a meccslistában Balázs Attilát; viszont a mostanában jó formában lévő Kellnert nem. Pedig elvileg 6 hellyel már megelőzi a világranglistán...

#286 augusztus 17, 2011, 13:48:14, Titti7
Victor TROICKI - Mikhail YOUZHNY

tipp: Youzhny
odds: 1,55
office: expekt
tét: 10*


[e]Düsseldorfban rendezik a szoksásossá váló Roland Garros előtti héten rendezendő Csapat világbajnokságot, az ARAG World Team Cup -t. Ezek a versenyek teljesen más lekületű meccseket hoznak össze, itt is amolyan Davis Cup hangulat uralkodik.Vannak olyan játékosok akiket felpörget ez a hangulat, vannak akiket nem hoz annyira lázba. Youzhny az előbbi kategóriába tartozik, az első körös meccsén lazán intézte el a spanyol Granollerst. Troickire is igaz a feltüzelt állapot, ám a mostani gyengébb salakos szezon igazán megtépázta az önbizalmát. Ez tegnap is nagyon érződött, a hazaiak nagy formában levő játékosa Mayer szinte a földbe döngölte a nagyra nőtt szerbet. Troicki már talán lélekben a jövő hétre koncentrál, az oroszban nagyobb versenyszellemet lehetett felfedezni. Eddigi három találkozásuk után 2-1 -re vezet az orosz, s ami lényeges irányvonalat ad, a két salakos összecsapásukat Youzhny nyerte, legutóbb tavaly a Roland Garroson 3-1 -re. Úgy vélem a motiváltabb, s nagyobb önbizalommal rendelkező "katonatiszt" -nek sikerül felőrölnie a kedvét vesztett Troickit, s akár könnyed két felvonásban szerzheti meg az újabb győzelmet az orosz csapatnak.[/e]

#287 augusztus 17, 2011, 13:48:38, Titti7
Roland Garros selejtező 2.kör
Robert Farah   v   Stephane Robert

tipp: Stephane Robert   /  2-0
odds: 1,40  /  2,00
iroda: bet365


Csak 29. helyezés választja el őket a világranglistán őket, mégis sokkal nevesebbnek gondolom a hazai közegben versenyző Robert-et. Mindketten simán vették az első kört, ahol egyértelműen a kolumbiainak volt könnyebb dolga, mert egy 19 éves 500-nál hátrébb rangsorolt fiúcska állt vele szemben. A rutinosabb Robert sikerét várom két szettben.

Idézetet írta: Latzka Dátum május 18, 2011, 11:42:07
Roland Garros selejtező 2.kör
Robert Farah   v   Stephane Robert

tipp: Stephane Robert   /  2-0
odds: 1,40  /  2,00
iroda: bet365

Sima liba, 6-1 6-3 :ok:

Holnapi "libák": Rosol, Schoorel, Sousa, Prodon!!!!  :great:

Majd csak holnap reggel futom át jobban a kínálatot, de talán még Lorenzit is odacsapnám a libákhoz :)

Akkor egy kis mai okosság:
Guinotban van egy bemutató torna: http://www.guinotmarycohrmasters.com/#/accueil
Eddig 3 meccset játszottak: tegnap Tsonga verte Wawát 6-2 7-6ra  és Monfils Chardyt szintén 6-2 7-6ra. Ma Tsonga nyert 2-0ra Mahut ellen... Namármost egy bemutató tornán ki kell szolgálni a közönséget és az eddigi 3 meccs alatt még nem volt 3 szettes csata... Ma lett volna egy Djoko-Hewitt de mindketten visszamondták így jött össze a Tsonga-Mahut mint pótjátékosok, valamint lett volna egy LLodra-Möri de a skót is visszalépett így lett egy Llodra-Benneteau csata mivel a jó öreg Julien épp kiesett Nizzában így átugrott haknizni.  Na ők ketten országos cimborák, még tétmeccset is simán lebeszélnek ha arról van szó (pl 2010. Cincinnati). Szóval adott a szituáció, lesz egy stadionnyi francia akik hazai játékosoktól láthatnak minőségi teniszt. Eddig minden meccs kicsit gyorsabban végződött, a mai sztárcsaták pedig elmaradnak, mit lehet ilyenkor tenni? Koncot kell dobni a népnek és a hazai játékosoknak villantani kell egyet... Nem mellesleg Llodra nem salakos így jót tesz neki egy kis gyakorlás Benne pedig sérülés után próbál formába lendülni, szóval ő sem bánja a kicsit élesebb edzést... Nálam ez egy király meccs lesz ami nem dől el 2 szettben, mondjuk az első szett komolyabb aztán a győztes leadja a 2.-at és a 3.-ban újra komolyabb...
Nem tudom mennyire jön be a jóslásom de nekem megért annyit hogy ketté vettem a bankom a bet365nél és fele-fele arányban toltam az all int a llodra 2-1re és a Benne 2-1re mindkettő 4.33as szorzó...

De jó, hogy szóltál patyi... toltam 2-1, 1-2-re én is egy kis aprót, főleg azért, mert már eljátszották egyszer...remélem most sem csalódunk bennük!

A nőknél párosban ha mindketten nyernek 1-1 szettet akkor lesz 3. szett vagy 10 pontig mennek?

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum május 19, 2011, 16:39:43
A nőknél párosban ha mindketten nyernek 1-1 szettet akkor lesz 3. szett vagy 10 pontig mennek?
Ott is a "bajnoki TB-ig" (10 nyert pontig) megy.

Idézetet írta: winchester Dátum május 19, 2011, 16:50:27
Ott is a "bajnoki TB-ig" (10 nyert pontig) megy.

Köszönöm winchester  :ok:

#296 május 24, 2011, 14:06:15, Cesc18
http://www.youtube.com/watch?v=TXp56cqxbmU&feature=player_embedded

Tök jó, hogy most már a hangokhoz arc is társul  :)

Jó nagy tv-n követik a meccseket a kommentátorok ;D

Mindig is lenyűgözött Gábor és Mariann szaktudása.  ;D ;D A közvetítésekről ne is beszéljünk, főleg amikor hallom, hogy csámcsogja az almáját valamelyik. Ez a studio meg made in hungary. Nem lep meg. Örüljünk, hogy van. 

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum május 24, 2011, 14:38:04
Mindig is lenyűgözött Gábor és Mariann szaktudása.  ;D ;D A közvetítésekről ne is beszéljünk, főleg amikor hallom, hogy csámcsogja az almáját valamelyik. Ez a studio meg made in hungary. Nem lep meg. Örüljünk, hogy van. 

Én szeretem őket. Sokkal jobban közvetítenek, mint a Sport TV-n a Kaplár F, Taróczi idióta duó ;D