Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum január 22, 2012, 19:01:02
Meghoztátok a kedvem, már le is töltöttem :)

adjatok már linket légyszives letöltéshez  ;)

Idézetet írta: Cesc18 Dátum január 22, 2012, 18:58:04
Szerintem se rossz, nekem az nem tetszett benne, hogy nem lehet outra ütni. Vagy lehet keverem, de úgy emlékszek hogy ebbe volt. Van még a Top Spin nevezetű is, azt nem próbáltam még, nem tudok róla nyilatkozni :)

én olyan  20 percet nyomtam eddig és kb 2x ütöttem outra. tehát nem túl gyakori de lehetséges. tetszik amennyire élethűen vannak utánozva a játékosok mozgásai.

Idézetet írta: gerry Dátum január 22, 2012, 19:02:21
adjatok már linket légyszives letöltéshez  ;)

én isohuntról töltöttem le.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 22, 2012, 19:15:14
én olyan  20 percet nyomtam eddig és kb 2x ütöttem outra. tehát nem túl gyakori de lehetséges. tetszik amennyire élethűen vannak utánozva a játékosok mozgásai.

de szervából vagy labdamenet közben?

Idézetet írta: Cesc18 Dátum január 22, 2012, 19:47:49
de szervából vagy labdamenet közben?

labdamenet közben-re értettem.

Egy kis segítség kéne evvel kapcsolatban. nektek is jön olyasmival, hogy belépni valamilyen live messengerbe vagy mibe ahhoz hogy lehessen savelni? próbálnék és utána jön hogy írjam be a product key-t. de azt meg honnan? a másik, hogy csak ez a néhány játékos van a játékban?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 24, 2012, 08:39:01
Egy kis segítség kéne evvel kapcsolatban. nektek is jön olyasmival, hogy belépni valamilyen live messengerbe vagy mibe ahhoz hogy lehessen savelni? próbálnék és utána jön hogy írjam be a product key-t. de azt meg honnan? a másik, hogy csak ez a néhány játékos van a játékban?

Végül úgy néz ki ez megoldódott, ennek a linknek a segítségével: How To Save Virtua Tennis 4(FIX)

Amúgy elég komplexnek tűnik ez a world tour opció. Bár még csak most kezdem mindjárt.

Köszi a linket, pont most akartam rákérdezni :ok:

És le is tudtam viszonylag rövid idő alatt egy szezont. Negatívum, hogy utána nem lehet másik szezont kezdeni, hanem előlről kell mindent. Nem sikerült megmérkőzzek a nagy boss-al sajnos. asszem megpróbálom még egyszer :)

Ajánlom a top spin4 játékot. Igaz nem jelent meg pc-re, de ps3-ra és xbox360-ra igen. Nagyon jó játék, jók a labdamenetek, nagyon jó és élvezetes karrier mód benne saját játékossal és azzal lehet kezdeni és feltornázni magad a világranglista tetejére. Igaz lehetne több licenszelt játékos, de így is nagyon jó játék és megéri megvenni vagy akár letölteni.  :ok:

Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 25, 2012, 22:16:45
És le is tudtam viszonylag rövid idő alatt egy szezont. Negatívum, hogy utána nem lehet másik szezont kezdeni, hanem előlről kell mindent. Nem sikerült megmérkőzzek a nagy boss-al sajnos. asszem megpróbálom még egyszer :)

Milyen szinten nyomtad? A World touron azt hiszem 3 szint van, a legkönnyebbel kezdtem, de ez így rém egyszerű. Még csak az első évadot nyomtam le; simán meg lett ezen a szinten az Australian Open. És az ok, hogy a kisebb tornákon elég a 2 gémes meccs, de hogy a GS-en is.. Neked ez, hogy volt?

Az Exhibition-os meccseket jobban élvezem, de ez a tour mód jó arra, hogy "kilockoljuk" a játékosokat és a pályákat.

Idézetet írta: Latzka Dátum január 27, 2012, 15:58:58
Milyen szinten nyomtad? A World touron azt hiszem 3 szint van, a legkönnyebbel kezdtem, de ez így rém egyszerű. Még csak az első évadot nyomtam le; simán meg lett ezen a szinten az Australian Open. És az ok, hogy a kisebb tornákon elég a 2 gémes meccs, de hogy a GS-en is.. Neked ez, hogy volt?

Az Exhibition-os meccseket jobban élvezem, de ez a tour mód jó arra, hogy "kilockoljuk" a játékosokat és a pályákat.

Én az experienced szinten játszottam. Az Aus opent én is megnyertem, a többit nem tudtam , mert a 4 nagyot általában nem sikerült megvernem (kivétel 1x murrayt) a többit általában mindig vertem. Hát igen én is úgy gondoltam eleinte, hogy lehetne több játékos meg több gém, de aztán megszoktam. Másodjára amikor játszottam, tényleg rámentem, hogy minél több csillagot szerezzek meg minden, a végén sztárjátékos lettem, de mégsem kerültem be abba a playoffba aminek a megnyerése a boss elleni meccsre jogosítana fel.

A párosozást is nagyon csípem: a Sarapova/Magician Latzka vs. Wozniacki/Federer már-már örökrangadó :D

Idézetet írta: Latzka Dátum január 31, 2012, 14:34:15
A párosozást is nagyon csípem: a Sarapova/Magician Latzka vs. Wozniacki/Federer már-már örökrangadó :D

Én ilyen vegyespáros meccset nem is játszottam, hol lehet ?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 31, 2012, 15:13:23
Én ilyen vegyespáros meccset nem is játszottam, hol lehet ?

Most nem otthon vagyok, de azt hiszem exhibition match és ott kell a single-t átállítani double-re. Vagy rögtön vagy az advanced settingsbe, ahol a gémszámot lehet állítani. Kettő közül valamelyik.