Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Wimbledonban a vegyes páros mérkőzések közül a Dlouhy/Cibulkova meccsről van infótok?

Hali!
Arra tudna esetleg vki válaszolni, hogy ha elvileg befedhető a Center pálya akkor miért nincs játék?
Vagy ilyen sok idő mire behúzzák?

Hali!
Kérdezném a tenisz szakikat, hogy melyiket gondolják biztosabbnak az alábbi 4 közül:

Malisse, X - Tomic, B  H 1,53
Berdych, T - Fish, M H   1,48
Tsonga, J - Ferrer, D H   1,36
Azarenka, V - Petrova, N H  1,36

Nekem Malisse győzelme 1,53-ért elég csábító. Úgy tudom, hogy a fiatal titán Tomic egy sérüléssel küszködő Söderlinget vert meg. Így is szép a sorozata, de szerintem ma véget ér.
Szóval mit gondoltok? :)

Mindenki azt gondoltam h Tomic kiesek, még én is, de nyert. A következô körben biztos kiesik  ;D

Hát igen. Néztem a meccset. Tényleg voltak szép megoldásai. Malisse nagyon sok butaságot csináltz, ezért is lett olyan sima.
Djoko már nehezebb dió lesz neki!  ;D
Azt nézegetem, hogy Pironkova nem érhetne meg egy buliszelót Kvitova ellen?
Zvonarevát, Venus W.-t 2-2 szettben küldte haza. Igaz, Kvitovának sem kellett eddig megerőltetnie magát, mondjuk ehhez az ellenfelek is adottak voltak.
1 szettre mindenképpen jó lehet.

Ismer valaki olyan oldalt, ahol statisztikák vannak a deuces-t illetően?



#323 július 05, 2011, 20:02:58, rosco
Egy ilyen sportsiker nem maradhat megünnepeletlenül. :) Egyébként rá is szolgált Nole, nem akármilyen teljesítménnyel rukkolt elő az utóbbi bő félévben. :ok:

Belgrádi fieszta a friss No.1 és wimbledoni bajnok Novak Djokovic tiszteletére (video ustupio mladja815)


#325 július 05, 2011, 20:07:55, umekumek
Ez az Isner - Beck összeröffenés eddig kritikán aluli, atya ég..

Update: BORZALMAS

Idézetet írta: winchester Dátum július 05, 2011, 20:04:00
http://sport365.hu/tenisz,hirek,djokovic-tiszteletere-bankjegyet-nyomnakt,12929

Viszont ez már szerintem túlzás. ;D  (ha egyáltalán igaz)

Ez már szerintem is kicsit sok lenne. :D Egyébként, ha Djokovic befejezi a tenisz pályafutását a politikában még szép jövő állhat előtte. :)

Tudtok olyan oldalt ahol borítás alapján rangsorolják a teniszezőket? Külön fűves,indoor,salakos világranglistát keresnék!

WTA Singles Entry Ranking 2011

Wozni 3.75
Kvitova 4.25

Szerintem nem lenne butaság bepróbálni Kvitovát ilyen oddson...Wozninak tavaly ilyenkor kezdődött az ámokfutása. Lássuk csak... Montreal, New Haven, Us Open elődöntő, Tokyo, Peking győzelem. Azért itt mindenhol újra torna győzelemig menetelnie nem lesz egyszerű. Rakat pontot kell megvédenie míg Kvitovának csak egy US Open és Peking 3. kör van a többi első körös vereség. Wozni nem rég adta fel a meccsét Bastadban egy váll sérülés miatt. Alapból nincs jó éve plusz még ez a sérülés, jönnek a nyakára a többiek a ranglistán. Nem láttam a meccset így nem tudom mennyire komoly, de ritka hogy csak úgy feladjon meccset szóval biztos fájt neki rendesen, főleg hogy az első szettet 6-2-re húzta be szóval azt sem lehet mondani, hogy szarul állt volna a szénája... (mondjuk megérdemli, minek ment el bohóckodni erre a salakos szir-szarra? A top játékosok mind mind pihennek a GS után.)

Igaz Kvitova előtt áll Azarenka, Li és Sharapova is, de én most a cseh lányban látom azt, hogy képes lehet a hátralévő tornákon is nagyot dobbantani. Azarenka amúgy is mindig lesérül, ő nálam emiatt kilőve. Li csak a nagyobb tornákon jó míg Sharapovának is van bőven mit megvédenie.

Babos Timi nagyon szépen helyt állt!
Részletek itt: http://www.teniszonline.hu
Ha tetszik, kérjük likeoljátok azt oldalt :)