Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nálam a holnapi nap tippje egyértelműen Berdych győzelme Fish ellen 1.57ért. Fish nagy ívbe leszarja a Hopman kupát illetve meglehetősen szar is.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 03, 2012, 20:47:58
Nálam a holnapi nap tippje egyértelműen Berdych győzelme Fish ellen 1.57ért. Fish nagy ívbe leszarja a Hopman kupát illetve meglehetősen szar is.

Támogatom!!! Szerintem is Cseh győzelem lesz  :ok:


Tenisz: Venus Williams visszalépett az Ausztrál nemzetközi bajnokságtól

Venus Williams egészségi okokra hivatkozva hétfőn visszalépett a teniszezők idei első Grand Slam-viadalától, a jövő hétfőn kezdődő Ausztrál nemzetközi bajnokságtól.

A korábbi világelső teniszező saját honlapján jelentette be a hírt, mondván: hosszú betegeskedés után még nem áll készen a visszatérésre. Mint ismert, a tavalyi US Opentől visszalépő Williamsnél autoimmun betegséget diagnosztizáltak, s ezért gyógykezelésnek vetették alá.

,,A hónapokon át folyó kezeléseknek és edzéseknek hála, lassan újra a legjobb formámban leszek, és már nagyon közel vagyok ahhoz, hogy visszatérjek. Feltett szándékom, hogy februárban újra versenyezni kezdek" – fogalmazott a jelenleg a női világranglista 100. helyén álló Venus, aki tavaly nyár óta csupán néhány bemutató mérkőzésen ragadott ütőt.

forrás: NSO

Kivezettek egy illegális fogadót az aucklandi tenisztornáról

Illegális fogadással gyanúsítottak meg, s kivezettek egy nézőt az aucklandi férfi tenisztornáról, a rendőrség pedig nyomozást indított az ügyben. Az illegális fogadók azt használják ki, hogy a helyszínen előbb észlelnek mindent, mint a tévéközvetítésben.

Helyi sajtóértesülések szerint egy laptopot használó új-zélandi férfi keltett gyanút. Ugyanezen a helyszínen, a múlt heti női tornán egy spanyol férfit - akit már Wimledonban is kizártak a szurkolóknak fenntartott helyről - szólítottak fel az aréna elhagyására. A Radio Sports értesülése szerint Londonból több mint 2500 új-zélandi dollár értékben vásároltak jegyet a tornára, és ez szokatlanul nagy összeg.

A férfiviadalokat szervező ATP ellenőre, Tom Barnes azt mondta: az illegálisan fogadó nézők nagyon fondorlatosak. Utalt rá, hogy ezek a szurkolók azt használják ki, hogy a mérkőzéseket több másodpercnyi késéssel közvetítik az interneten vagy a televízióban. Például lehet olyanra is fogadni, hogy sikeres lesz-e az első adogatás vagy a teniszező ront-e vagy sem a labdamenet során.

MTI


Szép volt Fucsovics! Döntő szett 5-2ről 5-7re. Gratulálok, csak így tovább! :crazy:

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum január 20, 2012, 14:41:16
Szép volt Fucsovics! Döntő szett 5-2ről 5-7re. Gratulálok, csak így tovább! :crazy:

Hol és ki ellen volt ilyen "ügyes"?

Idézetet írta: Latzka Dátum január 20, 2012, 14:56:38
Hol és ki ellen volt ilyen "ügyes"?
Izraeli ITF 2 és Kovalik József ellen. Ő egyébként szlovák, 6. kiemelt volt.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum január 20, 2012, 14:41:16
Szép volt Fucsovics! Döntő szett 5-2ről 5-7re. Gratulálok, csak így tovább! :crazy:

Biztos megint sokáig bulizott az éjjel.

Nem tudtok valami jobb teniszjátékot (pc-s játékra gondolok, és nem gagyi flashre de nem is valami nagy gépigényű játékra)?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 22, 2012, 16:30:18
Nem tudtok valami jobb teniszjátékot (pc-s játékra gondolok, és nem gagyi flashre de nem is valami nagy gépigényű játékra)?

Én a virtual tennis 4-et ajánlanám. A régi laptopon is elfut és a gyerekek szeretnek vele játszani. (én is)

Virtua Tennis 4 ( GAMEPLAY !!! )

Idézetet írta: DanQuijote Dátum január 22, 2012, 17:26:49
Én a virtual tennis 4-et ajánlanám. A régi laptopon is elfut és a gyerekek szeretnek vele játszani. (én is)

Virtua Tennis 4 ( GAMEPLAY !!! )

Köszi az ötletet, letöltöttem, felinstaláltam és tetszik nagyon :D

Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 22, 2012, 18:51:11
Köszi az ötletet, letöltöttem, felinstaláltam és tetszik nagyon :D

Szerintem se rossz, nekem az nem tetszett benne, hogy nem lehet outra ütni. Vagy lehet keverem, de úgy emlékszek hogy ebbe volt. Van még a Top Spin nevezetű is, azt nem próbáltam még, nem tudok róla nyilatkozni :)

Meghoztátok a kedvem, már le is töltöttem :)